Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komentarz

  • Dokładnie. Zwłaszcza że zapewne omawiali po prostu części swoich rowerów. Ale żeby zaraz homofobia. 
  • Ten facio po raz kolejny pokazuje nam, jaki będziemy mieli zamordyzm, gdy opozycja przejmie władzę.
    Podziękowali 1Aniela
  • Nikt nie napisał, że kogoś wyzywali. Po prostu wyrazili opinię nieprzychylną dla homoseksualistów. Fakt, że ktoś ma jakieś zwyczaje seksualne nie robi z niego świętej krowy. Chyba, że się mieszka w Wielkiej Brytanii.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Nikt nie napisał, że kogoś wyzywali. Po prostu wyrazili opinię nieprzychylną dla homoseksualistów. Fakt, że ktoś ma jakieś zwyczaje seksualne nie robi z niego świętej krowy. Chyba, że się mieszka w Wielkiej Brytanii.
    Chyba każdy potrafi sobie wyobrazić opinię nieprzychylną w wykonaniu pilkarskich kibiców  :D
    Podziękowali 1Stokrotka
  • Bo krytycznie można mówić tylko o katolikach, czego nie rozumiecie.
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano październik 2021
    @Wilfrid

    Właśnie zrobiłaś dokładnie to samo, co bohaterowie artykułu, ale nikt na Ciebie policji nie nasyła. Wyobraź sobie jednak, że za kilka godzin przychodzi do Twojego domu dwóch funkcjonariuszy i aresztują Cię za krytyczną uwagę o kibicach piłkarskich. To jest właśnie rzeczywistość Wielkiej Brytanii.
  • Hm, myślisz, że w Wielkiej Brytanii kibice piłkarscy są pod szczególną ochroną państwa? Coś jak u nas uczucia religijne? Ma sens, w końcu piłka to u nich sport narodowy.
  • > Naprawdę twierdzisz

    To nie ja tak twierdzę, tylko to jest w tekście źródłowym. "Comments" oznacza po angielsku "komentarze".
    Podziękowali 1Aniela
  • > w Wielkiej Brytanii kibice piłkarscy są pod szczególną ochroną państwa?

    To jeszcze raz, drukowanymi literami. W swoim wpisie zasugerowałaś, że kibice piłkarscy w szczególny (wulgarny? agresywny?) sposób wyrażają swoją dezaprobatę. Jest to opinia niepochlebna o tej grupie społecznej. Podobnie niepochlebnie wyraziło się na temat homoseksualistów dwóch chłopców opisanych w artykule. Zostali za to aresztowanie przez policję. Dlatego zaproponowałem, abyś wyobraziła sobie, że również Ciebie państwo ściga za opinię, do której masz prawo jako wolny człowiek. To pozwoli Ci lepiej zrozumieć, jak skandaliczne jest zachowanie służb brytyjskich, które prześladują ludzi nie za to, że zrobili komuś krzywdę, ale że dla pewnych zachowań nie wyrażają aprobaty.
    Podziękowali 3Aniela gahana Klarcia
  • edytowano październik 2021
    Dobrze rozumieją, tylko udają głupich, jak to lewaki.
    Podziękowali 1Aniela
  • > W oryginalnym tekście jest określenie "slurs".

    W tytule, w tekście jest "comments". To sugeruje, że redakcja "podkręciła" tytuł, żeby uzasadnić zachowanie policji.
  • > tylko O ZACHOWANIU TYCH DEÓCH KONKRETNYCH KIBICÓW

    Czyżby? Cytat:

    "Chyba każdy potrafi sobie wyobrazić opinię nieprzychylną w wykonaniu pilkarskich kibiców  D"

    Gdzie tu masz choćby słowo o tym, że komentarz dotyczy "dwóch konkretnych"?
  • dziewczynarabina powiedział(a):
    PawelK powiedział(a):
    Dobrze rozumieją, tylko udają głupich, jak to lewaki.
    Nie wiem, dlaczego nazywasz Macka lewakiem, ale faktycznie, udaje głupiego w tym wątku.
    Mnie prawie przekonał.
    To on Pania nazwał lewakiem, a nie Maćka. Nawet mu Pani za to podziękowała.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Możliwe, że to krewny chłopców, który stanął w ich obronie. Atak na policjanta oznacza niepodporządkowanie się policjantowi.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Maciek_bs powiedział(a):
    > w Wielkiej Brytanii kibice piłkarscy są pod szczególną ochroną państwa?

    To jeszcze raz, drukowanymi literami. W swoim wpisie zasugerowałaś, że kibice piłkarscy w szczególny (wulgarny? agresywny?) sposób wyrażają swoją dezaprobatę. Jest to opinia niepochlebna o tej grupie społecznej. Podobnie niepochlebnie wyraziło się na temat homoseksualistów dwóch chłopców opisanych w artykule. Zostali za to aresztowanie przez policję. Dlatego zaproponowałem, abyś wyobraziła sobie, że również Ciebie państwo ściga za opinię, do której masz prawo jako wolny człowiek. To pozwoli Ci lepiej zrozumieć, jak skandaliczne jest zachowanie służb brytyjskich, które prześladują ludzi nie za to, że zrobili komuś krzywdę, ale że dla pewnych zachowań nie wyrażają aprobaty.
    Nie wiem, dlaczego zwracasz się do mnie w rodzaju żeńskim. Chcesz mnie obrazić, czy co? Nick jest dosyć jednoznaczny, również płeć w moim profilu.
    Nie wydaje mi się, że kibice w sposób kulturalny wyrażali swoją opinię o homoseksualistach i zostali za to aresztowani. I nie jest to opinia o kibicach, a raczej o brytyjskich policjantach, których nie posądzam o głupotę.
    Podejrzewam, że raczej kibice robili krzywdę, skoro zostali zatrzymani - nawet przemoc słowna nadal jest przemocą i krzywdzi.
  • dziewczynarabina powiedział(a):
    Maciek_bs powiedział(a):
    > Naprawdę twierdzisz

    To nie ja tak twierdzę, tylko to jest w tekście źródłowym. "Comments" oznacza po angielsku "komentarze".
    Znam angielski, dziękuję.
    W oryginalnym tekście jest określenie "slurs".
    Gdzie ten oryginalny tekst? Ja tam widzę "comments"
  • > Nie wiem, dlaczego zwracasz się do mnie w rodzaju żeńskim.

    Przepraszam, najwyraźniej pomyliłem Cię z inną osobą rodzaju żeńskiego.

    > raczej o brytyjskich policjantach, których nie posądzam o głupotę

    Akurat brytyjska policja została przejęta przez środowiska LGBT, co wyraża się nie tylko w kolorystyce radiowozów, ale też w wykorzystywaniu funkcjonariuszy do zwalczania jakiegokolwiek oporu przeciwko tej ideologii. Miały już miejsce przypadki aresztowania ludzi za niepochlebne wpisy na Twitterze itp.


    Podziękowali 1Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.