Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pisarka Agnieszka Szpila zawiesiła rozmnażanie się

«1

Komentarz

  • Jestem od zawsze za tym, że jeśli ktoś bardzo nie chce to niech się nie rozmnaża 
  • asiao powiedział(a):
    Jestem od zawsze za tym, że jeśli ktoś bardzo nie chce to niech się nie rozmnaża 
    Nawet jak tylko trochę nie chce.
  • A znacie w ogóle jej historię?
    Czy tylko tak sobie upuszczacie?
  • Jaka może być historia kogoś, kto zabrania innym kobietom mieć dzieci? Bawiła się w dzieciństwie w Stalina?
    Podziękowali 1zbyszek
  • DaddyPig powiedział(a):
    Jaka może być historia kogoś, kto zabrania innym kobietom mieć dzieci? Bawiła się w dzieciństwie w Stalina?
    Zapomniałeś przy całej swojej ,,rzetelności'' wspomnieć,  że ona sama się rozmnożyła i wychowuje niepełnosprawne dzieci.
  • M_Monia powiedział(a):
    Tak. Znam. No ale jest to ekofeministka. Mama niepełnosprawnych bliźniaczek chyba z autyzmem. Rodzice niepelnisprawnych dzieci nie są z założenia świeci. 
    No faktycznie, jeśli jest feministką i to eko, to ją totalnie jako mamę i człowieka dyskwalifikuje.
  • Agnieszka Szpila: Nie mamy w domu kontaktów. Biurko połamane przez Milenkę. Piszę pod kołdrą. Piszę, żeby żyć


    Jest prawdą, że Polska jest w tej dziedzinie zaniedbana. Obecny rząd robi co może, ale na naprawę systemy psutego przez ok. 70 lat, potrzeba kolejnych 70.
    W Niemczech, taka Milena nie mogła by zostać w domu rodzinnym. Przebywała by w zakładzie zamkniętym i miała przepustki, gdy następuje remisja choroby. Ona nie jest niepełnosprawna intelektualnie - stanowi zagrożenie dla otoczenia, o czym jej mama dobrze wie.
    Jestem zdziwiona, że p. Agnieszka nie pomyślała, iż mając Milenę w domu, uniemożliwia prawidłowy rozwój swojej najmłodszej córce, 3 letniej Jagódce.

  • M_Monia powiedział(a):
    Słowa Agnieszki Szpili " prawo do aborcji uważam za święte i to tej na żądanie". I co z tego że urodziła niepełnosprawne bliźniaczki skoro jest taka osobą ??????? Jak można uważać prawo do aborcji za święte  :'(
    No nic z tego, że urodziła niepełnosprawne dzieci. Najważniejsze jest to, co mówi, a nie to, co robi. A powinna mówić jedno i robić drugie, jak np. poseł  Pięta.
  • M_Monia powiedział(a):
    To nie jest jedną z tych kobiet, która mimo tego ze wie nie godzi się na aborcje. Ona nie wiedziała że jej cirki będą miały autyzm. 
    No, przy drugiej już mogła podejrzewać. 
  • M_Monia powiedział(a):
    A to nie były bliźniaczki? 
    W sumie nie wiem. 
  • M_Monia powiedział(a):
    Tak sprawdziłam to bliźniaczki. 
    I jest jeszcze trzecie dziecko. Które urodziła mimo córek z niepełnosprawnościa intelektualną. 
  • M_Monia powiedział(a):
    Tak
    Czy to że jest mama niepełnosprawnych bliźniąt i zdrowej córki jakoś to usprawiedliwia że ona uważa za święte prawo do aborcji? 
    Nie wiem. Dla mnie słowa nie mają takiego znaczenia, gdy czyny przeczą tym słowom.  Ona urodziła i wychowuje chore dzieci, które całe życie będą wymagać opieki. Urodziła też kolejne dziecko, mimo że dwie starsze córki są tak chore. Dla mnie to bohaterstwo. I plucie na nią uważam za wstrętne i niegodne chrześcijanina. 
  • A ona może pluć na innych?
    Podziękowali 1Klarcia
  • DaddyPig powiedział(a):
    A ona może pluć na innych?
    A pluje? bo nie zauważyłam.
  • A kto pomawia Kaczyńskiego o jakąś zbrodnię, na którą trzeba odpowiedzieć rezygnacją z dzieci?
    Podziękowali 1Klarcia
  • Domyślam się,że jest radocha 
    Jest ruch na forum.
    Prawie jak za dawnych dobrych czasów.
    To działa.
    A to Stuhr,a to kaczynski,a to inne mniej lub bardziej ciekawe postacie.
    No tylko rączki zacierać 
    Podziękowali 2beatak Ona64
  • DaddyPig powiedział(a):
    A kto pomawia Kaczyńskiego o jakąś zbrodnię, na którą trzeba odpowiedzieć rezygnacją z dzieci?
    A dasz cytat, bo nie znam tej wypowiedzi?
  • M_Monia powiedział(a):
    Kiedy ona się dowiedziała że ma chore córki? Pewnie nie po porodzie. Bo one wyglądają normalnie. Nie jest to zespół Downa który widać, tylko niepełnosprawność intelektualna którą widać dopiero w czasie kolejnych miesięcy ale częściej dopieto lat że dziecko jest do tyłu w stosunku do rowiesnikow. Jeszcze też rodzice łudzą sie jakiś czas że nadgonią. Poza tym często ludzie chcą mieć też zdrowe dziecko.

    Tak jest matka 3 dzueci ale Wanda Nowicka tez, a walczy o aborcje. 
    Nie wiem kiedy się dowiedziała. Wiem, że wtedy, gdy wiedziała o chorobie starszych. 
  • > A dasz cytat, bo nie znam tej wypowiedzi?

    Jest w grafice na górze strony/
  • DaddyPig powiedział(a):
    > A dasz cytat, bo nie znam tej wypowiedzi?

    Jest w grafice na górze strony/
    Ten cytat absolutnie nie potwierdza tego, co jej zarzucasz.
  • Ja rozumiem, że kobieta popiera aborcje jak jest matką chorych dzieci i jest jej ciężko i jest przemęczona. Naprawdę rozumiem stan przemęczenia. Wogole w takim trudnym życiu można mieć (co jest naturalne) najczarniejsze myśli..ale na prawdę nie wszystkie swoje myśli trzeba wygłaszać i promować.
  • M_Monia powiedział(a):
    Kiedy ona się dowiedziała że ma chore córki? Pewnie nie po porodzie. Bo one wyglądają normalnie. Nie jest to zespół Downa który widać, tylko niepełnosprawność intelektualna którą widać dopiero w czasie kolejnych miesięcy ale częściej dopieto lat że dziecko jest do tyłu w stosunku do rowiesnikow. Jeszcze też rodzice łudzą sie jakiś czas że nadgonią. Poza tym często ludzie chcą mieć też zdrowe dziecko.

    Tak jest matka 3 dzieci ale Wanda Nowicka tez, a walczy o aborcje. 
    Milena jest dodatkowo chora psychicznie; z niepełnosprawnością umysłową nie ląduje się w szpitalu psychiatrycznym na leczeniu.
  • kociara powiedział(a):
    Domyślam się,że jest radocha 
    Jest ruch na forum.
    Prawie jak za dawnych dobrych czasów.
    To działa.
    A to Stuhr,a to kaczynski,a to inne mniej lub bardziej ciekawe postacie.
    No tylko rączki zacierać 
    Już Ci mówiłam/pisałam wstrętna babo; spadaj stąd do sobie podobnych zdzir.

    ***

    Do oburzonych Klarcinym komentarzem. 
    Czy nie widzicie, że ta szantrapa sobie kpi z nas, konserwatystów?
  • Klarcia serio?
    No błagam.
    Jeszcze nie dotarło,że te twoje bluzgi nie robią na mnie żadnego wrażenia?
    Natomiast twoje prostactwo i prymitywizm oraz wyjątkowe tolerowanie tego spowodowało,że mnóstwo wartościowych i wyjątkowych osób po prostu sobie stąd poszło.

  • Naprawdę uważacie że jak ktoś urodził dziecko niepełnosprawne to ma prawo głosić powszechne prawo do aborcji? 

  • Nie mam poczucia winy. Wszystkim nam jest trudno. Poczucie winy mogłabym mieć, gdyby Kajetan był jaki jest na skutek mojego działania albo jakiegoś zaniechania.
    Tak nie jest.
    Może bez sensu się modliliśmy, tak tu na forum mocno. Raz. Gdy walczył o oddech na OIOM jako wcześniak. Dwa, gdy połamany wisiał na wyciągu.
    Nie wiem.
  • @Skatarzyna dużo siły wam życzę 
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Odrobinka powiedział(a):
    Naprawdę uważacie że jak ktoś urodził dziecko niepełnosprawne to ma prawo głosić powszechne prawo do aborcji? 

    Moim zdaniem - NIE.
    Równie dobrze można głosić prawo do zabijania dzieci upośledzonych, które już się urodziły.
  • kociara powiedział(a):
    Klarcia serio?
    No błagam.
    Jeszcze nie dotarło,że te twoje bluzgi nie robią na mnie żadnego wrażenia?
    Natomiast twoje prostactwo i prymitywizm oraz wyjątkowe tolerowanie tego spowodowało,że mnóstwo wartościowych i wyjątkowych osób po prostu sobie stąd poszło.

    Absolutnie nie z tego powodu. 
  • Dokładnie z tego powodu
    Podziękowali 1Skatarzyna
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.