Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

LGBT go to hell

"w swietle blogoslawienstwa przez "Kosciol niemiecki" par homoseksualnycj trzeba mowic ze homoseksualizm jest w swietle nauki Chrystusa grzechem i prowadzi prosto do piekla i tych ludzi i tego blogoslawiacego."

Przeklejam ten cytat z innego wątku. Agmar proponuje, aby homoseksualistów informować o tym, że spłoną w piekle. Czy to ich zachęci do zmiany postępowania? Wątpię. Straszymy ich piekłem od dawna, a osób LGBT tylko przybywa. Czy mamy jakiś program pozytywny? Czy potrafimy ich zachęcić do tego, aby pokochali Pana Jezusa i przestali grzeszyć? 

Komentarz

  • Postraszyć piekłem?  :D
  • Ja to bym w ogóle zrezygnował ze straszenia. Przecież straszenie piekłem jest czystą manipulacją, mającą za cel wpłynięcie na czyjeś postępowanie. Nawet jeżeli cel jest chwalebny, to jest to metoda niemoralna. Tym bardziej że oparta o kłamstwo. 

    Bóg stworzył wszystkich ludzi w zamyśle do wiecznej szczęśliwości. Czyli do nieba. Każde szczere tak, ze strony człowieka, zrealizuje ten zamysł. A przyznanie się do winy nigdy nie pozostaje bez natychmiastowej reakcji Boga. To jest Jego wielkie pragnienie, bo dzięki temu wie, że taki człowiek nie zatraci się na wieczność. Ogrójec był takim strasznym dla Jezusa miejscem, bo tam widział dusze zimne, odrzucające Jego starania.

    Osób lgbt przybywa, bo ci ludzie często szukają w tym ruchu zrozumienia, czy akceptacji. I to nie mówię o akceptacji jakiś wynaturzeń, tylko zwykłych ludzkich potrzeb.

  • Nie znam. Bo to jest moja wiara. Ja w to wierzę
  • Moje wiara jest dowodem na to, że uznaję ograniczoność rozważań teoretycznych. Ci którzy wierzą w prawdziwość swoich rozważań, popartych dowodami (a jakże), często zapominają o swoich ograniczeniach w rozeznawaniu prawdy
  • Już mnie zaszufladkowałeś? Tak szybko? Ty wiesz co to gnoza, ja też wiem  B) Zostańmy zatem przy swoich definicjach. Miło żeś się tutaj pojawił. Wciąż ten sam  :)
  • To nie jest gnoza  B)
  • Ja też wierzę w "pamięć" wody. Nie tylko wierzę, ale nawet taką wodę potrafię wyprodukować B) Czasem myślę że zbyt uparty w tych swoich wymysłach jestem

    Śmieszne to trochę, bo dwie moje córki, na studiach są uczone, przez profesorów, że jest to niemożliwe, a w domu widzą że jest inaczej. Dla mnie to nie jest gnoza, ale raczej zgroza, że nauka temu przeczy

    Wracając do tematu, tak samo jak bezpośrednia znajomość z osobami lgbt zweryfikowała moją opinię o nich
  • Chodzi o to że woda potrafi być nośnikiem częstotliwości. Za częstotliwość Ziemi uznaje się 432Hz. Więc wodzie możnaby nadać taką częstotliwość. Co więcej: możnaby nadać jej dowolną inną częstotliwość.

    Jednak ja testowałem wodę nasycając ją częstotliwościami kawy. I faktycznie na te kilka osób z mojej rodziny tak ta woda działała. Jakby to była kawa. Teraz bardziej używam jej do leczenia.

    Obecnie nawet na studiach uczą, że powłoki elektronowe tworzy nie elektron szybko poruszający się, ale fala. A jak fala to i częstotliwość. To już musiałbym dopytać dzieci z jakich podręczników się tego uczyły 
  • Zresztą sam możesz kupić: https://www.spooky2.pl/product/spooky2-scalar/

    Tylko własna wyobraźnia ogranicza Cię, czym tą wodę możesz nasycić  :D
  • Można też przerobić ulubione piosenki na 432Hz, z tym że dla mnie osobiście jest to granica słyszalności ucha ludzkiego. Standardowa muzyka jest dostrojona do 440Hz i dlatego że niektóre skrajne dźwięki wychodzą poza granicę słyszalności, to wydaje się jakby muzyka na 432Hz miała czystszy dźwięk. Kiedyś przerobiłem jej mnóstwo, ale nie zauważyłem w niej leczniczych właściwości.
  • 432 Hz rezonuje z częstotliwością leczniczą, 8 Hz. A dlaczego jest 8Hz, a nie 7,83 to sobie sam poszukaj. Standardem w leczeniu częstotliwościami są wartości harmoniczne. Dlaczego, to sobie sam poszukaj. Ja jestem w tym przypadku bardziej praktykiem. Umiem zrobić, ale nie wiem do końca dlaczego to działa. Mam tylko pewne wyobrażenia  ;)
  • edytowano luty 2023
    Podpowiedź: polecam podpięcie prądu 7,83Hz zamiast 432Hz. Efekt jest wspaniały :D  edit:można by nawet przy okazji nagrać jakiś filmik o wysokiej popularności na youtuba  B)
  • ale z morałem
  • Bo to trzeba umieć wyciągnąć morał dla siebie  B)
  • Tomasz powiedział(a):
    Nie ma czegoś takiego jak „pamięć wody”. Przykro mi. 

    Polemizujesz z naukowcami?


  • To że niektórzy ludzie (w tym ja), po tym gigantycznym eksperymencie na ludziach, jakim była wiadoma pandemia, stracili zaufanie do Big Farmy i nauki która jest na jej usługach, też nie jest dziwne. Dziwne jest dla mnie, że tak wielu jeszcze im ufa. 

    Biorezonans "spooky2" sprawdziłem osobiście na sobie, bo było o nim dużo opiń zarówno pozytywnych jak i negatywnych. I dobrze że sprawdziłem, bo mam obecnie z niego dużo korzyści dla zdrowia.
  • Tomasz powiedział(a):
    Tutaj inny naukowiec obala mity o strukturach wody i jej „pamięci”. 

    jak pisze o sobie...

    Paweł Skolimowski Zaryzykował hipotezę, że posiada wiedzę.

    Nie jest żadnym naukowcem i ta jego hipoteza nie potwierdza się w wielu wypadkach.
    To że ma wykształcenie techniczne (fizyka) nie zmienia tego, że o wielu rzeczach po prostu nie ma pojęcia. Poczytaj dokładnie co on obala, a czego dotyczą wspomniane przeze mnie prace naukowe. Facet z lenistwa nawet nie przyjrzał się temu tematowi, a jedynie obejrzał jakieś filmiki na YT i na tej podstawie się wymądrza. Ot współczesne 'dziennikarstwo".

  • "Istnienie struktur wody w postaci klastrów przewidywano teoretycznie, a potwierdzono za pomocą nowoczesnych metod badawczych: spektroskopii protonowego rezonansu magnetycznego, spektroskopii w podczerwieni, dyfrakcji promieni rentgenowskich i neutronów na kryształach wody. Badania nie pozostawiają wątpliwości, że możemy mówić o „strukturze wody”


    Rozumiem, że nawet jeżeli coś się da udowodnić, to dla Cibie nie będzie nauką, bo tak stwierdził jakiś bloger z aspiracjami na omnibusa?

    Do tego mieszasz ezoterykę z rzeczywistymi badaniami naukowymi co raczej nie świadczy dobrze o umiejętnościach analitycznych. Artykuły o strukturach wody publikowane w czasopismach naukowych i potwierdzane licznymi doświadczeniami, to fakt i coś zupełnie innego niż horoskopy. Te artykuły pisali wybitni naukowcy i tak właśnie wygląda postęp nauki. Utrzymywanie przez Ciebie, że "ziemia jest płaska", bo to widać i tak twierdzą inni pseudonaukowcy, raczej nie przetrwa próby czasu.
    Podziękowali 1Biznes Info
  • I przy tym obrażasz zasłużonych naukowców nazywając ich osiągnięcia "bzdetami". Serio nie widzisz różnicy między zalinkowanymi przeze mnie naukowcami, a zwolennikami p. Zięby? Jeżeli masz aż takie klapki na oczach, to nie zdziw się, że pewnego dnia zostaniesz "płaskoziemcą". Przeczytałeś chociaż opis zakresu ich badań?

    Z mycia rąk przed operacją też się kiedyś wyśmiewano i nazywano fanaberią, a dziś? To że czegoś nie rozumiesz, czy jest sprzeczne z tym czego uczyłeś się w szkole nie oznacza od razu szarlatanerii. Najpierw trzeba popatrzeć na metodykę badań dzięki którym to dostrzeżono, a potem komentować.
  • Przeczytałeś chociaż opis zakresu badań tych naukowców co zalinkowałem? Czy nadal dyskutować będziesz ze stworzonym przez siebie chochołem?
  • Nie odpowiedziałeś na pytanie.
  • Nic dziwnego, że zacząłeś bredzić o kupowaniu strukturyzatorów jak jesteś aż tak leniwy że nie chce Ci się zapoznać z krótkim tekstem. Tylko samemu ze sobą dyskutować jest chyba trochę głupio co?
  • Tomasz powiedział(a):
    Nie rozumiem ciebie. Do czego chcesz mnie właściwie przekonać? Do ziębizmu? Czy homeopatii? 
    Serio? Nic innego dla Ciebie nie istnieje?


    Tomasz powiedział(a):
    Artykuł z wp.pl. Super. Łyknąłeś kontrowersyjne tezy marginesu świata nauki i wierzysz jak w Ewangelię. Nie jest ci głupio?
    Artykuł jest zestawieniem iluś tam naukowców wraz z krótkim wprowadzeniem dotyczącym zakresu ich badań i odnośnikami do stosownej bibliografii. Takie zestwienie ma dużo większą wartość niż wypociny uważających się za omnibusów blogerów czy redaktorów jakie Ty przytaczasz i to Tobie powinno być bardziej wstyd za sprowadzenie całej dyskusji do "ziębizmu". Doucz się, a potem wypowiadaj.

  • Czemu Wy jesteście tacy agresywni?
  • edytowano luty 2023
    Ty przytoczyłeś dwa wątpliwe linki w dodatku opisujące zupełnie co innego, bo mylące istotę sprawy ze stereotypami. Ja zaś linki do artykułów naukowych.

    Przykłady:

    Źródło: Philip Ball, The memory of water, https://www.nature.com/news/2004/041004/full/news041004-19.html (25.09.2018)


    Źródło: Kyung Hwan Kim, Alexander Späh, Harshad Pathak, Fivos Perakis, Daniel Mariedahl, Katrin Amann-Winkel, Jonas A. Sellberg, Jae Hyuk Lee, Sangsoo Kim, Jaehyun Park, Ki Hyun Nam, Tetsuo Katayama, Anders Nilsson, Maxima in the thermodynamic response and correlation functions of deeply supercooled water, “Science” 2017, vol. 358, s. 1589-1593.

    i tak dalej.

    Ale Ty przecież jesteś mądrzejszy od periodyków naukowych, dlatego tak lekceważąco do tego podchodzisz.

    Czasopisma naukowe mają jednak to do siebie, że wycofują artykuły które zawierają nieprawdę. Te nigdy nie zostały wycofane i są prekursorem nowych teorii w nauce. W dziedzinach które dopiero raczkują nigdy nie ma bogatej bibliografii, bo ona jest właśnie dopiero tworzona, a oprócz tego przytoczone artykuły, to zapewne niewielka część całego dorobku z tej dziedziny.



    beatak powiedział(a):
    Czemu Wy jesteście tacy agresywni?

    Bo Tomasz postawił hipotezę że ma większą wiedzę niż naukowcy specjalizujący się w naukach przyrodniczych czy fizyce, a do tego laureaci wielu prestiżowych nagród i autorzy mnóstwa publikacji naukowych, przy czym poza "ziębizmem" o niczym innym nie słyszał. Ciężko się też zgodzić z tym, że według niego dorobek naukowy tych badaczy to "bzdety". Zatem taki brak zdrowego rozsądku i logiki musi budzić zdecydowany sprzeciw.



  • Wróćmy do tematu za ileś tam lat i zobaczymy jak to się rozwinie. Im więcej badań tym większa szansa na odkrycie czegoś istotnego.
  • Tomasz powiedział(a):
    Turturek powiedział(a):
    Przeczytałeś chociaż opis zakresu badań tych naukowców co zalinkowałem? Czy nadal dyskutować będziesz ze stworzonym przez siebie chochołem?
    Chochołem jest pamięć wody. Bujdy ze stajni homeopatii. :)
    Homeopatia jest szkodliwa, nie dlatego że nie działa, ale dlatego że szkodzi. Bo leki homeopatyczne są często tworzone z przepisów uzyskanych przez okultystyczne, czy satanistyczne praktyki.
  • beatak powiedział(a):
    Czemu Wy jesteście tacy agresywni?
    @Tomasz często stara się wzbudzić poczucie winy/krzywdy. Nawet nie stara się zrozumieć argumenty rozmówcy, tylko wali z grubej rury jakby rozmawiał z ignorantem. Niestety taka jego postawa nie służy wymianie poglądów. Widać że jest dość mocny z dialektyki erystycznej. Szkoda tylko, że pewnie nie uświadamia sobie że jest to broń obosieczna. Może i jest w stanie wygrać w niejednej potyczce słownej, ale jest to pyrrusowe zwycięstwo  :(  
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.