Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

25% nowych żołnierzy WOT to kobiety



„Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic” przysięgę wojskową złożyło dziś, na Placu Zamkowym w Warszawie, blisko 1️⃣5️⃣0️⃣ żołnierzy #18SBOT! Prawie 2️⃣5️⃣% z nich to kobiety. 

«1

Komentarz

  • edytowano luty 2023
    W ten weekend ponad 5️⃣0️⃣0️⃣ ochotników zasiliło szeregi naszej formacji. W tej edycji projektu #FeriezWOT wstąpiło łącznie blisko 2️⃣5️⃣0️⃣0️⃣ ochotników. To czterokrotnie więcej niż w 2022 roku! 

  • Obrażasz ludzi.
  • Wiesz czym się różnisz od tej kobiety na zdjęciu? Że ona przed złożeniem Przysięgi przeszła 16-dniowy trening spędzając po 10-12 godzin w terenie z ciężkim ekwipunkiem. Ty byś tego nie potrafił, dlatego wolisz udawać, że to "kompania reprezentacyjna".

    A o wartości wojsk obrony terytorialnej dowiodła wojna na Ukrainie.
    Podziękowali 1Prayboy
  • Oraz oblężenie granicy białoruskiej przez tzw.migrantow.
  • Tomasz powiedział(a):
    Oddziały reprezentacyjne Macierewicza. 
    a karabinki Grot to mają od parady? uważam że sam fakt kontaktu z bronią jak najszerszej częsci społeczeństwa wystarczy aby pozytywnie traktować WOT
    Brzmisz jak agent wpływu obcego wywiadu. Sam rozważam wstąpienie do brygady stołecznej, zwłaszcza że strzelectwo z czarnoprochowca szło mi bardzo dobrze.
  • edytowano luty 2023
    Tomasz powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Oraz oblężenie granicy białoruskiej przez tzw.migrantow.
    Oblężenie. Pojedź. Porozmawiaj z ludźmi o otwórz oczy.
    rozmawiałeś? Bo ja tak. przeniosłeś się ze Szwajcarii na Podlasie?
  • Tomasz powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Tomasz powiedział(a):
    Oddziały reprezentacyjne Macierewicza. 
    a karabinki Grot to mają od parady? uważam że sam fakt kontaktu z bronią jak najszerszej częsci społeczeństwa wystarczy aby pozytywnie traktować WOT
    Brzmisz jak agent wpływu obcego wywiadu. Sam rozważam wstąpienie do brygady stołecznej, zwłaszcza że strzelectwo z czarnoprochowca szło mi bardzo dobrze.
    Grot? To te, co się rozpadają i trzeba je trytytkami zabezpieczać? Dwa tygodnie zabawy w chowanego po lesie ma być przygotowaniem wojskowym? Wolne żarty. To obróbka wstępna mięsa armatniego, por. wojna na Ukrainie i „szkolenie” rosyjskich poborowych (mobików). W 16 tygodni możesz kogoś, jakoś przygotować. 
    kłamliwe informacje które przytaczasz sa rozpowszechniane przez niemiecką agenturę poprzez onet i pracującą tam dziennikarkę która pracowała w mojej redakcji, praktykowała mobbing, obecnie na usługach obcego wywiadu.
  • Tomasz powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Tomasz powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Oraz oblężenie granicy białoruskiej przez tzw.migrantow.
    Oblężenie. Pojedź. Porozmawiaj z ludźmi o otwórz oczy.
    rozmawiałeś? Bo ja tak. przeniosłeś się ze Szwajcarii na Podlasie?
    Byłem na Podlasiu w czasie wakacji. Rozmawiałem z ludźmi. Szukam różnych źródeł informacji i nie polegam na propagandzie TVPiS. 
    zapewne w okolicach Hajnówki, bastionie lewicy, gdzie wielu mieszkańców to potomkowie białoruskich szpicli i konfidentów i gdzie kilka lat temu jeszcze jedna ze szkół nosiła imię bandyty który wydał NKWD matkę Inki. 
  • Tomasz powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Po wafla mi ona? Nie mam zamiaru aplikować do formacji naczelnego paranoika Polski. ;)

    za dużo TVN i mediów niemieckojęzycznych
  • Tomasz powiedział(a):
    Kolego. Nie oglądam TVN. Byłem w Białowieży. TVPiS szkodzi. Wyłącz odbiornik. 
    Białowieża, czyli okolice Hajnówki. Czyli tak jak mówię. Mekka postkomuny, też mi wiarygodni rozmówcy. 
  • edytowano luty 2023
    nie dziwne ale słabość służb
  • Tomasz powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Tomasz powiedział(a):
    Kolego. Nie oglądam TVN. Byłem w Białowieży. TVPiS szkodzi. Wyłącz odbiornik. 
    Białowieża, czyli okolice Hajnówki. Czyli tak jak mówię. Mekka postkomuny, też mi wiarygodni rozmówcy. 
    Hahaha. Przecież tam Warszawka domy pokupowała. Łatwo ci przychodzi szufladkować ludzi. ;)

    tym bardziej, jeśli to warszawka ci mówiła  równie dobrze mogłeś wyborczą poczytać zamiast tam rozpytywać
  • edytowano luty 2023
    Nie, wina ponad 100 lat zaborów, dwóch wojen, lat PRL czyli dalszego braku suwerenności, potem lat 1989-2017 czyli kolejnego okresu podległości obcym. Krótkie przerwy to lata międzywojenne oraz epizody po roku 1989. Od 1772 roku a nawet dużo wcześniej, nie mamy ani własnej dyplomacji ani nie posiadamy mocnych służb. Osiem lat rządów mojego PiSu to kropla. Zwłaszcza że próby oczyszczania tego bagna spotykają się z reakcją właśnie tego typu jaki prezentujesz, krytykując Macierewicza cytując kłamstwa agentury.
  • edytowano luty 2023
    Tomasz powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Tomasz powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Tomasz powiedział(a):
    Kolego. Nie oglądam TVN. Byłem w Białowieży. TVPiS szkodzi. Wyłącz odbiornik. 
    Białowieża, czyli okolice Hajnówki. Czyli tak jak mówię. Mekka postkomuny, też mi wiarygodni rozmówcy. 
    Hahaha. Przecież tam Warszawka domy pokupowała. Łatwo ci przychodzi szufladkować ludzi. ;)

    tym bardziej, jeśli to warszawka ci mówiła  równie dobrze mogłeś wyborczą poczytać zamiast tam rozpytywać
    Akurat moimi rozmówcami byli różni ludzie. Walisz na oślep jak z grota z trytytką. Ogarnij się!
    Różni, czyli ci sami: Warszawka oraz miejscowe postkomuchy. Sprawdź sobie na pkw jak głosują od 1989. Zawsze wygrywa lewica. To tak jakbyś robił ankietę w piekle wśród demonów czy aby nie jest za gorąco.
  • edytowano luty 2023
    https://portal-mundurowy.pl/index.php/component/k2/item/15114-ruszyl-proces-ws-publikacji-onetu-dotyczacych-karabinka-grot

    Proponuję poczekać na koniec procesu bo na razie twoje słowa są warte tyle co zeszłoroczny śnieg. 
  • Tomasz powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Tomasz powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Tomasz powiedział(a):
    Kolego. Nie oglądam TVN. Byłem w Białowieży. TVPiS szkodzi. Wyłącz odbiornik. 
    Białowieża, czyli okolice Hajnówki. Czyli tak jak mówię. Mekka postkomuny, też mi wiarygodni rozmówcy. 
    Hahaha. Przecież tam Warszawka domy pokupowała. Łatwo ci przychodzi szufladkować ludzi. ;)

    tym bardziej, jeśli to warszawka ci mówiła  równie dobrze mogłeś wyborczą poczytać zamiast tam rozpytywać
    Akurat moimi rozmówcami byli różni ludzie. Walisz na oślep jak z grota z trytytką. Ogarnij się!
    Jesteś dziennikarzem? Bo tak się składa że ja tak, a ty po prostu plociuch jesteś, przebija to z twoich wielu postów. Zero rzetelności, powtarzanie kłamstw. To bardzo szkodliwe i godne pożałowania.
  • Szyderstwa z papieża, teraz szyderstwa z Wojska Polskiego. Co się z naszym Tomaszem porobiło.
  • Tomasz powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Tomasz powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Tomasz powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Tomasz powiedział(a):
    Kolego. Nie oglądam TVN. Byłem w Białowieży. TVPiS szkodzi. Wyłącz odbiornik. 
    Białowieża, czyli okolice Hajnówki. Czyli tak jak mówię. Mekka postkomuny, też mi wiarygodni rozmówcy. 
    Hahaha. Przecież tam Warszawka domy pokupowała. Łatwo ci przychodzi szufladkować ludzi. ;)

    tym bardziej, jeśli to warszawka ci mówiła  równie dobrze mogłeś wyborczą poczytać zamiast tam rozpytywać
    Akurat moimi rozmówcami byli różni ludzie. Walisz na oślep jak z grota z trytytką. Ogarnij się!
    Jesteś dziennikarzem? Bo tak się składa że ja tak, a ty po prostu plociuch jesteś, przebija to z twoich wielu postów. Zero rzetelności, powtarzanie kłamstw. To bardzo szkodliwe i godne pożałowania.
    Kolego. Jaki z ciebie dziennikarz? Swego czasu polecałeś mi, abym defekował na grób mojej matki. Dla pamięci zrobiłem screeny. Jesteś co najwyżej funkcjonariuszem propagandy PiSu. Płacą ci za propagowanie pisich kłamstw. 

    Dobrze wiesz w jakim to było kontekście, wyjaśniliśmy to sobie i pisanie o tym teraz, bez kontekstu jest bardzo nie fair, ale typowe dla twojego sposobu opisywania rzeczywistości.
  • Jakiś czas temu rozmawiałem z zawodowym żołnierzem, który został oddelegowany do szkolenia wotowców z zakresy łączności do nowej jednostki k. Limanowej. I generalnie oceniał pomysł jako obiecujący. Mówił, że oczywiście znajdą się tam jednostki, które chcą tylko odbębnić swoje i zgarnąć te parę groszy ale jest tam sporo zapaleńców naprawdę mocno zaangażowanych. Zresztą w trakcie covidu były wspólne służby policji i WOT i spotkałem tam naprawdę konkretnych ludzi. Więc takie pierdolamento jak Tomasza jest w zasadzie nietrafione. 
    Podziękowali 1Prayboy
  • Tomasz powiedział(a):
    Piąty rodzaj. Coś jak piąte koło i wozu. :)

    Lepsze piąte koło u wozu bo chociaż nie przeszkadza, niż taka piąta kolumna jak ty, która sypie piach w tryby :-))
    Podziękowali 1Elf77
  • edytowano luty 2023
    A propos piasku ...
    Teraz muszę odkłamywać twoje brednie...
    https://odfejkuj.info/wiele-pozytywnych-opinii-o-karabinku-grot-weryfikujemy/

  • edytowano luty 2023

    Tezy „Onet’u” związane z „Grot-em” opublikowała tuba rosyjskiej propagandy „Sputnik”. Jak czytamy w artykule Tygodnika Solidarność: „Onet opublikował kolejny materiał uderzający w polską konstrukcję, co natychmiast podchwycił rosyjski propagandowy portal Sputnik”

    https://www.tysol.pl/a60699-GROT-przegrywa-Rosyjski-propagandowy-Sputnik-zachwycony-publikacjami-Onetu

    Co ciekawe, na temat rzekomej wadliwości „Grota” konferencję prasową zorganizowali posłowie PO – Czesław Mroczek i Tomasz Siemoniak (byli ministrowie obrony narodowej w rządzie PO-PSL).

    Jak widać pełnisz rolę tzw.pożytycznego idioty.

  • Prayboy powiedział(a):
    a karabinki Grot to mają od parady?
    Przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać.
    Autentyk znad granicy, kilka miesięcy temu...

    Patrol mieszany w nocy, dziewczyna z WOT spanikowała na widok wyłażącego zza drzew borsuka i wpakowała w niego cały magazynek. Borsuk przeżył i potruchtał dalej.

    Ale oczywiście w WOT są też i profesjonaliści. Tak więc każdy może mieć rację przytaczając dowolną opinię.
  • Tomasz powiedział(a):
    A w sumie wuj z tym WOTem. Co mnie to obchodzi?
    Co Ty za typek jesteś ? jakieś stare wcielenie AyEm-a czy kolejny bezmyślny wielbiciel Tuska i platfusów ?
  • Tomasz powiedział(a):
    A ty? Już nie raz pisałem, nie jestem wyborcą PO. Ani fanem Tuska. Jeśli tak pytasz, to znaczy, że pisia propaganda zrobiła ci wodę z mózgu. Ktoś, kto nie popiera Jarozbawa Polski musi być wyborcą PO. 
    ja nie kojarzę żadnych twoich wpisów, masz się za jakiegoś celebrytę czy coś ? bo na razie wyskoczyłeś jak filip z konopi i coś tam bredzisz ile wlezie.
  • Tomasz powiedział(a):
    Nie jestem celebrytą. Really? Jedziesz ad personam bez dobry wieczór. Matka ciebie kultury nie nauczyła, czy co?
    Kulturą to ty pochwalić się nie możesz platfusku.
  • Turturek powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    a karabinki Grot to mają od parady?
    Przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać.
    Autentyk znad granicy, kilka miesięcy temu...

    Patrol mieszany w nocy, dziewczyna z WOT spanikowała na widok wyłażącego zza drzew borsuka i wpakowała w niego cały magazynek. Borsuk przeżył i potruchtał dalej.

    Ale oczywiście w WOT są też i profesjonaliści. Tak więc każdy może mieć rację przytaczając dowolną opinię.

    Noi? Co z tego że nie trafiła w nocy w mały cel? 
  • Tomasz powiedział(a):
    Jeśli Grot to taki cymes, to pokaż mi zamówienia z zagranicy. Jak ty wierzysz we wszystkie bajki PiSu. To tak, jak z tą ruską ropą, co jej Orlen niby nie kupował a tu zonk. Ruscy odcięli Jamal i co? Orlen przestał brać. 
    Ukraińcy są wyposażani w Groty. 
    Nie, odwrotnie. Orlen przestał brać więc przestali przesyłać. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.