Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dzień ojca

Za co jesteście wdzięczni waszym ojcom? Ja jestem dumna z mojego taty ze jest bardzo pomocnym człowiekiem i jestem mu wdzieczna, ze zawsze mi pomaga, chociaż nie zawsze się rozumiemy, to zawsze wiem, ze on gdzieś jest.
Podziękowali 1Prayboy

Komentarz

  • edytowano czerwiec 2022
    eh, ciężki temat ale - za to że nauczył mnie jak zrobić wszystko przy rowerze, jak dbac o przedmioty codziennego użytku i je naprawiać, za naukę przy sprawach hydraulicznych, że pomagał mi w czasie studiów i później, za jego stosunek do mojej żony. 
    Podziękowali 1paulaarose
  • Dzisiaj telefonicznie złożyłam tacie życzenia. Jutro nadrobię na żywo.

     Myślę teraz jednak też o członkach mojej rodzinie, którzy ojca stracili kilka lat temu w przeddzień święta... Łzy się same cisną do oczu, ale chcę ufać, że on teraz jest w lepszym miejscu.


  • Dał życie i nazwisko. 
    Opowiadał piękne historie z życia zwierząt na naszej działce. Czasem zabierał w podróż albo na wyprawę. Znał nazwę łacińska każdego chwasta. Szkoda tylko, że sam był jak chwast  Kto może, to wieczny odpoczynek za Stanisława 
  • Ja jestem wdzięczna tacie za wszystkie chwile, kiedy czytaliśmy razem książki, kiedy mi je pokazywał, kiedy coś opowiadał. Za wycieczki w nieznane (czasami z przenoszeniem rowerów przez rzekę, albo kąpielą w gnojówce) Moje dzieci mówią - z dziadkiem nigdy nie jest nudno - on nawet z drogi do przedszkola umie zrobić wyprawę. 
    Podziękowali 2paulaarose zbyszek
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.