Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Plan Hitlera zrealizowany

Komentarz

  • Myślę, że Hitler by się przewrócił w grobie (gdyby go miał) widząc "nowych Niemców".  O tym, że Niemcy zostaną zasiedlone przez ludy z Afryki nie myślałby nawet w najgorszych koszmarach sennych.
    Podziękowali 2Coralgol joanna_1991
  • Polska właśnie po raz pierwszy w swojej historii przekroczyła 40 milionów mieszkańców - więc trudno powiedzieć, że się wyludnia.
  • Tak, a wszystko dzięki Putinowi B) :#
    Podziękowali 1Klarcia
  • @Prayboy mysle że plan Hitlera spełnił się już dawno,oczekiwał że Polska będzie tania siła robocza dla Niemiec i jest, nawet zmuszać nie trzeba...
  • Prayboy powiedział(a):
    To info jest nieco przekłamane. Rodzą się, ale dzieci muzułmańskie; tych z pochodzeniem niemieckim jest niewiele. Owszem są to obywatele niemieccy, ale...
    Coraz częściej nawracają się na wiernych wyznawców Allaha i już liczebnie przewyższają katolików i protestantów. Polityka pro rodzinna wyznawcom Proroka służy.
    Partia Alternatywa dla Niemiec chciała to zmienić i wprowadzić wysokie wsparcie tylko dla rdzennie niemieckich rodzin, ale to jest uznane za faszyzm.
    Ja prognozuję, że za ok. 50 lat Polska będzie graniczyła z Kalifatem.

    PS: W mojej klinice na 5 urodzonych maleństw, 4 ma muzułmańskie imiona.
  • Agmar powiedział(a):
    @Prayboy mysle że plan Hitlera spełnił się już dawno,oczekiwał że Polska będzie tania siła robocza dla Niemiec i jest, nawet zmuszać nie trzeba...
    To się zmieniło odkąd rządzi PiS. Niemieccy Bauer narzekają, że Polacy nie przyjeżdżają i nie ma kto na polach pracować. Ludzie z Rumunii są kiepscy w pracy, im tylko żebractwo i kradzieże wychodzą.
    Pola leżały odłogiem, utrzymywane w tzw. kulturze rolnej. Teraz, gdy mamy wojnę i import żywności będzie utrudniony, jest ogromna potrzeba posłanie ludzi na pola.
    W Niemczech liczono bardzo, że uda się wymienić rząd na "tuskowy" i gdy poziom życia w Polsce się pogorszy, to wtedy Polacy przyjadą.
  • Bardzo mnie ciekawi, jak to będzie za 30 lat
    czy ci ludzie jednak łykną trochę europejskiej kultury i zapragną czegoś innego.
  • W szkole moich dzieci 2 maja nie było ok. 75% uczniów. Muzułmańskie święto - koniec ramadanu.
  • malagala powiedział(a):
    Bardzo mnie ciekawi, jak to będzie za 30 lat
    czy ci ludzie jednak łykną trochę europejskiej kultury i zapragną czegoś innego.
    Ja myślę, że to mało prawdopodobne. "Wyzwoleni z Koranu", deprawują się już w pierwszym pokoleniu, ichnia starszyzna usilnie zabiega o pozyskanie wyznawców. W wielu regionach Niemiec, muzułmanie się radykalizują, czyli stają wiernymi wyznawcami Allaha.
    Nie wiem, jak jest teraz w Polsce, ale dekadę wstecz, religia islamu przyciągała coraz więcej wychowywanych w katolicyzmie Polaków. W Warszawie Katedra Arabistyki otworzyła nowe wydziały, tylu było chętnych. Pieniądze mają z Arabii Saudyjskiej.
  • Klarcia powiedział(a):
    Agmar powiedział(a):
    @Prayboy mysle że plan Hitlera spełnił się już dawno,oczekiwał że Polska będzie tania siła robocza dla Niemiec i jest, nawet zmuszać nie trzeba...
    To się zmieniło odkąd rządzi PiS. Niemieccy Bauer narzekają, że Polacy nie przyjeżdżają i nie ma kto na polach pracować. Ludzie z Rumunii są kiepscy w pracy, im tylko żebractwo i kradzieże wychodzą.
    Pola leżały odłogiem, utrzymywane w tzw. kulturze rolnej. Teraz, gdy mamy wojnę i import żywności będzie utrudniony, jest ogromna potrzeba posłanie ludzi na pola.
    W Niemczech liczono bardzo, że uda się wymienić rząd na "tuskowy" i gdy poziom życia w Polsce się pogorszy, to wtedy Polacy przyjadą.
    Chyba nie... Wiem w jakiej warunki u nas ludzie jeżdżą (dalej) i  wg mnie to obozy, w życiu bym się nie zdecydowała, ale dużo jeździ bo ze wsi nie da się żyć a do własnej gospodarki trzeba dołożyć.  A ludziom wcale nie żyje się lepiej, tyle że ludzie coraz większą biedę usprawiedliwiają sytuacja wokół. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano maj 2022
    W mojej okolicy (południe Niemiec) Bauerzy płaczą, że ludzi nie ma do pracy. Szparagi okrutnie drogie - ja kupuję z przeceny, te sprowadzane z Hiszpanii.

    Teraz opłaci się przyjeżdżać do opieki nad seniorem. Dobrze płacą: co najmniej 1500 euro/netto; pokój z WiFi i wyżywienie. Do tego ma się ubezpieczenia i urlop.
  • edytowano maj 2022
    Klarcia powiedział(a):
    W mojej okolicy (południe Niemiec) Bauerzy płaczą, że ludzi nie ma do pracy. Szparagi okrutnie drogie - ja kupuję z przeceny, te sprowadzane z Hiszpanii.

    Teraz opłaci się przyjeżdżać do opieki nad seniorem. Dobrze płacą: co najmniej 1500 euro/netto; pokój z WiFi i wyżywienie. Do tego ma się ubezpieczenia i urlop.
    To jest stawka za 8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku?
  • Życzę Niemcom by stały się kalifatem. Dla nas to korzystne, islamiści tego nie udźwigną. Cofną kraj w rozwoju.
    Podziękowali 1Klarcia
  • zbyszek powiedział(a):
    Życzę Niemcom by stały się kalifatem. Dla nas to korzystne, islamiści tego nie udźwigną. Cofną kraj w rozwoju.
    Z jednej strony Ruscy z drugiej kalifat? No nie wiem czy tak dobrze ma tym byśmy wyszli 
    Podziękowali 1joanna_1991
  • Agmar powied : :D D :D ział(a):
    zbyszek powiedział(a):
    Życzę Niemcom by stały się kalifatem. Dla nas to korzystne, islamiści tego nie udźwigną. Cofną kraj w rozwoju.
    Z jednej strony Ruscy z drugiej kalifat? No nie wiem czy tak dobrze ma tym byśmy wyszli 
     :D  :D :D
  • Niemcy przestaną nam przeszkadzać. Będzie można spokojnie budować Miedzymorze.
    Rosja jak przegra wojnę będzie słaba. Możemy próbować zdemilitaryzować rękami organizacji międzynarodowych okręg Kaliningradzki, który psuje nam dobre samopoczucie. W perspektywie zrobić z niego Singapur, Tajwan, Hong Kong Europy.

    Podziękowali 1Klarcia
  • Wilfrid powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    W mojej okolicy (południe Niemiec) Bauerzy płaczą, że ludzi nie ma do pracy. Szparagi okrutnie drogie - ja kupuję z przeceny, te sprowadzane z Hiszpanii.

    Teraz opłaci się przyjeżdżać do opieki nad seniorem. Dobrze płacą: co najmniej 1500 euro/netto; pokój z WiFi i wyżywienie. Do tego ma się ubezpieczenia i urlop.
    To jest stawka za 8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku?
    To jest zapłata za obecność 24/6. Opieka nad osobą w mocno podeszłym wieku, ale w miarę samodzielną. Za podopiecznych leżących lub z demencją, płacą więcej.
    Moim zdaniem, jest to dobra fucha dla osoby samotnej, emerytki, która może jeszcze pracować i nieźle zarobić.
    Chociaż moja koleżanka tak fajnie trafiła, że u jednej rodziny pracuje już ponad 10 lat, a w Polsce jest mąż. Pojechała tam tylko na 3 mies., ale polubiła się ze staruszkami. Teraz jest jakby w rodzinie. Mąż może u niej gościć; wszystkie święta spędzają w Niemczech.
    Babeczka planuje tam zostać na ile sił jej starczy, może nawet do śmierci swoich podopiecznych - oni są już dobrze po osiemdziesiątce, ona ma teraz lat siedemdziesiąt.
  • zbyszek powiedział(a):
    Życzę Niemcom by stały się kalifatem. Dla nas to korzystne, islamiści tego nie udźwigną. Cofną kraj w rozwoju.
    Ja bym wolała Kalifat, od tego co mamy teraz. Niestety, chyba nie dożyję.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.