Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Auto

1235»

Komentarz

  • edytowano październik 2021
    https://elektrowoz.pl/
    Nie komentuję tam, bo dali mi bana za robienie sobie jaj z Unii Jewropejskiej.
    Kanały na YT:
    The Late Brake Show 
    Fully Charged Show
    Fully Charged Plus
    Tesla 
    Bjørn Nyland
    Nie linkuję bo linki nie działają.
  • Sprzedam opony letnie  rozmiar 195 nowe przebieg 1500 km stan idealny.
  • @NC500 jakie macie auto? 
  • edytowano październik 2021
    malagala powiedział(a):
    @NC500 jakie macie auto? 
    Nissan env200 Evalia | Fully Charged 
    (24 kWh - b. mała bateria, tylko 20 kWh jest faktycznie w użyciu, zasięg poniżej 100 km)

    i jeszcze Audi A2 2005 benzynowe i diesel. Trochę za dużo jak na nas.


    A tu opowieść science fiction o tym jak Bjørn Nyland popycha koleje auto:
    Nio ES8 1000 km challenge

    Podziękowali 1malagala
  • Ehh preyboy właśnie weszłam żeby napisać że kupię Zafirę i teraz to już na pewno... Najlepiej 1,8 gaz . . Nie z tych najnowszych.. i tanio tj. jakoś do 9 tysi max..  Ew. Coś podobnego Sharana/ C8 ośmioosobowy .. 
  • edytowano październik 2021
    To teraz musisz znowuż poczekać aż będę sprzedawał swoją. Właśnie taką nabyłem kilka dni temu. Poprzednia poszła za 4 tysiące.
  • Mamy do sprzedania auto - w sam raz dla wielodzietnych, szczegóły poniżej:
    1. VW Sharan, rocznik 2008, 1,9 TDI
    2. 323k km
    3. 7 miejsc, hak, II-gi komplet kół (alu), 3 tablice
    4. wszystkie serwisy, naprawy na bieżąco
    5. był z nami na Bornholmie, Litwie, prawie w całej Polsce
    6. woził sofy z Ikea, ule do pasieki, wersalki, pomoc dla Polonii, harcerzy :-)

    Cena 20kPLN

    Zapraszamy
  • Ktoś jeździł Peugeot 807? @PawelK ?
    szukamy czegoś niedrogiego, bo wyrośniemy zaraz z naszego volvo v40… 
    Z obecnego auta jesteśmy bardzo zadowoleni, chętnie byśmy kupili XC90… ale to tak nieekonomiczne, ze żal.

  • My jeździliśmy tylko peugeotem 407 i ten model moim zdaniem bardzo udany, wygodny, bezproblemowy. Będziecie sprzedawać swoje volvo? 
  • Dzięki. Sprzedawać na razie raczej nie będziemy... Za taki samochód nie dostaniemy wiele, a drugie auto przez jakiś czas nam się przyda.
    Chociaż dzisiaj czytałam o jakimś nowym podatku od starych samochodów... No cóż.
    Podziękowali 1Elf77
  • Ostatnio mechanik doradził mi kupować auta używane z salonu. No i kupiłem pandę za 10k Myślę że oszczędzę jeżdząc nim na gazie. A co do peugeota https://cdm.otomoto.pl/inventory?keyword=807
    Podziękowali 1MarvinGaye
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.