Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Trolle/hejterzy pod patronatem Ministerstwa Sprawiedliwości?

145679

Komentarz

  • Turturek powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Turturek powiedział(a):
    @kociara a tak z ciekawości, to jesteś w stanie wyjaśnić powody podwyżek gazu i prądu?
    No przecież juz to wyjaśniono 
    Tuska wina
    Tuak załatwił w Unii, zeby nas pogrążyć 

    Ale ja Ciebie pytam! To co tu pisano mnie teraz nie interesuje.
    Poczekaj az wyłożą to kociarze w tefauenie lub gazwyb to ci może napisze. 
    Bo raczej chyba nie posądzasz jej samodzielne rozkminienie procesów.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Malia powiedział(a):
    Turturek powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Turturek powiedział(a):
    @kociara a tak z ciekawości, to jesteś w stanie wyjaśnić powody podwyżek gazu i prądu?
    No przecież juz to wyjaśniono 
    Tuska wina
    Tuak załatwił w Unii, zeby nas pogrążyć 

    Ale ja Ciebie pytam! To co tu pisano mnie teraz nie interesuje.
    Poczekaj az wyłożą to kociarze w tefauenie lub gazwyb to ci może napisze. 
    Bo raczej chyba nie posądzasz jej samodzielne rozkminienie procesów.
    Turturek też jakoś mało kumaty, skoro Kociarę prosi.
    Podziękowali 1kociara
  • Malia powiedział(a):
    Turturek powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Turturek powiedział(a):
    @kociara a tak z ciekawości, to jesteś w stanie wyjaśnić powody podwyżek gazu i prądu?
    No przecież juz to wyjaśniono 
    Tuska wina
    Tuak załatwił w Unii, zeby nas pogrążyć 

    Ale ja Ciebie pytam! To co tu pisano mnie teraz nie interesuje.
    Poczekaj az wyłożą to kociarze w tefauenie lub gazwyb to ci może napisze. 
    Bo raczej chyba nie posądzasz jej samodzielne rozkminienie procesów.
    Ej no proszę Cię 
    To  takie banalne, ciągle powolywac sie na tefałeny w akcie desperacji.
    Serio, problem z pisowskim elekroratem jest taki, ze w razie jakiejkolwiek krytyki od razu albo Tusk albo tefałeny. 
    Nie chodzi o same podwyzki związane z ogólnoświatowymi problemami, podwyzkami czy regulacjami itp  a jedynie o narracje naszego wspaniałego albo tvpis albo rządu, ze gdzie się da pakują tego nieszczęsnego Tuska.
    Swoja drogą facetowi groza normalnie Tworki albo Świecie, jak amen w pacierzu chlop trafi tam z syndromem Boga, tak mu tę wszelką sprawczosc wciskaja
    Podziękowali 2beatak persa
  • kociara powiedział(a):
    Malia powiedział(a):
    Turturek powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Turturek powiedział(a):
    @kociara a tak z ciekawości, to jesteś w stanie wyjaśnić powody podwyżek gazu i prądu?
    No przecież juz to wyjaśniono 
    Tuska wina
    Tuak załatwił w Unii, zeby nas pogrążyć 

    Ale ja Ciebie pytam! To co tu pisano mnie teraz nie interesuje.
    Poczekaj az wyłożą to kociarze w tefauenie lub gazwyb to ci może napisze. 
    Bo raczej chyba nie posądzasz jej samodzielne rozkminienie procesów.
    Ej no proszę Cię 
    To  takie banalne, ciągle powolywac sie na tefałeny w akcie desperacji.
    Serio, problem z pisowskim elekroratem jest taki, ze w razie jakiejkolwiek krytyki od razu albo Tusk albo tefałeny. 
    Nie chodzi o same podwyzki związane z ogólnoświatowymi problemami, podwyzkami czy regulacjami itp  a jedynie o narracje naszego wspaniałego albo tvpis albo rządu, ze gdzie się da pakują tego nieszczęsnego Tuska.
    Swoja drogą facetowi groza normalnie Tworki albo Świecie, jak amen w pacierzu chlop trafi tam z syndromem Boga, tak mu tę wszelką sprawczosc wciskaja
    No przecież Tusk i tefaleny to główni winni kryzysu i zła całego świata lansowani przez TVPIS,  więc nie dziw sie, że widzowie tej stacji innych argumentów nie znajdą. Nie należy tego wymagać.
    Podziękowali 2kociara persa
  • beatak powiedział(a):
    Turturek też jakoś mało kumaty, skoro Kociarę prosi.
    Schodzimy w dyskusji poniżej dna? A może warto jakoś merytorycznie podyskutować, jakieś argumenty przedstawić? Naprawdę nie da się o tym normalnie porozmawiać?

    Mnie interesuje bardzo argumentacja @kociara ponieważ chciałbym poznać na jakiej podstawie buduje swój osąd. Na tym właśnie polega dyskusja chyba?

    Podziękowali 1Klarcia
  • Ale jakiej chcesz argumentacji?
    Mam odnosić sie do tych przekazów tvpis opracowanych wykacznie do tępego wyborcy pisu?
    No nie żartuj

    Ciekawa jestem, kiedy ten wyborca pisu się zorientuje, jaka jest prawdziwa intencja tego rządu.
    Zapewne to rozdawnictwo i tępa propaganda skończy się, kiedy pis bedzie mial taka większość, ze rozkradnie wszystko wszędzie a ludowi faktycznie tylko szczaw i mirabelki.
    Lukaszenki tez juz lud nie interesuje. 

    No i ciekawa jestem, czy wyborca dowie się o kolejnych podsluchiwanych przez sluzby zapewne na zlecenie rządu politykach opozycji
  • kociara powiedział(a):
    Ale jakiej chcesz argumentacji?
    Mam odnosić sie do tych przekazów tvpis opracowanych wykacznie do tępego wyborcy pisu?
    No nie żartuj

    Ciekawa jestem, kiedy ten wyborca pisu się zorientuje, jaka jest prawdziwa intencja tego rządu.
    Zapewne to rozdawnictwo i tępa propaganda skończy się, kiedy pis bedzie mial taka większość, ze rozkradnie wszystko wszędzie a ludowi faktycznie tylko szczaw i mirabelki.
    Lukaszenki tez juz lud nie interesuje. 

    No i ciekawa jestem, czy wyborca dowie się o kolejnych podsluchiwanych przez sluzby zapewne na zlecenie rządu politykach opozycji
    Mam nadzieję, że działania operacyjne wobec osób podejrzanych o przestępstwa będą dalej podejmowane. Przypomnę Ci tylko, że Giertych jest podejrzany  wyprowadzenie milionów ze spółki notowanej na giełdzie. Za to w normalnych krajach idzie się na lata do więzienia, ponieważ, pozwól że zacytuję Twoje słowa dla ludu (czyli drobnych inwestorów giełdowych) zostają w wyniku działaności takich Giertychw szczaw i mirabelki.
    Podziękowali 1Klarcia
  • kociara powiedział(a):
    Ale jakiej chcesz argumentacji?
    Mam odnosić sie do tych przekazów tvpis opracowanych wykacznie do tępego wyborcy pisu?
    No nie żartuj

    Ciekawa jestem, kiedy ten wyborca pisu się zorientuje, jaka jest prawdziwa intencja tego rządu.
    Zapewne to rozdawnictwo i tępa propaganda skończy się, kiedy pis bedzie mial taka większość, ze rozkradnie wszystko wszędzie a ludowi faktycznie tylko szczaw i mirabelki.
    Lukaszenki tez juz lud nie interesuje. 

    No i ciekawa jestem, czy wyborca dowie się o kolejnych podsluchiwanych przez sluzby zapewne na zlecenie rządu politykach opozycji
    Ja nie turturek, ale domyślam się, że chciał po prostu Twojego wytłumaczenia wzrostu cen energii. To z tvp jest złe lol, nie musisz się do niego odnosić. Podaj swoje. Spoko, możesz poczekać aż tvn coś wymyśli.

    Nie dasz rady logicznie myśleć? Niemożliwe. Taka niespodzianka... turlająca emota.
  • edytowano grudzień 2021
    Aaaa
    Czyli jednak wina Tuska
    Ok
    Przyjmuje 
    Turlająca emota
    Pogadamy za jakis czas, czy nadal tak będziesz kochać i bronic ten rząd

    Tak tak 
    Juz to wiemy. Logicznie myśleć to znaczy wierzyc w pisowska propagande i wg przekazu tvpis. Banal

    Jakie zagrożenie dla rządu stwarzał Giertych czy senator Brejza?
    Sąd nie uznal miernych dowodów prokuratury na Giertycha i to zdaje się obu instatncji

    Za to w sprawie dwóch wież nawet nie mial szans, bo prokuratura nawet palcem nie kiwnęła

  • kociara powiedział(a):
    Ale jakiej chcesz argumentacji?
    Mam odnosić sie do tych przekazów tvpis opracowanych wykacznie do tępego wyborcy pisu?
    Chcę faktycznych powodów według Ciebie wzrostu cen energii i gazu. Konkrety bez uogólnień typu międzynarodowa sytuacja. Ja nie jestem tępym wyborcą PiS, a zwłaszcza wyborcą PiS :D
  • edytowano grudzień 2021
    Mateusz mówi, że to wina Tuska
    Moze mu w końcu uwierzyłam 
  • kociara powiedział(a):
    Mateusz mówi, że to wina Tuska
    Moze mu w końcu uwierzyłam 
    Rozumiem że nie masz nic ciekawego do powiedzenia, poza wyśmiewaniem oponentów politycznych. Szkoda. Tylko po co zabierać głos w sprawach o których się nie ma pojęcia?
  • Ale o czym nie mam pojęcia?
    O tym, ze  rządzacy oraz tv rządowa ciągle o coś winia Tuska? 
  • kociara powiedział(a):
    Ale o czym nie mam pojęcia?
    O tym, ze  rządzacy oraz tv rządowa ciągle o coś winia Tuska? 

    O przyczynach podwyżek cen gazu i energii.
    Winę czy brak winy Tuska jak mówiłem odkładamy na bok, chyba że chcesz merytoryczne wykazać ten brak winy. Jak na razie to słyszę od Ciebie zaciętą płytę "Mateusz/rządzący mówią wina Tuska", tak się nie da rozmawiać i wykazuje to albo niechęć do jakiejkolwiek dyskusji, albo kompletny brak wiedzy.
  • Jeśli nie rozumiesz, czego dotyczyl mój wpis to wybacz, jasniej nie potrafię.
    Ale spróbuję ostatni raz , moze tym razem aie uda.
    Odnosilam się wylacznie do jednorodnej narracji propagandy i rządu.
    Nie wiem natomiast skąd u ciebie poczucie, ze mam jakąś szczególną ochotę na jakiekolwiek rozmowy B) .
    Nie. Nie zamierzam dyskutować. 
    I nie zamierzałam. 

    Nawet o propagandzie. 

    Podziękowali 1beatak
  • @kociara, naprawdę możesz powiedzieć ‚przepraszam, nie znam się, pomyliłam się. Zabieram głos w sprawach o których nie mam pojecia’ Zrozumiemy. Na tym polega klasa człowieka. Na razie zrobiłaś z siebie kompletna idiotkę w tym wątku. I pokazujesz swoją śmieszność. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano grudzień 2021
    Ja piernicze no serio
    Na czym mam się znac albo nie znac?
    Na tym, ze ciągle słyszy się, czyta, ze wina Tuska??? O. I jeszcze totalnej opozycji, bym zapomniała 
    Idiotkę?
    Serio???
    No jak bardzo chcesz i potrzebujesz, moge i 10x przeprosić
    Dyskusja w stylu jeden o chlebie drugi o niebie
  • kociara powiedział(a):
    Nie wiem natomiast skąd u ciebie poczucie, ze mam jakąś szczególną ochotę na jakiekolwiek rozmowy B) .
    Bo to jest forum dyskusyjne i odpisałaś na czyjś post?

    kociara powiedział(a):
    Nie. Nie zamierzam dyskutować. 
    I nie zamierzałam.
    Czyli jednak zwykły trolling. Jakie to żałosne.

    kociara powiedział(a):
    Na tym, ze ciągle słyszy się, czyta, ze wina Tuska???
    Nie, nie słyszy się tego ciągle, przynajmniej ja tego nie słyszę. Ale ja nie słucham propagandy, tylko staram się docierać do merytorycznych artykułów. Oczywiście jak każdy z polityków i ten ma swoje za uszami, problemem jest tylko to, że to co dla jednego jest zasługą, dla innego będzie zdradą. Historia pomału rozsądza. Tak jak osądziła rząd Pawlaka, który swego czasu uzależnił nas od niebywale drogiego gazu rosyjskiego na długie lata (o umarzaniu długów Gazpromu już nie wspomnę).
    Podziękowali 1Malia
  • @kociara, dodam jeszcze że jakieś 15 lat temu byłam tam gdzie Ty. Nawet zagłosowałam na Tuska w 2005. Tak, macie to na piśmie. Ale po dyskusjach z przyjaciółmi, a szczególnie z jednym, doszłam do wniosku że bardzo się myliłam. Wtedy jeszcze w Internecie wszystkiego znależć nie można było :)
  • A skąd Ty tak dobrze wiesz, gdzie ja jestem??? Normalnie jak z cytatu podspodnicowomatkowego Jarosława 
    Podziękowali 1Ona64
  • edytowano grudzień 2021
    Moja rodzina została zmuszona, żeby dać łapówkę w szpitalu w Zdunowie, przez czekanie na forsę, dziadka o kilka dni za późno operowano,  zmarł po operacji. Jaki moja ciocia ma dowód, że kilkanaście lat temu wręczyła łapówkę,  gdzie z tym pójdzie? Zrobią z niej oszołoma, klamczuchę? Wcale się nie dziwię,  że ludzie nie lecą z taką informacją.
    Podziękowali 3Malia Klarcia M_Monia
  • kociara powiedział(a):
    A skąd Ty tak dobrze wiesz, gdzie ja jestem??? Normalnie jak z cytatu podspodnicowomatkowego Jarosława 
    Z Twoich wypowiedzi?... Po raz kolejny robisz z siebie idiotkę. Please continue.
  • Tys tez niezazbytnio bystra, o czym świadczyć mogą Twoje wpisy nt inwigilacji pegasusem chocby mec Giertycha  B)
  • @kociara, dziękuję, please continue.
  • Wmawiaj sobie, wmawiaj 
  • Tak w nawiązaniu, przypomnę kilka rzeczy o omawianej w powyższym artykule "pokrzywdzonej"

    artykuł z 24 października 2019, 14:07

    "W najkrótszym ze stwierdzonych przypadków, okres przekroczenia terminu do sporządzenia uzasadnienia wynosił 21 dni, natomiast w najdłuższym 111 dni"

    "Wobec sędzi Frąckowiak prowadzone są też inne postępowania dyscyplinarne, w tym dotyczące m.in. niewłaściwego korzystania ze zwolnienia lekarskiego."



    Im ktoś więcej rozrabia tym bardziej udaje biednego w mediach. Za takie sędziowanie, to Pani sędzia powinna zmienić pracę. W Biedronkach na kasach brakuje sporo osób.


  • Nopaczpan
    Pewna sedzia, tez z poznania, miala zdaje się podobne zarzuty, min przewlekłość postępowań i ogólnie nie bardzo jej szlo. A teraz robi za odkrycie towarzyskie Kaczyńskiego a w wolnych chwilach za szefa Trybunału Konstytucyjnego. 
  • kociara powiedział(a):
    Nopaczpan
    Pewna sedzia, tez z poznania, miala zdaje się podobne zarzuty, min przewlekłość postępowań i ogólnie nie bardzo jej szlo. A teraz robi za odkrycie towarzyskie Kaczyńskiego a w wolnych chwilach za szefa Trybunału Konstytucyjnego. 

    Dlatego duży sens miało hasło Cejrowskiego "wszyscy won".
    Niestety gruba kreska Mazowieckiego ma ten efekt uboczny, że stworzyły się nietykalne koterie i robią co chcą. bez względu na sympatie polityczne.
  • Turturek powiedział(a):
    Dlatego duży sens miało hasło Cejrowskiego "wszyscy won".
    Niestety gruba kreska Mazowieckiego ma ten efekt uboczny, że stworzyły się nietykalne koterie i robią co chcą. bez względu na sympatie polityczne.
    Miejmy nadzieję, że po zmianie władzy nie będzie grubej kreski, a wszystkie przestępstwa zostaną rozliczone.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.