Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Reklama aborcji - bezkarna?

Telefon prowadzony przez aktywistki z Aborcyjnego Dream Teamu wypisywany jest dziś na murach kościołów i ścianach budynków. Aborcjonistki te przedstawiają się jako "nieformalna inicjatywa mająca na celu odtabuizowanie aborcji". 

Pierwsza z nich - Justyna Wydrzyńska - pisze o sobie: "Sama miałam aborcję, która okazała się punktem zapalnym do wielu dobrych zmian w moim życiu". 

Druga - Natalia Broniarczyk - prezentuje się następująco:

"Dla wielu osób może to brzmieć dziwnie, ale temat aborcji naprawdę mnie fascynuje od wielu lat – czytam, piszę, badam, staram się codziennie przeciwdziałać stygmatyzacji aborcji. Parę lat temu przerwałam ciąże i to było ważne wydarzenie w moim życiu". 

Kolejna - Karolina Więckiewicz - oświadcza:

"W ADT [Aborcyjnym Dream Teamie] staram się przekonywać, że pomaganie i wspieranie się w aborcji to nic złego, nawet jeśli bywa interpretowane jako przestępstwo. Robię aborcyjne hafty."

Ostatnia, Kinga Jelińska, przedstawia się:

Jestem kulturoznawczynią, dyrektorką międzynarodowej fundacji Women Help Women. Od ponad 13 lat wspieram, kocham i szanuję samoobsługę aborcyjną". 

Sześć godzin - tyle czasu potrzebuje niepełnoletnia dziewczyna, by za pośrednictwem Aborcyjnego Dream Teamu załatwić sobie tabletki służące do zabicia nienarodzonego dziecka. Jak sprawdziło „Nowe Państwo”, stojące za wysyłką niewiadomego pochodzenia „leku” feministki nawet nie próbują takiej dziewczynce zaoferować innego rozwiązania niż aborcja. Radzą jedynie, by w razie medycznych „komplikacji” okłamać lekarza, że doszło do samoczynnego poronienia. I podkreślają, że warunkiem wysłania tabletek jest przelew w wysokości 75 euro.

Po wejściu na stronę aborcyjnydreamteam.pl od razu rzuca się w oczy grafika z napisem „Aborcja jest OK” i pytanie „Potrzebujesz aborcji?”. Wystarczą dwa kliknięcia, by zostać przekierowanym na portal fundacji Women Help Women, której dyrektorką jest Kinga Jelińska. A dokładniej na podstronę w języku polskim - zatytułowaną „otrzymaj aborcję medyczną (tabletki)”.

(...) jednym z donatorów Aborcyjnego Dream Teamu (ADT), który funkcjonuje jako pośrednik i medialna „twarz” całego powyższego procederu, jest Fundusz Feministyczny FemFund. Wspiera on zresztą nie tylko inicjatywy proaborcyjne, ale też środowiska LGBT oraz organizacje zrzeszające prostytutki, które nazywa dumnie „pracownicami seksualnymi” (oto opis jednej z dotowanych organizacji: „członkinie grupy chcą wspierać i wzmacniać inne osoby zajmujące się pracą seksualną oraz te, które mogą być zainteresowane taką pracą w przyszłości”). Kto finansuje FemFund, czyli grantodawcę ADT?

Fundusz wspierają m.in. Global Fund Community Foundations (sponsorowany z kolei przez George'a Sorosa), polska Fundacja Batorego (założona i sponsorowana przez Sorosa), Open Society Foundations (należąca do Sorosa), holenderska proaborcyjna fundacja Mama Cash (którą subsydiują z kolei m.in. fundacja Billa i Melindy Gatesów, jedna ze szwedzkich agencji rządowych i holenderski MSZ) oraz niemiecka fundacja Filia.

Całość pod:

https://niezalezna.pl/364747-jak-aborcyjny-dream-team-handluje-smiercia-prowokacja-dziennikarska-nowego-panstwa





Podziękowali 1In Spe
«13

Komentarz

  • Czytałem, że córka Gatesów wyszła właśnie za mąż. Za muzułmanina. Nie dziwmy się zatem, że rodzice wspierają eksterminację chrześcijańskiej ludności Europy.
  • Jaki jest stosunek islamu do aborcji?

    1. Aborcja jest zakazana na każdym etapie ciąży, chyba że istnieje do tego słuszny powód [1] medyczny, poparty prawem muzułmańskim, szaria.
    2. Jeżeli ciąża jest na pierwszym etapie, czyli czterdzieści dni od zapłodnienia, a aborcja ciąży jest uzasadniona przez prawo lub ma na celu uniknięcie szkody, wtedy jest dozwolona. Aborcja dokonana w obawie przed trudnościami związanymi z wychowaniem dzieci, utrzymaniem ich, zapewnieniem im edukacji, obawami o ich przyszłość lub gdy rodzice uważają, że mają już wystarczająco dużo dzieci – nie jest dozwolona.
    3. Po tym, jak zarodek przekształcił się w alaqah lub w mudghah [2], aborcja dozwolona jest tylko wtedy, gdy godna zaufania komisja lekarska stwierdzi, że pozostawienie ciąży zagraża zdrowiu matki. Gdy istnieje obawa, że donoszenie ciąży może zagrażać życiu matki i nic już nie można zrobić, wtedy aborcja również jest dozwolona.
    4. W trzecim etapie ciąży, po upłynięciu czterech miesięcy od zapłodnienia, aborcja dozwolona jest tylko wtedy, gdy godni zaufania lekarze specjaliści dojdą do wniosku, że pozostawienie płodu w łonie matki doprowadzi do jej śmierci. Jest to dozwolone, tylko w przypadku, gdy wszystkie inne metody utrzymania płodu przy życiu zawiodą. Wykonanie aborcji w takich przypadkach jest dozwolone, aby zapobiec większemu złu oraz zachować ważniejszą korzyść. [3]
    http://muzulmanie.pl/Informacje/pytania-o-normy-etyczne/
    Podziękowali 1Klarcia
  • Dopiero co twierdziłaś, że islam zezwala na aborcję na życzenie. Otóż nie zezwala.
    Podziękowali 1Klarcia
  • dziewczynarabina powiedział(a):
    Maciek_bs powiedział(a):
    Czytałem, że córka Gatesów wyszła właśnie za mąż. Za muzułmanina. Nie dziwmy się zatem, że rodzice wspierają eksterminację chrześcijańskiej ludności Europy.
    W islamie aborcja jest dopuszczalna, nie jest zakazana w żadnym kraju muzułmańskim. A mimo to nie grozi im raczej depopulacja. Chyba musisz sobie znaleźć inna teorie spiskowa. 
    A to ciekawe!



    Nawet nie wiem, jak Koleżanki wypowiedź można by obronić. Czy żaden z krajów zaznaczonych na żółto, pomarańczowo bądź czerwono nie jest prawdziwie muzułmański? W przeciwnym wypadku wygląda na to, że ta stronka ("Centrum praw reprodukcyjnych") również bierze udział w tej okropnej teorii spiskowej.
    Podziękowali 1Aszna
  • To jeszcze raz. Porównujesz aborcję na życzenie, którą umożliwia Aborcyjny Dream Team (Holocaustowy Dream Team też brzmi fajnie) z dopuszczaną w islamie w drodze wyjątku aborcją w sytuacji zagrożenia życia matki.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Co jest logicznego w przyzwoleniu na zabijanie kogoś, bo jest młodszy o kilka tygodni?
  • dziewczynarabina powiedział(a):
    Nie, nie porównuję tych dwóch sytuacji.
    Zauważyłam tylko, że w Islamie inaczej traktuje się wczesną ciąże (do 40 dni od zapłodnienia w najbardziej restrykcyjnej wersji) od późniejszej. To dla mnie logiczne.
    W islamie inaczej też traktuje się kobietę. Skoro życie jest tam wartościowane ze względu na płeć to co się dziwisz.ze jest wartościowane ze względu na wiek.

  • dziewczynarabina powiedział(a):
    Ta dyskusja nie ma sensu, żadne z nas nie przekona drugiej strony.
    Jest sporo innych tematów, na które chętnie porozmawiam, ale w dyskusji o aborcji nie planuję już się udzielać, wybacz.
    Już zebrałas materiał do pracy mspanc.
    Podziękowali 4Prayboy gahana mmaj333 In Spe
  • Typowe. Zabrakło argumentów. 
    Podziękowali 2Klarcia Karolinka
  • edytowano październik 2021
    dziewczynarabina powiedział(a):
    Ta dyskusja nie ma sensu, żadne z nas nie przekona drugiej strony.
    Jest sporo innych tematów, na które chętnie porozmawiam, ale w dyskusji o aborcji nie planuję już się udzielać, wybacz.
    Do czego nie przekona? Że islam zakazuje aborcji poza zagrożeniem życia matki? Tu trzeba przekonywać? Przecież to jest wyraźnie napisane w linkowanych artykułach. I co z tego że do 40 dnia inaczej traktują rozwijającego się człowieka skoro to dotyczy jedynie formalności w postępowaniu lekarzy i prawników?
  • dziewczynarabina powiedział(a):
    Tu nie chodzi o argumenty, raczej o fundamentalne różnice w definicji. Chyba sami widzicie, że nie ma szans na znalezienie wspólnego gruntu. 

    Ależ nam wcalena tym nie zależy.
    Mamy pewność i jesteśmy szczęśliwi
    To ty szukasz tu czegoś... I nie tylko tu. Właśnie. Czego? 
  • edytowano październik 2021
    .
  • dziewczynarabina powiedział(a):
    Nie wiem.

    Życzę abyś znalazła.. miłego dnia. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Myślę że badasz na ile katolicy myślą samodzielnie a na ile mają umysł sprany przez założone przez lewacką propagandę pranie mózgu przez Kościół. Na ile używają naukowych argumentów a na ile nie. 
    Nie mam zamiaru szukać konsensusu z ludźmi którzy uważają że płód to nie człowiek i że człowiek powinien mieć możliwość nieodpowiedzialnego zachowania które może doprowadzić do śmierci zupełnie niewinną osobę. To lewacy nazywają wolnością. Dla mnie to czysta anarchia. 
    Jeśli czegoś szukasz... Nie zakładam że nie szukasz, ale w tych tematach które wrzucasz nie ma konsensusu i wspólnego zdania ani kompromisu. Albo coś jest zabijaniem albo nie. Nie ma półśrodków. Jedyną przesłanką dla zabicia kogokolwiek jest decyzja matki czy ratować ją czy dziecko. 
  • > fundamentalne różnice w definicji

    Definicji człowieka?

    Możesz przyjąć dwa modele - zawężający i rozszerzający . Zawężający to taki, w którym wykluczasz tych, których wygodnie - dzieci nienarodzone przed 12 t.c., Żydów, osoby pozbawione świadomości. A rozszerzający to taki, gdzie wolisz pójść o krok za daleko, aby przez niedopatrzenie nie dokonać zbrodni.
    Podziękowali 1Klarcia
  • "a aborcja ciąży jest uzasadniona przez prawo lub ma na celu uniknięcie szkody, wtedy jest dozwolona" - a o co chodzi w tym dziwnym sformułowaniu? Odnosi się to do gwałtów?
    Mowa jest o tym pierwszym okresie ciąży, po którym to dopiero ta "przesłanka" odpada i przerwanie ciąży może nastąpić tylko w wypadku zagrożenia zdrowia.
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Czytałem, że córka Gatesów wyszła właśnie za mąż. Za muzułmanina. Nie dziwmy się zatem, że rodzice wspierają eksterminację chrześcijańskiej ludności Europy.
    Z tą eksterminacją, to jest ogromna przesada. Facetowi dorobiono tzw. gębę.
    On wcale nie dąży do eksterminacji białej ludności, jeżeli już to wspiera działania ograniczające rozród w Krajach Trzeciego Swiata. Tacy jak on są przekonani, że gdy tam będzie rodziło się znacznie mniej dzieci, to głód zostanie co najmniej mocno ograniczony. Nie biorą pod uwagę, że jest to prosta droga do wyludnienia tych terenów.
    Ostatnio bardzo dużo dziewcząt poślubia muzułmanina, w najlepszych rodzinach się to zdarza.
    Młodzi muzułmanie (nie patologiczni) mają bardzo dużo zalet, których brakuje europejskim chłopakom.
  • dziewczynarabina powiedział(a):
    W Egipcie? W Egipcie aborcja jest zakazana według tej mapki?

    Jestem przekonana, że Maciek miał na uwadze kraje islamu, w których obowiązuje Prawo Szariatu, a nie popłuczyny po islamie.
  • No i mamy następny aborcyjny kwiatek.

    Tym razem kobieta zaskarżyła Polskę, że wyrok TK uniemożliwił jej zabicie dziecka, gdy badania wykazały ZD.

    Europejski Trybunał Praw Człowieka rozpozna skargę polskiej kobiety, której dzień po publikacji aborcyjnego orzeczenia odmówiono legalnego usunięcia ciąży.

    Lekarze zakwalifikowali do usunięcia ciążę u 36-letniej kobiety (stwierdzając u płodu trisomię 21). Zabieg wyznaczono na 28 stycznia, ale odwołano go, kiedy 27 stycznia Dziennik Ustaw opublikował wyrok Trybunału Konstytucyjnego z października 2020 r. (sygn. K1/20), który uznał za niekonstytucyjny przepis dopuszczający aborcję przy dużym prawdopodobieństwie ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu. Skarżąca uznała, że nie ma szans na zabieg w Polsce, wyjechała do Holandii i tam go dokonała.

    https://www.rp.pl/prawo-karne/art19025441-wyrok-tk-ws-aborcji-w-strasburgu

    Kobieta zarzuciła władzom naruszenie art. 3 konwencji o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności (zakaz nieludzkiego traktowania) i art. 8 (prawo do życia rodzinnego).
    Czyli - zabicie dziecka w fazie prenatalnej jest zgodne artykułem o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności, oraz z prawem do życia rodzinnego.

    To jest chore.
  •  :'(

    Takie duże dziecko. To gorsze niż aborcja na życzenie.
    To są prawie wczesniaki. Trauma, trauma, trauma. 
  • Zawsze jest duże 
  • Bo najwcześniej wychodzi na pappa - wyniki za tydzien. Później czeka się na amniopunkcje, 3 tygodnie. Wychodzi połowa ciąży jak ma się już pewnisc.
    A czasami wychodzi dopiero na połówkowym, bo nie każda zrobi ten najwcześniejszy pappa. 
  • Dlatego sie nazywa eugeniczna. Była możliwa aż do 24 tc w Polsce - później szpitale przesunęły do 22 tc jak coraz więcej takich dzieci przeżywało 
    A taki wczesniak to coraz częściej przezyje. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano październik 2021
  • Masz racie, czesc
    Byłabyś taka przezorna?
    Poza tym te badania są jeszcze bardzo niedokładne i dadzą wynik np 1:4. Czyli nadal jest 75% szans że dziecko jest zdrowe i trzeba badać dalej a to trwa 
    Gdyby tak było przesunęłoby do 15 tc ( co nadal jest późno) , ale nie dało się.
    Za dużo było ciąż takich około połówki i byłby buny. Poza tym i tak część kobiet przewalała nawet ten termin i wyjeżdżała za granicę bo już przewaliła o kilka dni.
    Na prawdę te ciążę są usuwane tak 18 tc i później.
  • Gdyby to było rozwiązanie to wtedy na prawdę nie byłoby w Polsce przepisów że do 22tc a np do 15. A było tak dlatego, że wady potwierdza się późno. Poza tym chciano mieć pewność, bo samo prawdopodobieństwo to za mało. 
  • Nie wiem czy tak wcześnie są równie pewne
    Usunelabys ZD czy tylko żeby się przygotować? 

  • Pappa najbardziej jest popularne ale ono wylicza tylko podwyższone prawdopodobieństwo. Ja miałam bliżej 14 tc mnie zapisali. 
    Za tydzień był wynik z krwi
    I wyszło niskie więc dalej nie badałam. 
  • Ale Ty pokaż mi aborcje tylko dzieci z wadami. Pokazałaś wszystkie a prawie wszystkie z nich są na życzenie. Dlatego taki wykres. 
  • 1 promil w 29 tc, 2 w 28
    Co za h**e
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.