Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

FORUMOWY BAZAREK 3

1678911

Komentarz

  • edytowano wrzesień 2021
    Mam do sprzedania 2 komplety nieprzemakalnej pościeli (poszwa na kołdrę + ceratowe prześcieradło z gumką). Rozmiar - standardowe jednoosobowe łóżko, jutro mogę pomierzyć zainteresowanym. Mało używane, nie przemoczone ani razu. Cena kompletu 110zl + kw. Kolor biały. Jeśli dobrze pamiętam, można prać w 60 stopniach.
    Poszwa taka jak tu (tylko nie pamiętam, jaki dokładnie rozmiar):
    https://allegro.pl/oferta/poszwa-nieprzemakalna-poszewka-140x200-koldra-pokr-6809887510
  • Moj Ojciec hoduje króliki (Kaszuby) eko, bez antybiotyków itp.
    Cena - 25 zł/ kg (mogą być pocięte ).
    Najbliższa dostawa w najbliższy weekend. W obrębie Kaszub i drodze do I w Gdańsku- mogę dostarczyć. 

    Podziękowali 1babka4
  • witam
    mam do sprzedania buty:
    1. Sportowe męskie firmy Adidas  rozmiar 41 1/3 --> 20zł + KW
    2. Sportowe męskie firmy Nike rozmiar42 --> 20zł + KW
    3. Zimowe męskie Decathlon rozmiar 43 --> 50 zł + KW
    4. Jesienno/zimowe dziewczęce trzewiczki rozmiar 34 --> 50zł + KW


  • Witam

    Mam do sprzedania komplet garniturowy młodzieżowy polskiego producenta StanDar, model Enzo w rozmiarze 164/80/72. Oferowany komplet w cenie 370zł składa się z:
    - marynarki i spodni
    - białej koszuli StanDar
    - muszki
    - wypustka / butonierka
    - skórzany pasek do spodni



    Więcej zdjęć mogę wysłać na prv.

    Link do strony producenta oferowanego modelu garnituru:

    Link do tabeli rozmiarów:

    Do kompletu mam też buty garniturowe brązowe w rozmiarze 39 z tego samego sklepu w cenie 80zł.

  • Mam do sprzedania książkę Adama Szustaka "Jeszcze pięć minutek", stan dobry (przeczytana 2 razy), 20zł + kw

  • Iwonaanna powiedział(a):
    Hej, czy kurteczka aktualna? :)

  • I oprócz tego mam do oddania parę bluzek i jeansów dla nastolatki. Zdjęcia wyślę na priv albo innym kanałem komunikacji, zapraszam. 
  • Mam do sprzedania książkę Adama Szustaka "Jeszcze pięć minutek", stan dobry (przeczytana 2 razy), 20zł + kw

  • Oraz książkę  Emiliena Tardifa "W ogniu miłości", stan bardzo dobry, 15zł + kw

  • Oraz nową, nie używaną elegancką kamizelkę dla chłopczyka o wzroście 92-98 (tak na metce). Cena 30zł + kw.
    Dane z metki:
    wzrost 92-98 cm
    obwód klatki piersiowej 52
    obwód talii 52
    tkanina zewnętrzna 35% wełna, 45 % wiskoza, 20% poliester
    podszewka 75% wiskoza, 25% acetat
    produkcja rosyjska

  • Tanio oddam markowe ubrania na studentkę, kobietkę rozmiar 36 ( drobna budowa , mały biust ) pomierzę co będziecie chciały w wolnej chwili
    Są m.in. sukienki wizytowe, balowe, koszule białe, pastelowe, kratka, bluzeczki, spodnie
    Eleganckie, noszone krótko przez 1 osobę
    Zainteresowanym podeślę zdjęcia na fb lub telefon
  • Polecam moje kalendarze adwentowe. Szyłyśmy z córką.
    Wystawiłam na olx.

  • Tanio oddam markowe ubrania na studentkę, kobietkę rozmiar 36 ( drobna budowa , mały biust ) pomierzę co będziecie chciały w wolnej chwili
    Są m.in. sukienki wizytowe, balowe, koszule białe, pastelowe, kratka, bluzeczki, spodnie
    Eleganckie, noszone krótko przez 1 osobę
    Zainteresowanym podeślę zdjęcia na fb lub telefon
  • @asia-ch kalendarz jest super. Fajne te zadania. Najmłodsza pociecha pilnuje mnie bym systematycznie wyjmował karteczki z "taty kalendarza", a potem, jak się uda, wykonujemy zalecenia. Ona ma swój kalendarz z zabawkami, a młodzież ma z herbatkami, a ten myślałem że będzie wspólny, ale tak jakoś wyszło, że mój jest  ;)  

    Przy okazji wspomnę, że oddam komuś rzutnik. Nadaje się jeszcze do oglądania filmów. Kupiłem cichszy i lepszy, bo bardzo potaniały tego typu rzeczy. Proszę o info na priv
  • Ciesze się bardzo. My też pamiętamy o zadaniach, chociaż nie zawsze się uda, też mamy taki kalendarz. :-)
    Podziękowali 1Biznes Info
  • Mam do oddania trochę rzeczy pasujace na nastolatkę, jakby ktoś chciał to po świętach mogę wysłać. 
  • edytowano grudzień 2021
    Mam do sprzedania ksiażkę "Odetchnij... 77 ćwiczeń dla duszy i ciała", Peter Dyckhoff, 10zl + kw

    Czy można modlić się poprzez ćwiczenia? Można - dowodzi Peter Dyckhoff w tej niewielkiej książce. Niemiecki kapłan podaje 77 bardzo prostych ćwiczeń dla każdego, sprzyjających wewnętrznemu wyciszeniu i uspokojeniu, pogłębiających duchową pogodę i życzliwość wobec innych. A osiągnięcie tego stanu samo w sobie jest modlitwą. Dyckhoff zachęca do niewielkiego wysiłku i przekonuje, że to jedna z najprostszych dróg zbliżenia się do samego Boga. Choćby dlatego warto sięgnąć po tę książkę.
  • A może komuś piękną robiona przeze mnie szydełkową chustę na prezent na Dzień Babci? Na ten moment mam tylko tę jedną. Cena 220zl + kw 

  • Mam do sprzedania ubrania damskie/ dziewczęce w bardzo dobrym stanie

    1.       sukienka ołówkowa czarna w białe kropki, H&M Basic, rozm. S, krótki rękaw motylek, uciągliwa bawełna, długość 80 cm, pas 36x2 , biodra 40x2

    2.       granatowa sukienka, H&M Basic, rozm. S, krótki rękaw do łokcia długi 26cm, sukienka od pasa rozszerzana, bawełna, długość całkowita82 cm, pas 35x2 , biodra 40x2

    3.       spodnie czarne, Cubus, rozm 34, pas 37x2, dług.całk.95, dł. od kroku72, bawełna z elastanem, uciągliwe

    4.       koszula biała, długi rękaw, Lavino, rozm. S 36 slim , biust 44x2, rękaw 57, dł.całk. 62

    5.       koszula błękitna, długi rękaw, Wólczanka, rozm 36, biust 45x2, rękaw 60, dł.całk. 62

    6.       koszula biała, długi rękaw, Zara Basic, rozm. S, biust 42x2, rękaw 57, dł.całk. 60, bawełna z elastanem, rękawy można nosić krótkie jest paseczek

    7.       Suknia wizytowa niebieska, na szerokie ramiączka, Simple, 36, materiał acetat z poliestrem, na podszewce, materiał z połyskiem, od pasa lekko rozszerzana, tył na suwak, nie ma dekoltów, pas 36x2, biust 42x2, dł.całk. 86,

    8.       krótkie spodenki 2 pary, białe i czarne, One Love, M, szerokość biodra. 45, dług.27, len z wiskozą

    9.       koszula krótki rękaw motylek, w czerwono-białą kratkę, H&M, rozm36, biust 42x2, dł. całk.54

    Cena Sukni z poz. 7 =20zł , reszta po 7zł  + koszty przesyłki

    zdjęcia podeślę na telefon lub maila, proszę o priv

     


    Podziękowali 1blaekie
  • @blaekie @Rien @Quintana spójrzcie , może coś dla Was z ubrań
  • Koszule biale jak nowe
    Reszta również ładne
    Komu?
  • @babka4 priv
    Podziękowali 1babka4
  • Mam do sprzedania nieprzemakalną poszwę na kołdrę. Rozmiar - standardowe jednoosobowe łóżko, mogę pomierzyć zainteresowanym. Mało używane, nie przemoczone ani razu. Cena 90zl + kw. Kolor biały. Jeśli dobrze pamiętam, można prać w 60 stopniach.
    Poszwa taka jak tu:
    https://allegro.pl/oferta/poszwa-nieprzemakalna-poszewka-140x200-koldra-pokr-6809887510

  • Mam do sprzedania ksiażkę "Odetchnij... 77 ćwiczeń dla duszy i ciała", Peter Dyckhoff, 10zl + kw

    Czy można modlić się poprzez ćwiczenia? Można - dowodzi Peter Dyckhoff w tej niewielkiej książce. Niemiecki kapłan podaje 77 bardzo prostych ćwiczeń dla każdego, sprzyjających wewnętrznemu wyciszeniu i uspokojeniu, pogłębiających duchową pogodę i życzliwość wobec innych. A osiągnięcie tego stanu samo w sobie jest modlitwą. Dyckhoff zachęca do niewielkiego wysiłku i przekonuje, że to jedna z najprostszych dróg zbliżenia się do samego Boga. Choćby dlatego warto sięgnąć po tę książkę.
  • Oraz książkę "Jezus" Jamesa Martina, 25 zł + kw, sztywna oprawa, 551 str., stan idealny

    Dlaczego Ziemia Święta jest często nazywana Piątą Ewangelią? W którym mieście Jezus dokonał wielu cudów? Dlaczego Gehenna jest prześliczna?

    James Martin SJ zaprasza czytelników, by w zupełnie nowy, ożywiający i poruszający sposób dotknęli tego, o czym mówią Ewangelie – i lepiej zrozumieli Jezusa. Wyjątkowa i przyjazna w odbiorze w odbiorze biografia Jezusa adresowana dla tych, którzy już mają o nim wiedzę, jak i dla tych, którzy dopiero chcieliby go poznać, przeplatająca się z anegdotami z podróży dwóch jezuitów. Książka jest zarazem szczególnym przewodnikiem po Ziemi Świętej, pisanym z osobistej perspektywy. Szczegóły historyczne przenoszą w czasie – patrzymy na świat oczyma Jezusa.

    To szczera opowieść o doświadczeniach wiary, w niekonwencjonalny sposób połączona z elementami przygody i humoru.

    Wyjątkowość publikacji polega na połączeniu elementów:

    wnikliwa biografia Jezusa + perspektywa historyczna + współczesny przewodnik turystyczny
  • ominika powiedział(a):
    Rower unibike mission 26" model z 2017 r. z ramą 14 ", w dobrym stanie, niezbyt często jeżdżony, a w ostatnim roku wcale, garażowany. Cena 500 zł. Zdjęcia w linku
    https://www.olx.pl/d/oferta/unibike-mission-26-CID767-IDP02ih.html

    @ominika zapytam Męża o parametry jakie teraz potrzebujemy
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.