Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy są tu kibice piłkarscy ?

Pisze po pierwszym meczu naszej reprezentacji. Wynik cieszy, a po meksykanach spodziewałem się takiej gry opartej na dobrej technice i dobrym rozgrywaniu w środku pola.

Krystian Bielik czekałem na niego bardzo długo. To wielki talent po jego zagraniu do Lewandowskiego był rzut karny.
Ma niestandardowe zagrania. To się przydaje w dzisiejszej piłce,

Bereszyński był bezbłędny w obronie. Podziwiałem go co wyprawiał i jak za każdym razem zatrzymywał Lozano.

Lewandowski król pola karnego.  Zmarnował karnego ale to nerwy. Zawsze bierze odpowiedzialność na siebie, ma wiele obowiązków nawet poza sportowych. Nam brakuje ludzi aby dograć do Lewego.

Pójdę drogą Tomaszewskiego i sobie ponarzekam. - (nie idź tą drogą, nie idź tą drogą ....)
Coraz bardziej widać że Krychowiak to drewno podobnie jak Żurkowski. Nie trafił w piłkę jak dobijał karnego, nie trafił w bramkę jak miał masę miejsca i czasu i mógł zagrać do wychodzącego Cash'a. Wysokiej piłki nie przyjmował tylko za każdym razem przebijał.

Zalewski mam wrażenie że nie wiedział jak ma grać i co ma robić na boisku. Chłpak zagubiony we mgle.

Glik ostatnio był bez formy, w tym meczu nie mam na co narzekać.

Brakuje Modera i Bielika tej reprezentacji. Zawodnicy którzy mogą rozegrać od tyłu piłkę i podać do Zielińskiego czy Lewandowskiego.

W drugim meczu powinno być łatwiej o punkty. Arabia Saudyjska jest osłabiona 2 zawodnikami. Mają w głowie sukces z Argentyną a tu trzeba dalej grać. Dobrze że rozdrażnioną Argentynę dostanie Meksyk. Jak sobie poradzi to trzeci mecz Messi będzie grał o honor.
Może też się tak zdarzyć że to my z Meksykiem będziemy mieć tyle samo punktów więc będą liczyły się bramki.
Meksyk remis przegrana wygrana = 4pkt
Polska remis wygrana przegrana = 4pkt

Co myślicie ?
«1

Komentarz

  • Jak cieszy jak nie wygrali, a kolejni rywale mocni
  • Wynik nie cieszy. Chyba że tylko w odniesieniu do przeszłości, iż na tych poprzednich imprezach przegrywaliśmy na starcie. Bardzo lubię grę i osobę Piotra Zielińskiego ale tego meczu nie udźwignął. Nawet stałe fragmenty gry czyli rzuty różne mu nie wychodziły. Młody Zalewski też się nie sprawdził, dobrze że został zmieniony.
    Krystian Bielik bardzo dobra gra, taka inna jakościowa niż zazwyczaj w naszej reprezentacji. Glik człowiek ze stali, który przyjmie na siebie wszystkie uderzenia i wstaje, gra dalej. Bereszyński po kilku początkowych potknięciach, bardzo na plus. Byłam spokojna jak obsługiwał zagrania Lozano, zwrotny, przytomny i widoczny na boisku.
    Brakowało mi na końcu zmian. Zamiast Milika wpuściłabym Piątka lub Świderskiego do współpracy z Lewandowskim. Krychowiak też zmarnował tę akcję na końcu.
    Ogólnie niedosyt.
  • Jak tam Wasze wrażenia po dzisiejszym meczu?
  • Mam w domu prawdziwych kibiców. Cześć z nich jest prawdziwymi piłkarzami.
    Dowiedziałam się co znaczy laga.
  • .
    paulaarose powiedział(a):
    Jak tam Wasze wrażenia po dzisiejszym meczu?

    Którym ;-)
    Podobała mi się postawa Australii,  Duke, który strzelił bramkę ma ośmioro rodzeństwa.
    Nasza drużyna po grze jak zwykle i ogromnym "pod górkę" z powodu chamskiego antydopingu i gwizdów arabów na stadionie osiągnęła dużo. Szkoda że trzeba było emocjonować się walką z zespołem który jest technicznie bardzo słaby ( nadrabia walecznością). Pierwsza połowa jak zwykle nasi spacerowali. Potem lepiej trochę. Teraz liczymy że Meksyk wygra z Argentyną to bardzo pomoże nam w punktacji.
    Najlepszy mecz jak dotąd to Niemcy Japonia.
    Oglądam wszystkie mecze mundialu, żona prawie wszystkie. 
  • Sunday powiedział(a):
    Wynik nie cieszy. Chyba że tylko w odniesieniu do przeszłości, iż na tych poprzednich imprezach przegrywaliśmy na starcie. Bardzo lubię grę i osobę Piotra Zielińskiego ale tego meczu nie udźwignął. Nawet stałe fragmenty gry czyli rzuty różne mu nie wychodziły. Młody Zalewski też się nie sprawdził, dobrze że został zmieniony.
    Krystian Bielik bardzo dobra gra, taka inna jakościowa niż zazwyczaj w naszej reprezentacji. Glik człowiek ze stali, który przyjmie na siebie wszystkie uderzenia i wstaje, gra dalej. Bereszyński po kilku początkowych potknięciach, bardzo na plus. Byłam spokojna jak obsługiwał zagrania Lozano, zwrotny, przytomny i widoczny na boisku.
    Brakowało mi na końcu zmian. Zamiast Milika wpuściłabym Piątka lub Świderskiego do współpracy z Lewandowskim. Krychowiak też zmarnował tę akcję na końcu.
    Ogólnie niedosyt Z


    Zieliński strzelił dziś na szczęście. 
  • Mnie się podobał mecz bardzo! Nie jestem fanką futbolu, ale takie wydarzenia to co innego :D
    Podziękowali 1Prayboy
  • Emocje były, zwłaszcza po tym karnym. 
  • Założenie, że przegrywamy z Argentyną

    1.Wyjdziemy z grupy jeśli
    Arabia NIE wygra z Meksykiem

    2. Arabia remisuje z Meksykiem 0-0
    My przegrywamy z Argentyną 3 bramkami
    Zrównujemy się z Arabią Saudyjską punktami i różnicą bramek
    decyduje wtedy ilość żółtych kartek

    3.Meksyk wygrywa z Arabią 2 -0
    My przegrywamy 2-0 z Argentyną
    zrównujemy się punktowo i bramkowo z Meksykiem
    decyduje wtedy ilość żółtych kartek 
    Podziękowali 1Prayboy
  • Co będzie to będzie, ale chętnie zobaczyłbym nasz mecz z Francją  kolejnej turze.
  • U nas w domu prognozy, że fajny były mecz z Niemcami. Najmłodszy syn, bramkarz w drużynie i wielki kibic Manuela Neuera. Wożę go od kilku lat na treningi dwa razy w tygodniu i w soboty na rozgrywki zewnętrzne.
    Ostatni mecz nie możemy przegrać, a czy wygrać czy zremisować - w każdym układzie byłoby już ok. My oglądamy mecze rodzinnie i nie tylko te ale równie Premier League, Bundesligę, Ligę Mistrzów. Śledzimy transfery, Kanał Sportowy, Meczyki, itp.
    Jedynie Ekstraklasa nas nie pociąga.
    Bardzo się cieszyliśmy z gola Zielińskiego i Lewandowskiego, że to oni właśnie strzelili.
    Milik po raz kolejny z prawie 100% sytuacji nie trafił. Szkoda że nie skończyło się 3:0
    Podziękowali 1zbyszek
  • Zaraz Niemcy grają mecz o wszystko, nie mogą przegrać, a remis to wielkie ryzyko
  • Milik = Mylik
    Niemcy na pewniaka myślą że awansują z 4 punktami po 3 meczach na razie mają 1pkt.
    My teraz mamy 4pkt, ale wszystko może się wydarzyć.

  • Wczorajszy mecz Niemcy-Hiszpania, druga połowa znacznie lepsza i dobre zmiany. Strzelcy z jednej i drugiej strony to właśnie zmiennicy.
    Dziś trzeba obejrzeć Brazylię no i Portugalię - Urugwaj.
    Nie rozumiem co się stało z Belgią, dlaczego zaliczyli taki zjazd.
    Jednak ten mundial czasem duże niespodzianki funduje..
  • edytowano listopad 2022
    Korea dziś, to był mecz. ale mi żal tych Koreańczyków, zwłaszcza kibiców, mieli chyba najmłodszych kibiców, bardzo emocjonalnie reagowali. 
    A Ronaldo jak zwykle okazał się bucem, bramka strzelona podmuchem włosów, arogancki typ. Na szczęście sprawiedliwości stało się zadość.
  • Belgowie to zespół podstarzałych gwiazd - sukcesu z tego nie będzie. Musieli by na nowo zbudować zespół, a to jest trudne.

    Korea jak wszystkie zespoły z dalekiego wschodu przede wszystkim biegają. Tyle biegają że brakuje sił na wykończenie akcji.

    Hiszpanie grają bardzo podobnie do Niemców, kiedyś grali inaczej swoją titikakę i im fajnie wychodziło. Teraz nie mają własnego stylu.

    Polska gra laga do przodu i może ktoś to weźmie jak nie to rozpaczliwa obrona i odnowa to samo. Laga do przodu ....  Komu to się może podobać ?

    Arabskie zespoły zrobiły duży postęp, trudno z nimi wygrać bo mają umiejętności techniczne i trenerów z Europy. Kasa robi swoje.

    Brazylia tradycyjnie usypia przeciwnika, a potem genialny strzał jakiegoś młodego nie znanego zawodnika.

    Urugwaj to też zespół mocno zaawansowany wiekowo. Powinni przebudować zespół. Byli świetni za czasów Diego Forlana.

    Argentyna to nic specjalnego + król co chodzi po boisku bo od biegania są inni. Ma to coś w nodze więc może sobie pozwolić na spacerek.

    Francja ma moim zdaniem największe szanse na zdobycie mistrzostwa świata. Ma ogromną siłę ataku a wiele gwiazd nie dojechało na mundial.

    Serbowie są świetni technicznie i w środku pola, ale nie potrafią wykańczać akcji. Z Kamerunem zmarnowali chyba z 4 sytuacje 100%. Także remis na własne życzenie.

    Podziękowali 1Sunday
  • Mi to głupio się przyznać, ale ogladalam tylko mecz Polski
  • Jesteś kobietą to cię rozgrzesza  :D

  • Korea jak wszystkie zespoły z dalekiego wschodu przede wszystkim biegają. Tyle biegają że brakuje sił na wykończenie akcji.
    _______
    Biegają, jak w filmach Kurosawy.
    To niesamowite. Ale mają super kibiców
  • Zawodnicy z Dalekiego Wschodu są uczciwsi. Zauważyłem, że mniej kłamią że out że goal, że faul.
    Podziękowali 1Prayboy
  • Nie jest źle 0:0 :) Ale emocje są   :# :#
    Podziękowali 1Prayboy
  • edytowano listopad 2022
    Sędzia debil bramkarz mistrz Messi symulant
  • Ech i pewnie do domu
  • JEST JEST JEST !!!

    po 36 latach !
  • Dobra a tak na spokojnie.

    Ile ja już razy słyszałem od trenerów
    "Nie kiwaj się jak nie umiesz"
    "Po co się kiwasz"
    "No i co no i co , starciłeś"
  • La gazetta dello sport:

    "Bez interwencji Szczęsnego byłaby to sportowa masakra: numer jeden odrzucił rzut karny Messiego, pozbawił siedmiokrotnego zdobywcę Złotej Piłki co najmniej trzech kolejnych bramek i zakończył swój występ interwencjami na Di Marii, Alvarezie i Tagliafico. Był zawodnikiem meczu, nawet jeśli Polska przegrała: cały naród powinien mu w podziękowaniu postawić pomnik."

  • O tak! Szczęsny był debesciak!
  • Jeszcze Korea do kompletu jutro
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.