Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Mam do oddania - 2

123457»

Komentarz

  • Mam do oddania duży karton ubrań dla dziewczynki rozm. 116-122.
  • edytowano wrzesień 2021
    Bea, tak. Jeśli chcesz zdjęcia to mogę wysłać na maila bo tu nie umiem, albo podaj adres na priv,  jak będzie dobra ,zostawisz, jak nie, poślesz  dalej. 
  • @jan_u wszystko rozdałam.
    Podziękowali 1jan_u
  • Mam do oddania ciuszki dla chłopca od urodzenia do ok 1,5 roku. Sporo tego jest, najlepiej by było dla mnie wysłać to jednej osobie. 
    Jeśli ktoś chciałby to proszę o priw :)
  • Mam do oddania ubrania dla dziewczynki na rozmiar 134/140, bluzeczki, kilka par spodni, kurtki na wiosnę jesień, bezrękawnik, sukienki. Stan od bardzo dobry do dobry, bez plam, uszkodzeń, normalne ślady użytkowania. Nie na bardzo szczupłe dziecko.  Najchętniej jedną przesyłką do paczkomatu.
  • Mam do oddania ubranka dla dziewczynki 2-3 latka, letnie, głównie spodenki i koszulki, stan jak to uzywane, ale bez plam itp. Odkryłam torbę schowana w szafie, gumki sprawdzałam, trzymają się.
  • UlaUla
    edytowano kwiecień 2022
    A tu drugi zestaw na ok 10 lat (150, 156 cm), głównie spodnie i kilka koszulek. Mam jeszcze trochę na 110, 116 cm. Oddaje w paczkach. Z tego co widze moja Marianna w większości nie chodziła, też od kogoś dostałam i leżały, bo są na osóbkę węższą w pupie.
  • Mam do oddania trochę bluzek, rozmiary od 32 do 36,większpsc raczej to XS i xxs, pojedyncze m powinny się trafic
  • @paulaarose ; ja chętnie, chyba że ktoś w wielkiej potrzebie.
  • Mam do oddania jeszcze trochę ubranek dla dziewczynki - okolice 140 cm (czyli na niektórych metkach jest 136-142, na innych 140 itp.) Różne, sukienki raczej wiosenno - jesienne, spodnie, koszulki, bluzy, płaszczyk granatowy dwurzędowy itp. Niektóre całkiem eleganckie ;) inne bardziej podwórkowe. 

    Mam też zestaw dla małych męskich miłosników koszul (krata itp.), gdyby ktoś chciał, to przejrzę dokładniej rozmiary itp.
  • Nie da sie edytowac, ale już nieaktualne, ubranka znalazły własciciela.
  • Mam do oddania ubranka 62 białe i niebieskie raczej uniwersalne.
  • Ponadto oddam spodnie ciążowe 40/42 oraz rajstopy H&M na jesień ciążowe.
  • Podbijam.
  • Buty dziewczęce 3 pary nr 30 (zimowe, adidasy, szkolne ciapy) i jedna nr 28 (adidasy). Wszystkie niezniszczone, wręcz w stanie idealnym, kolorystyka granatowo-fioletowo-różowa. Oddam za koszt przesyłki + 5 zł od przesyłki, bo muszę zapakować i na pocztę 4 km dojechać. Zdjęcia na sms (mam już zrobione), po tym jak tel na priv.
  • AtaAta
    edytowano październik 2022
    Oddam też płaszczyk dziewczęcy 116-128, szary, elegancki i kurtkę długa dziewczęcą na 128,  z kapturem, jasna zgniła zieleń (rozmiary wg mojej córki i adekwatnych innych ubrań -na tych brak). Wiek 5-6 lat. Warunki jw.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.