Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ankieta na studia-5 minut-proooszę :)

Dziewczyna mojego syna jest na latynoamerykanistyce i mają projekt do zrobienia. Ankieta zajmuje jakieś 5 minut. Nie przejmujcie się, jeśli nic nie wiecie o Ameryce Południowej, bo właśnie chodzi o stereotypy, jakie mamy na ich temat.
Dzięki za wsparcie! :)

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=6yYO676_0keekOvSQm286x-UeQhwXOxHks6tj1FCdPhUNTlWQ0VQSVBKTzNNQktTSFZRNFdKTFdVMy4u
Podziękowali 2Joannna Aga85

Komentarz

  • Też wypełniłem, ale...


  • Wypełnione
  • Dzięki! Zniknęły mi podziękowania, więc muszę Wam podziękować hurtem  ;)
  • Też wypełniłem.
  • O nie wiedziałem, ze dzisiaj też można. Też wypełniłem. Nawet uległem tej brzydkiej prowokacji i jako płeć wpisałem inna. Ostatnio jestem ciągle wałkowany przez moją młodzież w tym temacie. I takie cotygodniowe pytania: czy aby napewno się nad tym dogłębnie zastanowiłem kim jestem, doprowadziło do zamknięcia się w sobie. Uważam co uważam dla siebie i nikomu nie zamierzam tłumaczyć dlaczego. Na potrzeby ankiet mam odpowiedź "inna". To taka moja odrobina luksusu i lenistwa, jakby kto pytał.  Nieważne, nie chcę mieć tego tematu w głowie i już.  
    Podziękowali 1Klarcia
  • Ankieta dyskryminuje osoby z brakiem płci. Punkt inna sugeruje posiadanie jakiejś zdefiniowanej. Powinien być jeszcze czwarty punkt "brak". Skoro już ktoś chce być taki nowoczesny, to nie powinien krzywdzić innych osób, o których najwyraźniej zapomniał.
  • Wypełnione, dla mnie trochę dziwna ankieta, bo podpowiada stereotypów obrazy, których wypełniając wcale może nie miec w głowie wcześniej 
  • Też wybrałam inną plec
  • Tak się składa że takie pytanie o płeć wiąże się ze szkodliwą seksualizacją młodzieży.  Być może ten ktoś, kto zrobił tą ankietę, nie miał głębszych przemyśleń czemu taka dodatkowa opcja przy określaniu swej płci ma służyć. Taka ankieta dyskryminuje osoby chcące realizować swoją płeć zgodnie z Wolą Bożą.

    Staram się nie karmić rzeczy, które są szkodliwe. Ale też nie sprawiać przykrości osobom które im uległy. Liczę na ich poczucie humoru. Bo takie rzeczy należało by wyśmiewać. Dlatego wybrałem opcję "inna". Dlatego nie ulegam tego typu prowokacjom.

    Podziękowali 1Klarcia
  • Widziałam że można też zaznaczyć płeć zgodnie z Wolą Bożą
  • edytowano kwiecień 2022
    Czy się zaznaczy prawidłowo, czy nie, to i tak weźmie się udział w tym sprytnym procesie demoralizacji. Tak naprawdę to nie mam pomysłu jak powinno się w takim przypadku postępować. No bo pokorne przyglądanie się jak młodzież jest demoralizowana, napewno nie przynosi dobrych owoców. Te wartości za które nasi przodkowie oddawali życie, są obrażane i deptane w taki dziwny sposób. 

    edit: temat chrześcijańskiej walki myślę podjąć we swoim wątku o drodze
  • Biznes Info powiedział(a):
    Być może ten ktoś, kto zrobił tą ankietę, nie miał głębszych przemyśleń czemu taka dodatkowa opcja przy określaniu swej płci ma służyć. Taka ankieta dyskryminuje osoby chcące realizować swoją płeć zgodnie z Wolą Bożą.
    Wręcz przeciwnie. Osoby urodzone jako interpłciowe (dawniej nazywane obojnakami lub hermafrodytami) mają szansę zaznaczyć swoją opcję zgodnie z Wolą Bożą.
  • Wypełniłam, ale pewnie @Katarzyna by miała wiele zastrzeżeń do tej ankiety jako metody badawczej, ale cóż niech się młodzież uczy. Ja uwielbiam Amerykę Łacińską :)
  • Pewnie tak, ale dziewczyna ma swoich wykładowców i prowadzących i uczących studentów metod badawczych. Niech się martwią  ;)

    Dzięki wszystkim raz jeszcze! 
  • To ja tu dołączę ankietę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.