Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dość lewackiej propagandy na forum

Rzygać się chce - nawet nie można nie czytać tego bo rozpełza się na wszystkie wątki.

«134567

Komentarz

  • jestesmy tu jeszcze u siebie czy nie?
    bo widze ze nie
  • Już nie jesteśmy ;)
    Forum bardzo się zmieniło od jakiegoś czasu. 
  • kto tak zdecydował?
  • Ja proponuję założyć jakiś wątek dla tych wszystkich mądrości
    Ich wypowiedzi są jak perły, które trudno znaleźć w zalewie zwykłych postów. Niech piszą w jednym wątku, żeby kaganek oświaty mógł docierać szybko i skutecznie 
    Podziękowali 3Prayboy Gosia5 Klarcia

  • Cześć wielodzietnych, tych nawet z 6-9 a nawet 14 dzieci. Odeszła. Nie wiem dlaczego ale już nie piszą tu
    Spora grupa odeszła.
    Reszta, bardziej wielodzietna, zagląda tu sporadycznie.
    Teraz z 4 dzieci już mało osób zostało, a z większą liczbą to już pojedyncze osoby 
    Forum zrobiło się mniej wielodzietne, mało jest mam wielodzietnych które mają małe dzieci, przez to inaczej też patrzy się na pewne sprawy

    To bardziej pisali nawet starsi forumowicze malodzietni, którzy są przeciw wspieraniu wielodzietnosci, którzy czują to że bezdzietni i malodzietne są krzywdzeni i bronią bezdzietności nawet z wyboru na takim forum. 
    Wcześniej mniej widoczni a dziś są bardziej

    Później doszli, ale tacy którzy znów są malodzietne lub bezdzietni jak Paulaarose, dziewczynarabina. 

    Im mniej wielodzietnych na forum Wielodzietni org tym bardziej to będzie wyglądać jak wygląda. 
    Wielodzietnosc jednak częściej idzie w parze z konserwatyzmem 
    Podziękowali 1zbyszek
  • Czyli myślę że forum Wielodzietni org zaczęło z jakiś przyczyn przyciągać malodzietnych i bezdzietnych a odstraszać tych bardzo wielodzietnych. 

    Podziękowali 1zbyszek
  • edytowano październik 2021
    Też odczuwam zmianę klimatu. Nadal mam nadzieję,  że przejściową. Jestem gotów dyskutować,  ale perspektywa dużej rodziny daje pewną wspólnotę doświadczeń. Jeśli znaczna część najaktywniejszych dyskutantów jej nie ma, to tracimy pewną podstawę.  
  • edytowano październik 2021
    A jak parę miesięcy temu pisałam że zmieniły się poglądy na forum, to niektórzy nie chcieli przyznać racji. Czyli, że wydaje mi się.
    Teraz widzi to coraz więcej osób.
    Bo to jest prawda. 
    Forum jest już inne. 
    Teraz to widać wyraźnie. 


    Wcześniej oburzenie, że można twierdzić że "npr jest jak najbardziej ok" ... A dziś to wydawaloby się już śmieszne..bo npr to jest staroświeckość, 
    Wcześniej obrona przed zabieraniem dzieci nieudolnym rodzicom... A dziś propaganda wręcz tego.

    Bardzo jest inaczej na różnych polach
    Podziękowali 1zbyszek
  • edytowano październik 2021
    Nie tyle zmieniły się poglądu ile pozwoliliśmy na szerzenie się bolszewickiej propagandy. To niszczy forum. Pojawienie się pewnych osób w kategoriach Ukryta uważam za błąd. Czuję się z tym niekomfortowo i jest mi przykro. To już nie jest bezpieczne miejsce i powoli zaczynam myśleć o wyautowaniu się stąd 
  • No to nie dziw się że forum zmieni się jeszcze bardziej

  • edytowano październik 2021
    @malgala Nie rozumiem tego fenomenu "kaganka oświaty". To że ktoś się tu udziela, nie znaczy że ma misję kogoś edukować czy nawracać. Z tego co widzę to spora część,*"lewaków" tutaj to ludzie w porządku.


    CzSami też warto spojrzeć i na siebie. To wasze miejsce, inni mogą co najwyżej sympatyzować ale to nie znaczy że sami nie popełniacie błędów. 
  • paulaarose powiedział(a):



    CzSami też warto spojrzeć i na siebie. To wasze miejsce, inni mogą co najwyżej sympatyzować ale to nie znaczy że sami nie popełniacie błędów. 
     Coś o kaganku oświaty mówiłaś? :mrgreen:

    Podziękowali 2Aniela Basja
  • Uważam za ohydne podłe i wstrętne że dzień po 15 października musimy czytać takie popierające aborcję wpisy na forum jak w wątku o Warszawiance roku. 
  • Kilka pytań kontrolnych:
    - ile założyłeś ciekawych wątków?
    - ile zaprosiłeś na forum fajnych ludzi?
    - czy ustawiłeś zlecenie stałe na finansowanie serwera?

    Dziękuję za uwagę.
    Podziękowali 3malagala Klarcia Cart
  • edytowano październik 2021
    @Maciek_bs
    myślę, że zamiast eufemizmów, trzeba powiedzieć wprost

    dziewczynarabina jest tu po to, by sprzedać lewacką ideologię
    niewygodne dla niej posty pomija i przy każdej okazji dalej nadaje swoje

    sekundują jej Coralgol i Kajla
    oraz paulaarosa, usiłująca zachować pozory neutralności

    powoduje to, że forum zamienia się w zbiór nawalanek, które chyba niewiele wnoszą dla nas
    a wyżej wymienionych nie skłaniają do zmiany postępowania 
  • edytowano październik 2021
    Regulamin regulaminem ale jest mi przykro czytając takie pochwały aborcji.
    Pyt. 1 - mnóstwo
    Pyt. 2 - zaprosiłem cztery osoby czy są fajne nie wiem.
    Pyt. 3.- nie bo jak czytam takie rzeczy to mi się odechciewa to zrobić mimo że  miałem taki zamiar.
  • @Agmar to jest zwykła wypowiedź, uwierz mi nie jestem ani nauczycielem ani ewangelista.

    Nigdzie się nie spotkałam z takim określeniem, zwłaszcza że nawet nieie do mnie ale wobec innych użytkowników było stosowane. 
  • Ale aluzję paniał jak to się mówi wiadomo że nikt tu nikogo pod pistoletem je trzyma. 
  • @Prayboy Zgadzam się że popieranie aborcji jest słabe, zwłaszcza, że wczoraj sporo osób które wiedziały o takim dniu mogło wspominać tragiczne wydarzenia. 
    Podziękowali 1Prayboy
  • To jest po prostu przykre i smutne. Także z innych powodów o ktorych nie napiszę bo nie czuję się już tu bezpiecznie jak kiedyś. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Smutne to jest jak człowiek uświadomi sobie jak bardzo jego pokolenie jest sparaliżowane i uwikłane w różnego rodzaju błędne przekonania. A tu już widzimy następne pokolenie nie mniej pogmatwane od naszego.

    Mamy wspólną Ojczyznę i chcemy żyć godnie w niej. Czego chcieć więcej? Trzeba nauczyć się z Bogiem współpracować, aby podołać współczesnym wyzwaniom. Inaczej, jako naród, nic nas ciekawego nie czeka. I to nie tylko dotyczy tego forum, ale i realnego życia.
    Podziękowali 2Klarcia Joannna
  • Kajla powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    myślę, że zamiast eufemizmów, trzeba powiedzieć wprost

    dziewczynarabina jest tu po to, by sprzedać lewacką ideologię
    niewygodne dla niej posty pomija i przy każdej okazji dalej nadaje swoje

    sekundują jej Coralgol i Kajla
    oraz paulaarosa, usiłująca zachować pozory neutralności

    powoduje to, że forum zamienia się w zbiór nawalanek, które chyba niewiele wnoszą dla nas
    a wyżej wymienionych nie skłaniają do zmiany postępowania 
    Hę?
    Poradziłam dziewczynierabina żeby ignorowała Klarcie. Ale na jaki temat jej sekunduje?  :D ja w ogóle niewiele tu ostatnio pisze bo mało kogo już warto tu czytać i trochę nie ma czym roznawiac, szczerze mówiąc. Wielu forumowiczów przeniosło sie gdzie indziej, a klarcia wciąż produkuje swoje wklejki i wyzwiska


    no odniosłem wrażenie, że wątek o warszawiance roku, był skoordynowany
  • Młodych bezdzietnych propagujących antykoncepcję i aborcję?
    Podziękowali 3Pioszo54 Elf77 Basja
  • Czyli konserwatywni wielodzietni już tu nie przyjdą nowi.
  • 15. Nowi użytkownicy uzyskują możliwość pisania wyłącznie w kategorii zamkniętej „Poczekalnia”. Prosimy ich, aby się tam przedstawili i zachęcili nas do przyznania im pełnych praw użytkownika.
    @Maciek_bs, jak w kontekście tego punktu regulaminu wytłumaczyć obecność @dziewczynarabina na forum? Powiedzenie "cześć" w wątku powitalnym i 6 postów  kogoś przekonało? Jeśli będzie taka weryfikacja użytkowników, to nasze forum przestanie być nasze. Może w ogóle się nie logujmy i wrzućmy informację o forum na gazetę itp? Będzie różnorodnie i nowocześnie.  
    Podziękowali 1Aniuszka
  • @Bea Tylko pytanie czy jeśli przyszedłby tu ktoś młody, z jednym dzieckiem załóżmy, gotowym na kolejne, albo np bezdzietnej żonie itp itd to zaakceptowalibysxie go? Bo z tego co widzę, to wielu, w tym ty jest podejrzliwych i obawiam się, że dostałoby się tej osobie od trolla. 
  • Tutaj widzę, że dostaje się bardziej anonimowym osobom także, Atlantyk, Kajli i kilku innym, którzy z tego co kojarzę deklarowali się jako rodzice lub osoby pracujące z dziećmi 
  • @paularose wielu, w tym ja sam, bywało tutaj podejrzewanych o trolling. Niemniej zaufanie zdobywa się pisaniem o konkretach, sprawach, które nas dotyczą praktycznie. Duża aktywność połączona z teoretyzowaniem, to nie najlepsze wejście. O reszcie przesądza upływ czasu.
  • Kajla powiedział(a):
    No ale jednak nie jest to zamknięta grupa tylko dla tych którzy znają się osobiscie lub którzy wylegitymowali się na wejściu dowodem osobistym, i jak widać różne osoby, w różnym wieku i o różnych pogladach) mogą się tu zarejestrować i pisać. Nie da się zjeść ciastko i mieć ciastko ;)

    dosyć długo się udawało
    teraz, widać, moment jest newralgiczny
    Podziękowali 1Prayboy
  • Kajla powiedział(a):
    No ale jednak nie jest to zamknięta grupa tylko dla tych którzy znają się osobiscie lub którzy wylegitymowali się na wejściu dowodem osobistym, i jak widać różne osoby, w różnym wieku i o różnych pogladach) mogą się tu zarejestrować i pisać. Nie da się zjeść ciastko i mieć ciastko ;)

    Tu była mowa o otwartości na poznanie się. Aktywnych użytkowników przez te lata można liczyć w tysiącach. Ja poznałem/spotkałem osobiście koło 300 osób, ale to ze względu na aktywny i mobilny tryb życia.

    Podziękowali 2babka4 madzikg
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.