Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

FORUMOWY BAZAREK 3

167891012»

Komentarz

  • @ominika Mąż może ze dobry, jesteśmy chetni
  • A może ktoś chciałby swojej mamie sprezentować na Dzień Matki szydełkową chustę? Na ten moment gotową mam tę jedną. Robiona przeze mnie z bawełniano-akrylowej włóczki, wzór Daisy Chain, 265zł + kw, zapraszam! :)

    Podziękowali 1paulaarose
  • Sprzedam książkę o wychowaniu chłopców "Dzikie stwory. Sztuka wychowania chłopców. Praktyczny poradnik pozwalający zrozumieć serce, umysł i zachowanie chłopca w wieku od lat 2 do 22" Stephen James, David Thomas
    20zl + kw
    Przeczytana dwa razy, w środku liczne podkreślenia ołówkiem.
  • Sprzedam książkę Jamesa Martina "Jezus", stan bardzo dobry, sztywna oprawa, 25zl + kw

  • Sprzedam po taniości suknię ślubną.
  • Sprzedam książkę Olgi Tokarczuk "Empuzjon". Nowa. Nietrafiony prezent. 32zl + kw
  • edytowano wrzesień 2022
    2 zestawy Mówiące pióro Clementoni:
    - 50 gier edukacyjnych (3-6 lat)
    - Wyrazy
    Brakuje 2 żetonów i jednej kartki, poza tym zestawy kompletne, trochę podniszczone większe opakowanie. Jedno pióro na dwa komplety.
    45 zł + kw lub odbiór w Warszawie

  • Sprzedam ksiązki:
    1.  "Mama na pełen etat" Lisa M. Hendey.  Wydawnictwo W drodze (14 zł + kw)
    2. Dieta Stwórcy Dr Jordan S Rubin (15 zł + kw) 
    3. Jak mówić do nastolatków Faber,  Mazlish (12 zł + kw)
    4. Wychowywanie chłopców- Steve Biddulph (8 zł + kw)
    5.Rekolekcje  - ABP Ryś wyd znak (15 zł + kw)
  • 1. Ks Jerzy Kownacki - Na dobry dzień (8 zł + kw)
    2. Atlas zabytków architektury w Polsce wyd naukowe PWN  ISBN 83-01-13478-X (18 zł + kw)
  • @asia-ch Jako typowy Janusz korzystam z kalendarza zakupionego w zeszłym roku. Kalendarz wygląda super, jakby wczoraj kupiony. Tylko dni tygodnia na karteczkach się nie zgadzają ;) . Czy istnieje u Ciebie wsparcie klienta po zakupie? Jeśli tak to poprosiłbym przysłanie mi aktualnych wpisów na karteczki. Może być w formie elektronicznej, znaczy emailem  :)
  • Mam do oddania dwie kurtki dla dziewczynki w rozmiarze 146-150. Trudno mi określić wiek bo moja córka jest daleko poza siatka i  nosiła je jako sześciolatka. Chętnie wyślę zdjęcia zainteresowanym. Do kurtek dołożę czapki, kominy, rękawiczki. Stan określam na dobry bez żadnych uszkodzeń. Kurtkii funkcyjne, zimowe, jutro zrobię zdjęcia. 
  • Sprzedam drugą pozycję z cyklu "Encyklopedia szkolna" przygotowanego przez WSiP, przeznaczonego dla uczniów wyższych klas szkół podstawowych i uczniów szkół średnich. Zawiera ok. 2 tys. haseł z historii powszechnej i historii Polski do 1945 r. Stan bardzo dobry, brak obwoluty. 45 zł + kw



  • Jeżeli ktoś chciałby kupić podręczniki, gry, czy ubrania to zapraszam https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/1vtFP/
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.