Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Poznaj prawdę o Covidzie i szczepionkach

Biała księga pandemii do pobrania za darmo na ordomedicus.org
«13

Komentarz

  • Klarcia !!!   do roboty
  • 1. Nie mam na razie dostępu do nieograniczonego Internetu. Tutaj nie ma Wifi, jadę na karcie. To bardzo drogo kosztuje. 10 GB na 24 godz. 4,99€.
    Kupuję tylko na sobotę i niedzielę.  Dzisiaj będę miała do godz.17., a później bardzo wolny, z tych GB, co karta jeszcze pociągnie. 
    Na marginesie - w porównaniu do Niemiec macie bardzo tani dostęp do Internetu.

    2. Szkoda było by mi czasu, na czytanie głupotek. Uważam, że problem covida i szczepionek znam doskonale z autopsji. 
    Zaraz w wątku o szpitalu opiszę następne doświadczenia.
  • Ściągnąłem i przeglądam. Faktycznie opinie trochę zbyt wychylone w drugą stronę. No chyba każdy kto spotkał się z chorym, próbującym z trudem złapać oddech, nie będzie mówił że to wymyślona choroba. Takie rzeczy polecam czytać, ale ze zdrowym dystansem.

    Jednak uważam że ta pandemia wiele rzeczy pokazała. Pazerność i bezwzględność bigfarmy to wiadomo było przed. Ale reakcja ludzi na zagrożenie zupełnie mnie zaskoczyła. W zasadzie współpraca między ludźmi nie istnieje. Nikt nikomu nie ufa. Każdy jak żył, tak żyje nadal w swej informacyjnej banieczce.
    Podziękowali 2Klarcia Joannna
  • Biznes Info powiedział(a):
    Ściągnąłem i przeglądam. Faktycznie opinie trochę zbyt wychylone w drugą stronę. No chyba każdy kto spotkał się z chorym, próbującym z trudem złapać oddech, nie będzie mówił że to wymyślona choroba. Takie rzeczy polecam czytać, ale ze zdrowym dystansem.

    Jednak uważam że ta pandemia wiele rzeczy pokazała. Pazerność i bezwzględność bigfarmy to wiadomo było przed. Ale reakcja ludzi na zagrożenie zupełnie mnie zaskoczyła. W zasadzie współpraca między ludźmi nie istnieje. Nikt nikomu nie ufa. Każdy jak żył, tak żyje nadal w swej informacyjnej banieczce.
    Bo nie chodzi o chorobę, a o pandemię.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Chodzi o definicję pandemii. We wstępie "białej księgi..." jest napisane że została ona zmieniona. Wirus był szkodliwy, śmiertelny w wielu przypadkach i o światowym zasięgu. Możliwe że nie był aż tak śmiertelny, żeby mówić o pandemii według normalnej i niezmienionej definicji, ale starania aby był, były:
    -udoskonalane laboratoryjnie mutacje wirusa 
    -sianie grozy w mediach
    -sianie grozy w realu (maseczki, różne utrudnienia)
    -utrudniane działania służby zdrowia (wiele osób zmarło na inne choroby, które były gorzej leczone, są leki typu amantadyna)
    -dopracowywane szczepionki  
    -utrudniane działania medycyny alternatywnej (jest rife, są zioła) 
    -wszystko wspierane kłamstwem i socjotechnikami

    Jako katolik, uważam że powszechna modlitwa Kościoła, w znacznej mierze zniwelowała śmiertelność tej, coraz lepiej zaplanowanej, pandemii. To wylewanie pomyj na Kościół, też, chyba w zamyśle, miało ludzi odciąć od Pomocy Bożej.

    Dla mnie to wszystko było pandemią. Nie tylko wirusa, ale także głupoty. Być może i doczekamy się śmiertelniejszej pandemii, ale nie umniejszałbym tego co było. 

    To tak jakby uwierzyć Ruskim że wojny nie ma. No faktycznie, jakby Polacy (i wielu ochotników z innych państw) nie pomogli Ukraińcom, a Ukraińcy się skutecznie nie postawili. Jakby w internecie nie było dowodów na okrucieństwo i głupotę Rosjan. To można by i to nazwać np wycieczką krajoznawczą. Jednak widać że ta cała okropna zbrodnia (podobnie jak i pandemia krowida), została zaplanowana. Potężne środki na to poszły. I zostaje nam dziękować Bogu, że te starania różnej maści zwyrodnialców, są wyraźnie przez Niego hamowane.  
    Podziękowali 2In Spe Joannna
  • Dzisiaj z rana rozbolała mnie mocno głowa i trochę mniej gardło. Zrobiło mi się zimno, a potem zlał mnie pot. Jak nic okazja by służba zdrowia się mną zajęła. Tyle słyszałem że na testach pozytyw wszystkim wychodzi. Chciałem sprawdzić sam. I co? Niemogę, bo te moje objawy to jest nic. Nie kwalifikują się do testu. Mam leżeć i chorobę wypocić.

    To jest wciskanie w poczucie winy i budowanie szkodliwych relacji (trójkąt karpmana) Pewnie Pani doktor sama ma poczucie krzywdy, że musiała poradzić sobie z kolejnym wyłudzaczem l4  Czasem to naprawdę płakać się  chcę :(
  • Biznes Info powiedział(a):
    Tyle słyszałem że na testach pozytyw wszystkim wychodzi. Chciałem sprawdzić sam. I co? Niemogę, bo te moje objawy to jest nic. Nie kwalifikują się do testu. Mam leżeć i chorobę wypocić.


    Tzw. szybkie testy należy mieć w domu i w razie pozytywnego wyniku, pójść, genetyczny zrobić.
    Na szybkich testach pozytyw wychodzi zakażonym,  zdrowi mają wynik negatywny. Właśnie  mam okazję,  to obserwować. 
  • Wygląda na to że szambo powoli zaczyna wybijać nawet w polsacie mówili, Sutkowskiemu widac ciepło się zrobiło

    Podziękowali 1zbyszek
  • To są takie bzdury, że zęby bolą.
  • W przypadku Klarci na jedno wychodzi :D
  • dużo materiałów o covidzie (i innych teoriach spiskowych ) jest na gloria.tv Można wpisać w wyszukiwarkę na gloria.tv hasło covid i samemu wyrobić sobie pogląd. NIektóre dana są bardzą interesujące.
  • np:

    Pięć miesięcy do śmierci: przerażający związek między zgonami i szczepieniem przeciwko Covid-19

    Od pewnego czasu w oficjalnych danych rządu Wielkiej Brytanii utrzymywał się osobliwy wzór. Około pięć miesięcy po podaniu każdej dawki szczepionki Covid-19 w każdej grupie wiekowej, wskaźniki śmiertelności na 100 000 znacznie wzrastają wśród zaszczepionych w porównaniu z nieszczepionymi w każdej grupie wiekowej.

    Tak bardzo, że do końca maja 2022 r. wskaźniki śmiertelności były najniższe wśród nieszczepionych w każdej grupie wiekowej w Anglii, a najwyższe wśród zaszczepionych jedną dawką, zaszczepionych dwiema dawkami i zaszczepionych trzema dawkami.

    Obecnie analiza danych dotyczących Covid-19 opublikowana przez rząd Wielkiej Brytanii wykazała, że nie tylko ten sam wzorzec utrzymuje się w przypadku zgonów związanych z Covid-19, ale każda podana dawka zastrzyku z Covid-19 powoduje znaczny wzrost zgonów z powodu Covid-19 .

    W okresie od 1 marca do 31 lipca 2021 r., w okresie 5 miesięcy, zaszczepieni odpowiadali za większość zgonów z powodu Covid-19 w Anglii i to zaszczepienie jednodawkowe stanowiło większość (66%) tych zgonów.

    Między 1 sierpnia a 31 grudnia 2021 r., w okresie 5 miesięcy, zaszczepieni ponownie stanowili większość zgonów z powodu Covid-19, przy czym liczba zgonów była prawie potrojona w porównaniu z poprzednimi 5 miesiącami, a zaszczepienie w dwóch dawkach było przyczyną większość (83%) tych zgonów.

    Wreszcie, między 1 stycznia a 31 maja 2022 r., w okresie 5 miesięcy, zaszczepieni po raz kolejny stanowili większość zgonów z powodu Covid-19, przy czym liczba zgonów ponownie wzrosła w porównaniu z poprzednimi pięcioma miesiącami, i to potrójnie zaszczepieni dla większości (82%) tych zgonów.

    Poniższe wykresy zostały utworzone przy użyciu danych pochodzących z tabeli 1 ze zbioru danych Urzędu Statystyk Narodowych „Zgony według statusu szczepień (od 21 stycznia do 22 marca)”, do których można uzyskać dostęp na stronie ONS tutaj i pobrać tutaj .

    Pierwszy wykres przedstawia standaryzowane wiekiem wskaźniki śmiertelności na 100 000 osobolat według stanu szczepień w okresie od 1 stycznia 2021 do 30 kwietnia 2021 –


    Jak widać, każdego miesiąca śmiertelność wśród nieszczepionych jest najwyższa. Jednak pod koniec kwietnia 2021 r., pięć miesięcy po podaniu pierwszego zastrzyku Covid-19 w Wielkiej Brytanii, sytuacja zaczęła się wyrównywać w każdej grupie zaszczepionej i nieszczepionych.

    Ale spójrz, co wydarzyło się w ciągu następnych czterech miesięcy.

    Pierwszy wykres przedstawia standaryzowane współczynniki śmiertelności na 100 000 osobolat według stanu szczepień w okresie od 1 maja 2021 do 30 sierpnia 2021 –

    Śmiertelność wśród zaszczepionych zaczęła znacznie przewyższać śmiertelność wśród nieszczepionych. Do końca sierpnia 2022 r. śmiertelność na 100 tys. wśród nieszczepionych była drugą najniższą w każdej grupie zaszczepionej.

    Niestety, kolejny raport opublikowany przez ONS 6 lipca 2022 r. dowodzi, że sytuacja nie uległa poprawie w przypadku zaszczepionej populacji.

    Poniższe dwa wykresy zostały utworzone przy użyciu danych pobranych z tabeli 2 najnowszego zbioru danych ONS „Zgony według statusu szczepień (od 21 stycznia do 22 maja)”, do których można uzyskać dostęp na stronie internetowej ONS tutaj i pobrać tutaj .

    Wykresy pokazują miesięczne standaryzowane współczynniki umieralności według stanu zaszczepienia i grupy wiekowej w okresie od stycznia 2022 do maja 2022 –


  • cd:
    Bardziej szczegółową analizę danych zawartych w powyższych wykresach można przeczytać tutaj , ale z tych dwóch wykresów wynika, że najpóźniej do maja 2022 r. śmiertelność na 100 tys. była najniższa wśród nieszczepionych w każdej grupie wiekowej w Anglii.

    Wskaźniki śmiertelności były już ogólnie wyższe wśród osób zaszczepionych jedną dawką i dwiema dawkami w każdej grupie, ale z kampanią masowych dawek przypominających (trzeciej dawki), która rozpoczęła się dopiero w grudniu 2021 r., nie zaczęliśmy dostrzegać wskaźników śmiertelności wśród osób zaszczepionych trzema dawkami. zaszczepione przewyższają śmiertelność wśród nieszczepionych, aż… zgadliście… około pięć miesięcy później.

    Są to liczby zestandaryzowane wiekowo. Nie ma innego wniosku, który można by znaleźć, że śmiertelność na 100 000 jest najniższa wśród nieszczepionych, poza tym, że zastrzyki Covid-19 zabijają ludzi.

    Ten wzorzec może wyjaśniać, dlaczego oficjalne dane dotyczące zgonów na Covid-19 sugerują, że każda podana dawka szczepionki przeciwko Covid-19 zwiększa liczbę rzekomych zgonów na Covid-19, przy czym ci, którzy otrzymali najwięcej dawek, odpowiadają za większość tych zgonów.

    Zgodnie z raportem COVID-19 Dashboard rządu Wielkiej Brytanii , do 1 marca 2021 r. 35,9% osób w Anglii w wieku 12 lat i starszych otrzymało pojedynczą dawkę szczepionki przeciw Covid-19, a tylko 1,3% osób w Anglii w wieku 12 lat i ponad otrzymali dwie dawki szczepionki Covid-19.


    Ale oto, co wydarzyło się pod względem zgonów z powodu Covid-19 w ciągu następnych pięciu miesięcy od tego momentu, zgodnie z danymi wyodrębnionymi z tabeli 1 najnowszego zbioru danych ONS „ Zgony według stanu szczepień ”:

    Do końca maja 2022 r. Anglia poniosła 15 113 zgonów Covid-19, a zaszczepieni stanowili szokujące 13 666 z nich. Większość z nich wśród trójek zaszczepionych co miesiąc.

    Oznacza to, że ogólnie zaszczepiona populacja odpowiadała za 90% zgonów z powodu Covid-19 w tym okresie. 82% z nich należało do osób zaszczepionych potrójnie.

    Ale to, co być może najbardziej niepokojące w tym okresie, to ogromny spadek zgonów wśród nieszczepionych, ale wzrost zgonów każdego miesiąca wśród zaszczepionych.

    W styczniu zaszczepieni odpowiadali za 85% zgonów z powodu Covid-19, z czego 67% dotyczyło potrójnych szczepień.

    W lutym zaszczepieni odpowiadali za 90% zgonów z powodu Covid-19, z czego 74% dotyczyło osób, które otrzymały potrójne szczepienie.

    W marcu zaszczepieni odpowiadali za 93% zgonów z powodu Covid-19, z czego 82%% dotyczyło potrójnych szczepień.

    W kwietniu zaszczepieni odpowiadali za 94%% zgonów z powodu Covid-19, z czego 91% dotyczyło potrójnych szczepień.

    Wreszcie, w maju, miesiącu, w którym spodziewamy się spadku liczby zachorowań sezonowych, jak pokazują liczby, zaszczepieni nadal odpowiadali za 94% zgonów Covid-19, z czego 85% należało do osób, które otrzymały potrójne szczepienie.

    Wciąż czekamy na opublikowanie oficjalnych danych dotyczących zgonów według statusu szczepień w kolejnych miesiącach, ale niestety wiemy z pulpitu rządowego dotyczącego Covid-19 rządu Wielkiej Brytanii, że spadek zgonów z powodu Covid-19 w maju był krótkotrwały, a liczba zgonów zaczęła ponownie rosnąć od lipca.


    Coś, co nie ma sensu, jeśli chodzi o to, że te zgony mają być spowodowane przez wirusa, który rozwija się zimą i zanika latem.

    Ale kiedy widzimy, że osobom starszym i bezbronnym oferowano czwartą dawkę od kwietnia, być może nie powinniśmy być tak zaskoczeni, że zgony Covid-19 zaczęły rosnąć w środku upalnego lata.


  • cd:
    Ale oto, co wydarzyło się pod względem zgonów z powodu Covid-19 w ciągu następnych pięciu miesięcy od tego momentu, zgodnie z danymi wyodrębnionymi z tabeli 1 najnowszego zbioru danych ONS „ Zgony według stanu szczepień ”:

    Do końca maja 2022 r. Anglia poniosła 15 113 zgonów Covid-19, a zaszczepieni stanowili szokujące 13 666 z nich. Większość z nich wśród trójek zaszczepionych co miesiąc.

    Oznacza to, że ogólnie zaszczepiona populacja odpowiadała za 90% zgonów z powodu Covid-19 w tym okresie. 82% z nich należało do osób zaszczepionych potrójnie.

    Ale to, co być może najbardziej niepokojące w tym okresie, to ogromny spadek zgonów wśród nieszczepionych, ale wzrost zgonów każdego miesiąca wśród zaszczepionych.

    W styczniu zaszczepieni odpowiadali za 85% zgonów z powodu Covid-19, z czego 67% dotyczyło potrójnych szczepień.

    W lutym zaszczepieni odpowiadali za 90% zgonów z powodu Covid-19, z czego 74% dotyczyło osób, które otrzymały potrójne szczepienie.

    W marcu zaszczepieni odpowiadali za 93% zgonów z powodu Covid-19, z czego 82%% dotyczyło potrójnych szczepień.

    W kwietniu zaszczepieni odpowiadali za 94%% zgonów z powodu Covid-19, z czego 91% dotyczyło potrójnych szczepień.

    Wreszcie, w maju, miesiącu, w którym spodziewamy się spadku liczby zachorowań sezonowych, jak pokazują liczby, zaszczepieni nadal odpowiadali za 94% zgonów Covid-19, z czego 85% należało do osób, które otrzymały potrójne szczepienie.

    Wciąż czekamy na opublikowanie oficjalnych danych dotyczących zgonów według statusu szczepień w kolejnych miesiącach, ale niestety wiemy z pulpitu rządowego dotyczącego Covid-19 rządu Wielkiej Brytanii, że spadek zgonów z powodu Covid-19 w maju był krótkotrwały, a liczba zgonów zaczęła ponownie rosnąć od lipca.


    Coś, co nie ma sensu, jeśli chodzi o to, że te zgony mają być spowodowane przez wirusa, który rozwija się zimą i zanika latem.

    Ale kiedy widzimy, że osobom starszym i bezbronnym oferowano czwartą dawkę od kwietnia, być może nie powinniśmy być tak zaskoczeni, że zgony Covid-19 zaczęły rosnąć w środku upalnego lata.


    Teraz problem polega na tym, że oferują piątą dawkę osobom w wieku powyżej 75 lat i „najbardziej wrażliwym” oraz czwartą dawkę osobom w wieku powyżej 50 lat –

    Oznacza to, że już zmagająca się z problemami Krajowa Służba Szczepień, przepraszam, Narodowa Służba Zdrowia (NHS), może mieć piekielną zimę i po raz kolejny zmienić nazwę na National Treat Covid Only Service.

    Źródło: Five Months to Kill: The horrifying relationship between Deaths, COVID Deat
  • Totalne bzdety.
    Moja córka i znajomi z grupy podwyższonego ryzyka, są już po czterech szczepieniach i wszystko jest O.K.
    W Niemczech z powodu covida umierają głównie osoby w mocno podeszłym wieku, szczególnie przebywające w Domach Opieki. Myślę, że podobnie będzie w UK.
    To, że umiera większość zaszczepionych, jest naturalne tam, gdzie wyszczepiono już 90% społeczeństwa. Gdyby szczepienia przyjęło 100% ludności, to umierali by wszyscy zaszczepieni.
    Od dawna przecież wiadomo, że szczepienia nie dają 100% ochrony.
  • edytowano listopad 2022
    Klarcia powiedział(a):
    Totalne bzdety.
    Moja córka i znajomi z grupy podwyższonego ryzyka, są już po czterech szczepieniach i wszystko jest O.K.
    W Niemczech z powodu covida umierają głównie osoby w mocno podeszłym wieku, szczególnie przebywające w Domach Opieki. Myślę, że podobnie będzie w UK.
    To, że umiera większość zaszczepionych, jest naturalne tam, gdzie wyszczepiono już 90% społeczeństwa. Gdyby szczepienia przyjęło 100% ludności, to umierali by wszyscy zaszczepieni.
    Od dawna przecież wiadomo, że szczepienia nie dają 100% ochrony.
    To jaką ochronę dają ?

    Odgrzewacie pandemię. Podczas covidowych fal podawałem liczby i bywało różnie. Ale o ile pamiętam z ostatniej fali to szczepionka nie dawała żadnej ochrony przed zachorowaniem, ale o jakieś 30% większą szansę na przeżycie. Gdy rząd pod koniec zdecydował się opublikować szerszą bazę danych to jeszcze okazało się że szanse na zgon rosną wraz z wiekiem, to znaczy poniżej 30-tki są minimalne (ale są), zgonów dzieci czyli osób poniżej 18 roku życia było o ile pamiętam poniżej 10, między 30 - 40 odrobinę rosną, między 40 - 50 jeszcze troszkę rosną (z pamięci podam, że tu szansa na zgon wynosiła 0,5 % ), a powyżej 50 wzrost zaczyna się duży i coraz większy w miarę wzrostu wieku.
    Liczby podaję z pamięci bo już nie chce mi się w tym grzebać.

    Natomiast druga strona medalu jest taka że bardzo dużo pojawia się informacji o udarach i problemach z sercem u młodych osób. I to często u młodych sportowców. Powoli zaczynają się pojawiać badania że to skutek szczepień.  Jeśli ktoś zaszczepił swoje dzieci odradzałbym jakieś większe uprawianie sportów. A ponieważ ludzie już zwrócili uwagę na ten problem, to w mediach klepie się propagandę że to wina chorób cywilizacyjnych, odżywiania itp. Tylko że przed covidem jakoś nie było to zauważalne.

    Ja nie zakładam teorii spiskowych typu celowe zniszczenie ludzkości. Natomiast na podstawie działań firm farmaceutycznych wydaje mi sie że to było tak że one wiedziały że ze szczepionką mogą być takie problemy, ale nic lepszego nie udało im się wyprodukować i dlatego zastrzegły sobie brak odpowiedzialności.
    W ulotce pfizera było zresztą wspomniane że w testowanej grupie zaszczepionych pojawiły się przypadki stwardnienia rozsianego.

    Aha i jeszcze dopiszę żeby nie zapomieć że ciekawą właściwością szczepionek jest to że działają one zaledwie ok 6 miesięcy...
  • >W ulotce pfizera było zresztą wspomniane że w testowanej grupie zaszczepionych pojawiły się przypadki stwardnienia rozsianego.<

    To jest bzdura, nic takiego nie bylo podane.

    >Odgrzewacie pandemię. Podczas covidowych fal podawałem liczby i bywało różnie. Ale o ile pamiętam z ostatniej fali to szczepionka nie dawała żadnej ochrony przed zachorowaniem, <

    Dawała ochronę i dalej daje, ale tak na 70%. Jest faktem, że z upływem czasu ochrona słabnie.
    Nie odgrzewam pandemii, w Niemczech z powodu zakażenia covidem umiera ok. 200 osób na dobę.

    Nie słyszałam o żadnym przypadku mocnego NOP po szczepieniu. Wiem, że zaszczepili się (kilkukrotnie) rządzący, urzędnicy wyższego szczebla, inne VIP-y, a nawet koronowane głowy.
    Zaszczepiona jest cała Bundeswehr`a i służby porządkowe. Zaszczepiony jest personel szpitalny i pracownicy Domów Opieki.
    Na razie nic lepszego od tej szczepionki nie mamy.
  • Klarcia powiedział(a):
    >W ulotce pfizera było zresztą wspomniane że w testowanej grupie zaszczepionych pojawiły się przypadki stwardnienia rozsianego.<

    To jest bzdura, nic takiego nie bylo podane.


    Fakt, pomyliłem się. Te przypadki opisane w ulotce pfizera to porażenie nerwu twarzowego które pojawia się nadmiernie często jako NOP. Stwardnienie rozsiane również pojawia się czasem po szczepieniu jako NOP tylko bardzo rzadko, dlatego kołatało mi w głowie.
    Jednym słowem ta szczepionka ma czasem niepokojące działanie na układ nerwowy.

    Klarcia powiedział(a):

    Dawała ochronę i dalej daje, ale tak na 70%. 


    Ochrona prawdopodobnie była różna w zależności od wariantu. I jeśli chodzi o ostatni wariant to z danych wynika tak jak powiedziałem praktycznie zerowa ochrona na zachorowanie, a ok. 30% większa ochrona na zgon. 
    Ta wiara w 70% skuteczność to propagandowa bajka, a pamiętasz jak na początku miała być 99% ? Poza tym to że skuteczność wyraźnie słabnie z czasem i to bardzo szybko powoduje że jest ona praktycznie nie do zmierzenia, co powoduje że propagandowo można rzucać dowolnymi liczbami.

    Klarcia powiedział(a):

    Wiem, że zaszczepili się (kilkukrotnie) rządzący, urzędnicy wyższego szczebla, inne VIP-y, a nawet koronowane głowy.
    Zaszczepiona jest cała Bundeswehr`a i służby porządkowe. Zaszczepiony jest personel szpitalny i pracownicy Domów Opieki.

    bardzo lubię ten "kopernikański" argument. Jestem przekonany że Kopernikowi też wszyscy rządzący, urzednicy, VIP-y, koronowane głowy mówiły że Ziemia jest płaska. A prawda leży tam gdzie leży.

    Klarcia powiedział(a):

    Na razie nic lepszego od tej szczepionki nie mamy.

    Tego nie wiemy. Wszystkie próby szukania alternatywnych leków niż szczepionki były blokowane przez rządy w celu nabijania kasy gigantom farmaceutycznym

  • Ależ dzisiaj wszędzie pustki i cicho. Na orgu też. Ludzie pochorowali się, czy co?
  • Hamal napisał:

    >Te przypadki opisane w ulotce pfizera to porażenie nerwu twarzowego<

    Z kilkudziesięciu zaszczepionych, których znam, jedna osoba miała powyższe, ale przykre dolegliwości po 7 dniach ustąpiły. Nie traktuję tego jako poważny NOP.

    >Ta wiara w 70% skuteczność to propagandowa bajka, a pamiętasz jak na początku miała być 99%?<

    Na początku podawano ok. 80-90%. Praktyka zweryfikowała to. Jednak znacznie mniej mieli zgonów w UK po zaszczepieniu ludzi, aniżeli przed wynalezieniem szczepionki.
    To możesz sobie łatwo porównać.
    Podobnie było też w Izraelu.

    >Wszystkie próby szukania alternatywnych leków niż szczepionki były blokowane przez rządy w celu nabijania kasy gigantom farmaceutycznym.<

    Następne bzdury. Trwają usilne badania nad wynalezieniem leku, który nota bene też przyniesie zyski koncernom.
    Z tego co mi wiadomo, lekarstwo już jest, ale dla wybranych. Jest drogie.
    W tym Domu Opieki co byłam, nikomu z nas nie podano tego leku, żadnych lekarstw nam nie dawano, a będąc uwięziona nie mogłam iść sobie czegoś kupić.

    Moja zaszczepiona 4 razy córka, będąca w grupie podwyższonego ryzyka, jak dotąd nie złapała koronawirusa.
  • @KatolickiAmisz a dwa miesiące był spokój bez Ciebie, myślałam że to trwałe wyleczenie... @Klarcia, nie karm trolla...
  • edytowano listopad 2022


    Klarcia powiedział(a):



    >Wszystkie próby szukania alternatywnych leków niż szczepionki były blokowane przez rządy w celu nabijania kasy gigantom farmaceutycznym.<

    Następne bzdury. 


    Temat covidu jednak warto dalej śledzić, ponieważ z czasem pojawiają się ciekawe informacje. Np 2 miesiące temu dyrektor Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego był pytany o badania szczepionek i wyznał pewne fakty które są niesłychanie niepokojące. Otóż dyrektor wyznał że instytut posiada komórkę o nazwie Zakład Badania Surowicy i Szczepionek z laboratorium wysokiej klasy i mającymi możliwości przebadania składu szczepionek, ale nie zajęli sie ich przebadaniem ponieważ instytut jest członkiem OMCL (Official Medicines Control Laboratory) i w związku z tym obowiązuje ich zasada zaufania do kązdego czlonka OMCL i że skoro dostali informację o przebadaniu przez Europejską Agencję Leków EMA to jest to wystarczające aby nasz narodowy instytut juz szczepionek nie badał. Co więcej dyrektor zeznał że w takim przypadku nawet mają ZABRONIONE badanie tych szczepionek, chociaż nie potrafił wskazać który przepis tego zabrania. Nawet pomimo tego że przez ok 1,5 roku stosowania szczepionki miały status eksperymentalych.

    Osobiście słuchając tej rozmowy domyślam się między wierszami że dyrektor gdyby zlecił takie badania mógł obawiać sie oskarżeń o niegospodarność, bo wydałby pieniądze na badania czegos co juz zostało przez kogoś innego przebadane. Ale w obliczu ogólnoświatowej pandemii uważam że powinien byc bardziej odważny niż tylko dbanie o własny stołek, ponieważ na szali położył zdrowie całego społeczeństwa. A nazwa instytutu do czegoś zobowiązuje.
    A może czuł jaka ogromna siła stoi za szczepionkami i lepiej się nie wychylać ?
    Podziękowali 1zbyszek
  • Święty spokój za tym stoi. Zrobiłbym to samo
    Podziękowali 1Klarcia
  • zbyszek powiedział(a):
    Święty spokój za tym stoi. Zrobiłbym to samo
    Albo wyjątkową umiejętność ustawiania się z wiatrem nieważne skąd zawieje. Cechuje wielu urzędników. A ja bym przebadał, ale ja potrafię iść pod prąd nawet przeciw wszystkim.
    Podziękowali 1zbyszek
  • Na pewno chcesz, żeby Pan Bóg to sprawdził ?
  • Drodzy forumowicze, ilość zgonów z powodu covida maleje ciągle, bo tak ewoluuje większość wirusów, a na pewno koronawirusy. Coraz większa zarażliwość, coraz mniejsza zjadliwość. To ma sens ewolucyjny. On chce się jak najbardziej rozprzestrzenić, ale jakby zabijał nosicieli z początkową skutecznością to by sam się zabił. Dlatego ja np przez ponad 2 lata pandemii nie złapałam wirusa mieszkając w miejscu z minimalnymi restrykcjami (dzieci do szkoły nie chodziły tylko do wakacji 2020, potem normalnie). Bo: moja dobra odporność + mało zaraźliwy wirus. Jak już złapałam w lipcu 2022, to było tak: 1 dzień mała gorączka, jeden dzień wysoka, kolejny znowu niska. I tyle. I dwa tyg covid positive wrrrr.  Złapałam, bo wirus super zarażliwy się zrobił, ale stracił zęby. Tyle na temat zbawiennej roli szczepionek. 

    Podziękowali 1Pioszo54
  • To nie o wirusach, ale kiedyś szkarlatyna miała bardzo wysoką śmiertelność. Moja mama pediatra od końca lat 70tych mówiła że na początku jej kariery to była super poważna choroba. Teraz nawet jak dzieci chorują to rokowania są o niebo lepsze.

  • w Naszym Dzienniku kilka temu pojawił się artykuł, opisujące polskie badanie klinniczne w którym wykazano że amantadyna zmniejsza śmiertelność.
  • Od kiedy to Nasz Dziennik jest naukowym czasopismem publikującym prace badawcze?
    Podziękowali 1Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.