Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ziębizm w kłopotach

Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • Jego wyznawcy zniknęli jakiś czas temu z forum
  • Czy każdy pogląd jaki mam, czyni mnie jego wyznawcą?
  • Biorezonans, popularny już w latach 80 to oszustwo, podobnie jak homeopatia
  • I tu się przydaje nasz człowiek w Szwajcarii.
  • Tomasz powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Biorezonans, popularny już w latach 80 to oszustwo, podobnie jak homeopatia
    Zgadza się. To powstało w Szwajcarii. W Szwajcarii także zostało skompromitowane. Np. z trójki żywy człowiek, trup, wątrobiana, ta trzecia była najzdrowsza. Hahaha!
    W sumie logiczne.
    Ludzkich chorób mieć nie mogła. 
     :D 
  • edytowano marzec 2023
    A więc to jest wiara w moc? Mam ponad cztery lata intensywnej praktyki z tym urządzeniem. Pozwólmy chociaż sobie na własne opinie, czy myślenie poza utartymi schematami. 

    Szczerze powiem, że tylko tu na orgu słyszałem by biorezonansem cokolwiek diagnozować. Owszem wykrywa on patogeny, ale na zasadzie rezonansu. Tak w zasadzie jest to bardziej zwykły rezonans, użyty na żywym organiźmie. 

    Są grupy dyskusyjne, czy na facebooku mu poświęcone. Tam się przeniosę ze swoją "wiarą" Mi oraz małżoncę oraz parunastu naszym znajomym pomógł. Niektórym w stanie krytycznym: jedna bolerioza, kilka c19, uporczywy ból na który nie działały leki. 

    Dziwny jest ten org. Albo ja jestem dziwny. Wrócił @Tomasz niewiele się zmienił. I nadal ma tutaj taki podatny grunt dla swej erystyki. Naprawdę mnie to dziwi  :(

  • Wiem że nikt z naukowców wspieranych przez big farmę. Mi też przykro z tego powodu
  • jak ktoś pisze o "big farmie" to od razu wiem,że mam do czynienia z niepoważną argumentacją
  • To ciekawe, znajomi pracujący w big farmie mówią, że... pracuja w big farmie XD chyba nie jest to ironiczne, zapytam ich następnym razem 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.