Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Siatka na balkon

Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • Co zapytanie niepoprawnepolitycznie!
  • chodzi o zabezpieczenie kota?
  • u nas mąż zamontował, nie wiem czy potrzebna jest do tego aż ekipa, może sama dasz radę? czy to jest jakiś skomplikowany przypadek, że nie ma balkonu powyżej?
  • to może po prostu poszukaj w swojej okolicy jakiegoś pana złota rączka :) - konkretnie kogoś z wiertarką
  • kupiłam tylko siatkę TRIXIE za 70 zł
  • edytowano październik 2021
    czas pracy zależy od układu balkonu, ale nie sądzę, by to mogło trwać dłużej niż 3h (u nas max 1h).
  • edytowano październik 2021
    polecam stronę lub aplikację fixly.pl tam są różni fachowcy, pisze się co się potrzebuje i oni się zgłaszają. Można też poczytać opinie o ich pracy, więc nie wybiera się w ciemno
  • Siatka qzmacniana drutem na zooplus
    Trochę sprzętu z budowlanego 
    Sprawny w te sprawy facet albo i dziewczyna

    Duzo zależy tez od balkonu-ten typu loggia jest najłatwiejszy do ogarnięcia 
  • moja siatka jest zwyczajna plastikowa, nie jest wzmacniana drutem, więc może też zależy to jeszcze od temperamentu kota ;)
  • edytowano październik 2021
    Albo kotow. Kilku  ;)
    Np moje dzis zdemontowały gniazdko. Elektryczne. 
    To wybitne osiągnięcie, reszta codziennych psot i drak uchodzi niezauwazalnie
    Podziękowali 1Klarcia
  • Nie chcesz aby koty chodziły gdzie chcą? Są wolne. Dyskryminacja.
  • kociara powiedział(a):
    Albo kotow. Kilku  ;)
    Np moje dzis zdemontowały gniazdko. Elektryczne. 
    To wybitne osiągnięcie, reszta codziennych psot i drak uchodzi niezauwazalnie
    Kochane kicie  :D  
  • Prayboy powiedział(a):
    Nie chcesz aby koty chodziły gdzie chcą? Są wolne. Dyskryminacja.
    Nie każdy ma warunki, żeby kot mógł wychodzić.
    Ja teraz siedzę u koleżanki z dwoma kotami, bo kumpela na ponad miesiąc wyjechała.
    Ona mieszka na parterze, ale koty są nie wychodzące. Ten młodszy (ok. 3 l.) jest ciekawski, co rusz ucieka mi na klatkę, gdy do mieszkania wchodzę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.