Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czarnek chce pozwać Terlikowskiego

1246712

Komentarz

  • Prayboy powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Na razie to jest szczucie na dziennikarzy ze Szczecina, dostają groźby śmierci. Coś ci się poprzestawiało.
    Biedni.


    To jest efekt szczucia właśnie. 
    No tak, tylko delikatnie przypominam, że jak na razie nie żyje chłopiec, o którym ci ,, dziennikarze" pisali lub mówili. A robili to tak, by każdy kto chce go zidentyfikował, co się zresztą stało. I na też zwracał uwagę członek krajowej rady radiofonii i telewizji i Terlikowski, przestrzegając przed konsekwencjami. Więc nie pisz o szczuciu na tych łajdaków. Na razie martwy jest nastolatek. 
  • Prayboy powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    To PO jest wylęgarnią pedofilów?
    A czemu mi ubliżasz?

    Nie łapiesz ironii? Marny z ciebie dziennikarz. 
    W którym miejscu ci ubliżam? Stwierdzam fakty, które zresztą popierasz każdym swym postem.
    W tym że stawiasz znak równości między mną a psami którymi można szczuć. Bo szczuje się psami a nie ludźmi. To język nienawiści.
    Oczekuję przeprosin bo przeginasz.
    Ciebie nie będę przepraszać. Widzę, że metafor też nie rozumiesz. Ty serio jesteś dziennikarzem? 
  • Tomasz powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    To PO jest wylęgarnią pedofilów?
    A czemu mi ubliżasz?

    Nie łapiesz ironii? Marny z ciebie dziennikarz. 
    W którym miejscu ci ubliżam? Stwierdzam fakty, które zresztą popierasz każdym swym postem.
    W tym że stawiasz znak równości między mną a psami którymi można szczuć. Bo szczuje się psami a nie ludźmi. To język nienawiści.
    Oczekuję przeprosin bo przeginasz.
    Ciebie nie będę przepraszać. Widzę, że metafor też nie rozumiesz. Ty serio jesteś dziennikarzem? 
    Może jest paskowym w TVPiS? ;)
    W sumie? Możliwe.
  • Tomasz powiedział(a):
    PiSowska szczujnia zaszczuła szesnastolatka. Ten popełnił samobójstwo. 
    Póki sąd nikogo nie skaże wszyscy są niewinni. Padasz od własnej broni.
  • beatak powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    To PO jest wylęgarnią pedofilów?
    A czemu mi ubliżasz?

    Nie łapiesz ironii? Marny z ciebie dziennikarz. 
    W którym miejscu ci ubliżam? Stwierdzam fakty, które zresztą popierasz każdym swym postem.
    W tym że stawiasz znak równości między mną a psami którymi można szczuć. Bo szczuje się psami a nie ludźmi. To język nienawiści.
    Oczekuję przeprosin bo przeginasz.
    Ciebie nie będę przepraszać. Widzę, że metafor też nie rozumiesz. Ty serio jesteś dziennikarzem? 
    Tak, jestem.  W innym wątku nazwałaś mnie głupim. Oczekuję przeprosin. 
  • Jeśli nazwałam Cię ,,głupim" to przepraszam.
    Za nic innego nie mam zamiaru. Jako dziennikarz powinieneś czytać ironię lub kpinę i nie brać rzeczy dosłownie. Dlatego powątpiewam w twoje ,, dziennikarstwo". 
  • edytowano marzec 2023
    beatak powiedział(a):
    Tomasz powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    To PO jest wylęgarnią pedofilów?
    A czemu mi ubliżasz?

    Nie łapiesz ironii? Marny z ciebie dziennikarz. 
    W którym miejscu ci ubliżam? Stwierdzam fakty, które zresztą popierasz każdym swym postem.
    W tym że stawiasz znak równości między mną a psami którymi można szczuć. Bo szczuje się psami a nie ludźmi. To język nienawiści.
    Oczekuję przeprosin bo przeginasz.
    Ciebie nie będę przepraszać. Widzę, że metafor też nie rozumiesz. Ty serio jesteś dziennikarzem? 
    Może jest paskowym w TVPiS? ;)
    W sumie? Możliwe.
    Nie, nie jestem paskowym. Nie pracuję w telewizji, tylko w redakcji pisma historycznego. Podać adres redakcji abyś mogła wysłać mi list z życzeniem śmierci?

    Podziękowali 1Klarcia
  • beatak powiedział(a):
    Jeśli nazwałam Cię ,,głupim" to przepraszam.
    Za nic innego nie mam zamiaru. Jako dziennikarz powinieneś czytać ironię lub kpinę i nie brać rzeczy dosłownie. Dlatego powątpiewam w twoje ,, dziennikarstwo". 
    To już nie mój problem w co watpisz.
  • Prayboy powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Tomasz powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    To PO jest wylęgarnią pedofilów?
    A czemu mi ubliżasz?

    Nie łapiesz ironii? Marny z ciebie dziennikarz. 
    W którym miejscu ci ubliżam? Stwierdzam fakty, które zresztą popierasz każdym swym postem.
    W tym że stawiasz znak równości między mną a psami którymi można szczuć. Bo szczuje się psami a nie ludźmi. To język nienawiści.
    Oczekuję przeprosin bo przeginasz.
    Ciebie nie będę przepraszać. Widzę, że metafor też nie rozumiesz. Ty serio jesteś dziennikarzem? 
    Może jest paskowym w TVPiS? ;)
    W sumie? Możliwe.
    Nie, nie jestem paskowym. Nie pracuję w telewizji, tylko w redakcji pisma historycznego. Podać adres redakcji abyś mogła wysłać mi list z życzeniem śmierci?

    Nie jestem taka jak bliscy twemu sercu ,, dziennikarze mediów rządowych, których tak tu bronisz. W życiu nikomu nie życzyłam śmierci. A o tytuł pisma poproszę, mój drugi kierunek to historia, chętnie poczytam.
  • Ani słowem nie broniłem dziennikarzy, udowodnij.
  • Prayboy powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Jeśli nazwałam Cię ,,głupim" to przepraszam.
    Za nic innego nie mam zamiaru. Jako dziennikarz powinieneś czytać ironię lub kpinę i nie brać rzeczy dosłownie. Dlatego powątpiewam w twoje ,, dziennikarstwo". 
    To już nie mój problem w co watpisz.
    No właśnie widzę, że na własnej wiarygodności nie zależy Ci w najmniejszym stopniu.
  • beatak powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Tomasz powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    To PO jest wylęgarnią pedofilów?
    A czemu mi ubliżasz?

    Nie łapiesz ironii? Marny z ciebie dziennikarz. 
    W którym miejscu ci ubliżam? Stwierdzam fakty, które zresztą popierasz każdym swym postem.
    W tym że stawiasz znak równości między mną a psami którymi można szczuć. Bo szczuje się psami a nie ludźmi. To język nienawiści.
    Oczekuję przeprosin bo przeginasz.
    Ciebie nie będę przepraszać. Widzę, że metafor też nie rozumiesz. Ty serio jesteś dziennikarzem? 
    Może jest paskowym w TVPiS? ;)
    W sumie? Możliwe.
    Nie, nie jestem paskowym. Nie pracuję w telewizji, tylko w redakcji pisma historycznego. Podać adres redakcji abyś mogła wysłać mi list z życzeniem śmierci?

    Nie jestem taka jak bliscy twemu sercu ,, dziennikarze mediów rządowych, których tak tu bronisz. W życiu nikomu nie życzyłam śmierci. A o tytuł pisma poproszę, mój drugi kierunek to historia, chętnie poczytam.
    Polska Zbrojna Historia. Polecam lekturę.
  • Nikogo nie bronię ale i nie oskarżam. Tomasz mnie tego nauczył, czekać na wyrok sądu.
  • Prayboy powiedział(a):
    Ani słowem nie broniłem dziennikarzy, udowodnij.
    Ależ broniłeś, mówiąc, że są zaszczuci. Jak na razie nie ponieśli absolutnie żadnych konsekwencji swych czynów z grudnia. Na które, przypominam, zwracano im uwagę i robili to ludzie z prawej sceny strony politycznej.
  • edytowano marzec 2023
    Nie, napisałem że  efektem szczucia na nich są maile z groźbami śmierci. 
  • beatak powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Ani słowem nie broniłem dziennikarzy, udowodnij.
    Ależ broniłeś, mówiąc, że są zaszczuci. Jak na razie nie ponieśli absolutnie żadnych konsekwencji swych czynów z grudnia. Na które, przypominam, zwracano im uwagę i robili to ludzie z prawej sceny strony politycznej.
    Poczekamy na wynik dochodzenia i wyrok sądu.
  • Prayboy powiedział(a):
    Nie, napisałem że  efektem szczucia na nich są maile z groźbami śmierci. 
    Czyli piszesz o szczuciu na nich, co wskazuje, że dzieje im się krzywda. A skoro tak twierdzisz, to ich bronisz. Jak na razie jedyna osobą, która została pokrzywdzona, to Mikołaj i Jego mama. Jakoś Ci to umknęło.
  • Trwa postępowanie gdzie badane jest przyczynienie się do samobójstwa. Gdy ono się zakończy i zapadnie wyrok będziesz mogła obwiniać. 
  • Prayboy powiedział(a):
    Trwa postępowanie gdzie badane jest przyczynienie się do samobójstwa. Gdy ono się zakończy i zapadnie wyrok będziesz mogła obwiniać. 
    Patrzcie jaki nagle legalista się nam zrobił z Prayboy'a. Rozumiem, że w chwili obecnej ty nie widzisz absolutnie nic złego w działaniach dziennikarzy ? 
  • Tomasz powiedział(a):
    Drobny szczegół. Domniemanie niewinności obowiązuje w procesach karnych. Chwilowo to złamanie etyki dziennikarskiej. Jeśli prokurator postawi komuś zarzuty to wtedy ma zastosowanie domniemanie niewinności. 

    Złamanie etyki dziennikarskiej to upublicznienie danych osobowych, a czy do tego doszło zbada prokuratura.
  • beatak powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Trwa postępowanie gdzie badane jest przyczynienie się do samobójstwa. Gdy ono się zakończy i zapadnie wyrok będziesz mogła obwiniać. 
    Patrzcie jaki nagle legalista się nam zrobił z Prayboy'a. Rozumiem, że w chwili obecnej ty nie widzisz absolutnie nic złego w działaniach dziennikarzy ? 

    Na szczęście nie muszę tego badać ani dociekać. Są od tego odpowiednie organy. Napisałem tylko że otrzymują listy z groźbami śmierci.
  • beatak powiedział(a):
    Czyli piszesz o szczuciu na nich, co wskazuje, że dzieje im się krzywda.
    Tak z czystej ciekawości, uważasz że groźby śmierci to normalne zachowanie?

    Podziękowali 2Klarcia saga
  • Turturek powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Czyli piszesz o szczuciu na nich, co wskazuje, że dzieje im się krzywda.
    Tak z czystej ciekawości, uważasz że groźby śmierci to normalne zachowanie?

    Nie. Nie jest ani etyczne ani normalne.
  • To po co piszesz bidulki o nich, lub podobnie jakoś? Zwłaszcza że wszyscy oni dostali te groźby, także ci co nie mają z tym nic wspólnego.
  • Tomasz powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    To po co piszesz bidulki o nich, lub podobnie jakoś? Zwłaszcza że wszyscy oni dostali te groźby, także ci co nie mają z tym nic wspólnego.
    Gdzie drwa rąbią tam wióry lecą? 
    Powiedz to tym którzy pchają swoje dzieci w łapy zboczeńców.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Póki lecą wióry a nie głowy i nie leje się krew jak w przypadku Marka Rosiaka to pół biedy.
  • Ale co z tego że dostali? Nic z tego nie wyniknie i dobrze o tym wiesz. Problemem jest raczej to, do czego doprowadzili. Śmierć dziecka, dramat rodziny. Ale Ty tego nie zrozumiesz. Dla ciebie ważniejsze są internetowe groźby w.kierunku ludzi, którzy na razie są dalej na swych stanowiskach i zarabiają kupę kasy na swym procederze.
    Podziękowali 1Ona64
  • Prayboy powiedział(a):
    Tomasz powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    To po co piszesz bidulki o nich, lub podobnie jakoś? Zwłaszcza że wszyscy oni dostali te groźby, także ci co nie mają z tym nic wspólnego.
    Gdzie drwa rąbią tam wióry lecą? 
    Powiedz to tym którzy pchają swoje dzieci w łapy zboczeńców.
    Rozumiem, że w ten subtelny sposób czynisz aluzję? Czyżby do matki Mikołaja?
  • Problem jest taki że monopol na pedofilię w Polsce miał mieć KK, a tu zdziwienie wielkie.
  • Prayboy powiedział(a):
    Problem jest taki że monopol na pedofilię w Polsce miał mieć KK, a tu zdziwienie wielkie.
    Gdzie to zdziwienie? Kto był zdziwiony? Chyba ty, że w przeciwieństwie do pedofilów KK tu sprawca został szybko aresztowany, oskarżony, osądzony i odsiaduje wyrok. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.