Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Szukam Mężczyzny z Małopolskiego

Moje małżeństwo jest zagrożone. Sytuacja grozi jego rozpadem. W przyszłym tygodniu będę w Krakowie od środy do soboty. Szukam mężczyzny do rozmowy na żywo w Krakowie lub okolicach, który jest mężem i ojcem z dłuższym stażem małżeńskim, który doradzi jak postępować z żoną (jest niestabilna emocjonalnie, ja zaś mało empatyczny, żona nie zawsze chce mnie słuchać, czego ja oczekuję, zaniedbujemy wspólną modlitwę, to wszystko rodzi poważne konflikty). Mamy małe dziecko i drugie w drodze. Szukam pomocy. Proszę o kontakt w prywatnej wiadomości. Będę wdzięczny za pomoc.

Komentarz

  • edytowano wrzesień 2022
    To jest temat na wspólną terapię małżeńską z psychologiem o ile obu stronom na tym zależy.
  • Proponowałem żonie terapię w parafialnej poradni rodzinnej u doradcy rodzinnego, ona nie chce, ani żadnego psychologa też nie chce, ani mówić innym o naszych problemach. Muszę działać sam. Szukam mężczyzny do rozmowy w Krakowie lub okolicach w przyszłym tygodniu,  rady na forum proszę sobie darować, do niczego nie są potrzebne. Nie znając sytuacji nic nie pomożecie, a na forum publicznym nie o wszystkim można pisać.
  • Tu na forum mężczyzn niewielu, z Krakowa chyba nikt.
    Podziękowali 1Prayboy
  • Przychodzi mi do głowy pan Jacek Pulikowski. Mąż, ojciec, dziadek i doradca małżeński. Tylko on z Poznania. Bywa w prelekcjami w różnych parafiach, można zaczepić i poprosić o rozmowę. 
  • Pulikowski byłby dobry, dziękuję.
  • edytowano wrzesień 2022
    @KatolickiAmisz ; Porzuć białe małżeństwo zobaczysz, że będzie lepiej.
    Terapia małżeńska na jakimś wyjeździe obozie. Weź ją do restauracji i na coś romantycznego. Napisz list w którym będzie o tym że ją kochasz nad życie. Obiecaj jej wszystko.  I nie nazywaj tego kłamstwem. Baby takie są i tak przeżywają seks. W wyobraźni. Nie bierz faceta jako arbitra żona jest uczulona na chłopów przynajmniej na razie.

  • @zbyszek

    Chyba pierwszy raz myślę, że masz 100% racji!

    @KatolickiAmisz

    Posłuchaj @zbyszek!
    Podziękowali 1zbyszek
  • Zastanawiam się dlaczego oczekujesz, że żona zawsze powinna Cię słuchać...
    Czy chodzi o to żeby Cię wysłuchała tzn. ogólnie tego co masz do powiedzenia czy żeby robiła to czego oczekujesz bez swojego zdania?
  • Nie chcę waszych rad odnośnie mojego małżeństwa. 
  • @KatolickiAmisz
    Nie znajdziesz tu nikogo, kto ma podobną do Twojej wizję małżeństwa. 
  • Beta powiedział(a):
    @KatolickiAmisz
    Nie znajdziesz tu nikogo, kto ma podobną do Twojej wizję małżeństwa. 
    Znajdzie, tylko czy uratuje to jego małżeństwo to wątpię.

    Podziękowali 1Klarcia
  • No to rady
    1 AyEm nie zastanawiaj się tylko do roboty. To tylko 2 dziecko nie kolejne. Córka będzie miała w najbliższej rodzinie jeszcze kogoś oprócz was i raczej stanie się mniej absorbująca.
    2. Porzuć białe małżeństwo, dopieść żonę 
  • Gdy są kłopoty zmiany łatwiej zacząć od siebie 
  • edytowano wrzesień 2022
    Katolicki Amisz zmian kategorie na ukryta. To są Twoje prywatne sprawy. Sprawdziłam ten wątek widać dla niezalogowanych.
    No chyba że co to obojętne 
    Podziękowali 1AleksandraB
  • proszę admina żeby go ukrył
  • Turturek powiedział(a):
    Beta powiedział(a):
    @KatolickiAmisz
    Nie znajdziesz tu nikogo, kto ma podobną do Twojej wizję małżeństwa. 
    Znajdzie, tylko czy uratuje to jego małżeństwo to wątpię.

    Nawet nie domyślam się kto tutaj tak żyje. Jakoś nie trafiłam wcześniej na takie pomysły na rodzinę jak prezentuje @KatolickiAmisz.
    Podziękowali 1M_Monia
  • Apel żeby ukryć dyskusję !!
  • @DaddyPig ukryj dyskusję, bo osobista!
  • Jaka osobista? Wiecie coś o Amiszu? Zna Go ktoś? 
    Pisze przecież, że nie chce rad.
    Podziękowali 1hipolit
  • Wiemy tyle, co napisał. Jeśli napisał prawdę, to jako sąsiadka/znajoma/krewna mogłabym go zidentyfikować. Zawsze mnie dziwi, jak szybko ludzie dowiadują się różnych rzeczy o naszej rodzinie, z różnych stron ("czy twój syn nie był ostatnio w Pcimiu? bo koleżanka szwagra była na odpuście 500 km od domu i tam w kościele grał chłopak, co nazywał się tak jak ty/był do ciebie podobny/był z lubelskiego).
    Co do Amisza to nieraz myślę, że troll... Ale moja babcia mawiała, że lepiej nakarmić 9 oszustów niż nie dać jeść jednemu głodnemu...
    Podziękowali 3zbyszek DaddyPig Joannna
  • Moje małżeństwo jest zagrożone. Sytuacja grozi jego rozpadem.
    [...]
    jest niestabilna emocjonalnie... żona nie zawsze chce mnie słuchać, czego ja oczekuję

    ---

    No i się sprawa rozwiązała. Jestem z okolic Krk i już pomogłem.
  • PawelOdOli powiedział(a):
    Moje małżeństwo jest zagrożone. Sytuacja grozi jego rozpadem.
    [...]
    jest niestabilna emocjonalnie... żona nie zawsze chce mnie słuchać, czego ja oczekuję

    ---

    No i się sprawa rozwiązała. Jestem z okolic Krk i już pomogłem.
    Nie zrozumiałam, o co chodzi.
    Podziękowali 1Biznes Info
  • Klarcia powiedział(a):
    PawelOdOli powiedział(a):
    Moje małżeństwo jest zagrożone. Sytuacja grozi jego rozpadem.
    [...]
    jest niestabilna emocjonalnie... żona nie zawsze chce mnie słuchać, czego ja oczekuję

    ---

    No i się sprawa rozwiązała. Jestem z okolic Krk i już pomogłem.
    Nie zrozumiałam, o co chodzi.
    A ja nie Tobie odpisywałem.
  • @PawelOdOli i co, nie troll?? Dawać jeść?
  • Oczywiście, że troll. Niech spada na drzewo.
    Podziękowali 2Ata Aga85
  • A o co chodzi??? 
  • Katolicki amisz okazal się trolem.
     No kto by pomyślał  :D
  • A skąd wiadomo? 
  • On troluje forum... albo życie ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.