Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Obóz rodzinny pod namiotami 13-21.08.2022

edytowano maj 2022 w Ogólna
Serdecznie zapraszamy na obóz rodzinny pod namiotami nad Jez. Wapieńskim w Skórce k. Piły - 53°13'02.0"N 16°56'07.3"E
https://goo.gl/maps/z3zKWau47GDWHujf8 - w terminie 13-21.08.2022. Można przyjechać na krótszy czas.

Od 16.08. będzie z nami kapłan, ks. Konrad Hasior.

Koszt uczestnictwa:
- dzieci do lat trzech: bezpłatnie
- dzieci: 140 zł + 44 zł na dzień za wyżywienie
- dorośli: 140 zł + 54 zł na dzień za wyżywienie

Śniadania i kolacje będziemy przygotowywać sami, zaś obiady zamawiamy z cateringu. Na miejscu będzie można skorzystać z kajaków lub zorganizować paintballa za dodatkową opłatą, jeśli zbiorą się chętni.

Proszę o zgłoszenia drogą mailową - oboz@rkk.mamaroza.pl 

Zaliczka wynosi 140 zł od uczestnika i jest płatna na konto (zainteresowanym prześlę numer). 

Tytuł przelewu "nazwisko rodziny uczestników X os.", gdzie "X" to liczba uczestników. 
Proszę o wpłaty zaliczek do końca kwietnia.

Pozdrawiam, 
Michał Lewandowski

Podziękowali 1DaddyPig

Komentarz

  • Świetna sprawa. Nie wiem jak się ułożymy z wakacjami,ale zaliczkę w razie czego na wsparcia obozu wpłacę chętnie. :-)
    Podziękowali 2DaddyPig MikhaEl
  • Michał, jakbys podpisał: Robert Lewandowski.... :p
  • Rejczel powiedział(a):
    Michał, jakbys podpisał: Robert Lewandowski.... :p
    A jeszcze gdyby podpisała moja kochana żona Anna  :D
    Jeśli ktoś jest zainteresowany, to proszę o maila, w odpowiedzi odeślę numer konta.
    Podziękowali 1DaddyPig
  • To nazwisko otwiera drzwi :)
    Podziękowali 1fate
  • Czemu tak drogo. Tyle to kosztuje komfortowy nocleg. Jeszcze jedzenie samemu...
  • Chcesz powiedzieć, że catering w Pile kosztuje tyle, co pobyt w hotelu?
  • UlaUla
    edytowano październik 2022
    Chyba czegoś nie doczytałeś. A zresztą obóz się odbył, w końcu koszt był nawet mniejszy.
  • Może rzeczywiście czegoś  nie doczytałem, myślałem to było 140 zł za osobę za dobę za nocleg.  
  • 140 było składka od osoby na pozostałe rzeczy poza kateringiem, na koniec z rozliczeń wyszło, że jeszcze było kilka zł zwrotu, a katering ostatecznie też był tańszy.
    Podziękowali 1Prayboy
  • edytowano październik 2022
    Nocleg był za darmo :)
    Podziękowali 1Prayboy
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.