Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pisarka Agnieszka Szpila zawiesiła rozmnażanie się

«1

Komentarz

  • Jestem od zawsze za tym, że jeśli ktoś bardzo nie chce to niech się nie rozmnaża 
  • asiao powiedział(a):
    Jestem od zawsze za tym, że jeśli ktoś bardzo nie chce to niech się nie rozmnaża 
    Nawet jak tylko trochę nie chce.
  • Pani Agnieszka Szpila określa siebie jako ekofeministke.
    To są osoby które feminizm wiążą z ratowaniem przyrody. Czyli też pewnie Spurek. 
    To ona napisała ten artykuł który tu czytaliśmy " gdzie są te dzieci..?... w dupie" 
  • A znacie w ogóle jej historię?
    Czy tylko tak sobie upuszczacie?
  • Jaka może być historia kogoś, kto zabrania innym kobietom mieć dzieci? Bawiła się w dzieciństwie w Stalina?
    Podziękowali 1zbyszek
  • DaddyPig powiedział(a):
    Jaka może być historia kogoś, kto zabrania innym kobietom mieć dzieci? Bawiła się w dzieciństwie w Stalina?
    Zapomniałeś przy całej swojej ,,rzetelności'' wspomnieć,  że ona sama się rozmnożyła i wychowuje niepełnosprawne dzieci.
  • Tak. Znam. No ale jest to ekofeministka. Mama niepełnosprawnych bliźniaczek chyba z autyzmem. Rodzice niepelnisprawnych dzieci nie są z założenia świeci. 
    Podziękowali 2asiao zbyszek
  • M_Monia powiedział(a):
    Tak. Znam. No ale jest to ekofeministka. Mama niepełnosprawnych bliźniaczek chyba z autyzmem. Rodzice niepelnisprawnych dzieci nie są z założenia świeci. 
    No faktycznie, jeśli jest feministką i to eko, to ją totalnie jako mamę i człowieka dyskwalifikuje.
  • Są wśród nich kobiety po aborcji lub domagające się aborcji. To jest na prawdę bardzo różna grupa osób a nie matki święte. 
  • Agnieszka Szpila: Nie mamy w domu kontaktów. Biurko połamane przez Milenkę. Piszę pod kołdrą. Piszę, żeby żyć


    Jest prawdą, że Polska jest w tej dziedzinie zaniedbana. Obecny rząd robi co może, ale na naprawę systemy psutego przez ok. 70 lat, potrzeba kolejnych 70.
    W Niemczech, taka Milena nie mogła by zostać w domu rodzinnym. Przebywała by w zakładzie zamkniętym i miała przepustki, gdy następuje remisja choroby. Ona nie jest niepełnosprawna intelektualnie - stanowi zagrożenie dla otoczenia, o czym jej mama dobrze wie.
    Jestem zdziwiona, że p. Agnieszka nie pomyślała, iż mając Milenę w domu, uniemożliwia prawidłowy rozwój swojej najmłodszej córce, 3 letniej Jagódce.

  • edytowano listopad 2022
    Słowa Agnieszki Szpili " prawo do aborcji uważam za święte i to tej na żądanie". I co z tego że urodziła niepełnosprawne bliźniaczki skoro jest taka osobą ??????? Jak można uważać prawo do aborcji za święte  :'(
  • M_Monia powiedział(a):
    Słowa Agnieszki Szpili " prawo do aborcji uważam za święte i to tej na żądanie". I co z tego że urodziła niepełnosprawne bliźniaczki skoro jest taka osobą ??????? Jak można uważać prawo do aborcji za święte  :'(
    No nic z tego, że urodziła niepełnosprawne dzieci. Najważniejsze jest to, co mówi, a nie to, co robi. A powinna mówić jedno i robić drugie, jak np. poseł  Pięta.
  • edytowano listopad 2022
    To nie jest jedną z tych kobiet, która mimo tego ze wie, nie godzi się na aborcje.
    Tak to wtedy jest godne podziwu, urodzić mimo tego że się wie o poważnej chorobie dziecka. W szczególności o niepełnosprawności intelektualnej.

     Ona nie wiedziała że jej corki będą miały autyzm. 
  • M_Monia powiedział(a):
    To nie jest jedną z tych kobiet, która mimo tego ze wie nie godzi się na aborcje. Ona nie wiedziała że jej cirki będą miały autyzm. 
    No, przy drugiej już mogła podejrzewać. 
  • A to nie były bliźniaczki? 
  • edytowano listopad 2022
    Napisała że prawo do aborcji na żądanie jest wg niej święte. Czyli jest to już najgorsza opcja. Straszne te jej słowa. 
  • M_Monia powiedział(a):
    A to nie były bliźniaczki? 
    W sumie nie wiem. 
  • edytowano listopad 2022
    Tak sprawdziłam to bliźniaczki. 
  • M_Monia powiedział(a):
    Tak sprawdziłam to bliźniaczki. 
    I jest jeszcze trzecie dziecko. Które urodziła mimo córek z niepełnosprawnościa intelektualną. 
  • Tak
    Czy to że jest mama niepełnosprawnych bliźniąt i zdrowej córki jakoś to usprawiedliwia że ona uważa za święte prawo do aborcji? 
    Podziękowali 1Klarcia
  • M_Monia powiedział(a):
    Tak
    Czy to że jest mama niepełnosprawnych bliźniąt i zdrowej córki jakoś to usprawiedliwia że ona uważa za święte prawo do aborcji? 
    Nie wiem. Dla mnie słowa nie mają takiego znaczenia, gdy czyny przeczą tym słowom.  Ona urodziła i wychowuje chore dzieci, które całe życie będą wymagać opieki. Urodziła też kolejne dziecko, mimo że dwie starsze córki są tak chore. Dla mnie to bohaterstwo. I plucie na nią uważam za wstrętne i niegodne chrześcijanina. 
  • A ona może pluć na innych?
    Podziękowali 1Klarcia
  • DaddyPig powiedział(a):
    A ona może pluć na innych?
    A pluje? bo nie zauważyłam.
  • Kiedy ona się dowiedziała że ma chore córki? Pewnie nie po porodzie. Bo one wyglądają normalnie. Nie jest to zespół Downa który widać, tylko niepełnosprawność intelektualna którą widać dopiero w czasie kolejnych miesięcy ale częściej dopieto lat że dziecko jest do tyłu w stosunku do rowiesnikow. Jeszcze też rodzice łudzą sie jakiś czas że nadgonią. Poza tym często ludzie chcą mieć też zdrowe dziecko.

    Tak jest matka 3 dzueci ale Wanda Nowicka tez, a walczy o aborcje. 
  • A kto pomawia Kaczyńskiego o jakąś zbrodnię, na którą trzeba odpowiedzieć rezygnacją z dzieci?
    Podziękowali 1Klarcia
  • Poza tym może jest po aborcjach skoro dla niej to świętość. 
  • Domyślam się,że jest radocha 
    Jest ruch na forum.
    Prawie jak za dawnych dobrych czasów.
    To działa.
    A to Stuhr,a to kaczynski,a to inne mniej lub bardziej ciekawe postacie.
    No tylko rączki zacierać 
    Podziękowali 2beatak Ona64
  • DaddyPig powiedział(a):
    A kto pomawia Kaczyńskiego o jakąś zbrodnię, na którą trzeba odpowiedzieć rezygnacją z dzieci?
    A dasz cytat, bo nie znam tej wypowiedzi?
  • Taka Wanda Traczyk Stawska warszawianka roku, żołnierz Powstania Warszawskiego i nauczycielka dzieci niepełnosprawnych. Bohaterka a tez zaciekła aborcjonistka. No więc nawet dobre czyny ale takie zamiłowanie do aborcji to uwiera. To boli. 
  • M_Monia powiedział(a):
    Kiedy ona się dowiedziała że ma chore córki? Pewnie nie po porodzie. Bo one wyglądają normalnie. Nie jest to zespół Downa który widać, tylko niepełnosprawność intelektualna którą widać dopiero w czasie kolejnych miesięcy ale częściej dopieto lat że dziecko jest do tyłu w stosunku do rowiesnikow. Jeszcze też rodzice łudzą sie jakiś czas że nadgonią. Poza tym często ludzie chcą mieć też zdrowe dziecko.

    Tak jest matka 3 dzueci ale Wanda Nowicka tez, a walczy o aborcje. 
    Nie wiem kiedy się dowiedziała. Wiem, że wtedy, gdy wiedziała o chorobie starszych. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.