Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czarnek chce pozwać Terlikowskiego

145791012

Komentarz

  • Niektóre dzieci w zabawie ocierają się o kolano

    dorosłego – „prowokują” taki „zły dotyk”. Jeżeli tak robią, to sądzę, że jest to

    wynik ich potrzeby. Jest to zapewne element treningu, rozwoju erotycznego. Czy

    sam w sobie trening – rozwój jest zły? Ortodoksyjny przedstawiciel Kościoła katolickiego

    może odpowiedzieć, że tak. Ja jednak mam wątpliwości. Inna sprawa,

    że takie zachowanie może budzić pewne zażenowanie także u dorosłego – jego

    niechęć. Dorosły może nie chcieć być partnerem takich specyficznych „pieszczot”

    – nie tylko ze strachu przed odpowiedzialnością karną czy potępieniem

    przez Kościół. Po prostu mu to nie odpowiada. Może i powinien unikać takich

    sytuacji, ale bardzo delikatnie i subtelnie, tak, by dziecko nie odczuło odrzucenia.

    By nie odczuło, że stało się coś złego, by nie nastąpiło potępienie zachowania.

    To mogłoby być urazem znacznie głębszym, niż odwzajemniona pieszczota. Dobrym

    rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie odwrócenie uwagi od zachowania,

    czyli zaproszenie do jakiejś innej aktywności, na przykład jakiejś zabawy.

    Myślę, że z powyższego rozumowania należy wyciągnąć wniosek, iż dotyk,

    pieszczoty są ważnym życiowym treningiem. Są istotnym elementem rozwoju,

    w tym erotycznego i seksualnego. Zatem postuluję: dotyk, pieszczoty w każdym

    wieku są elementem treningu, elementem rozwoju erotycznego czy wprost seksualnego.

    Powinien być akceptowany, a osoby wybrane przez dziecko (najlepiej

    oczywiście bliska osoba) powinny odpowiadać pozytywnie na oczekiwanie dziecka.

    Podziękowali 1Klarcia
  • poczytaj to sobie, rzygać się chce, i zdejmij klapki z oczu
  • edytowano marzec 2023

    W historii pedagogiki znane są przypadki, kiedy piastunki (wiejskie dziewczyny) masturbowały małe dzieci, by je uspokoić lub uśpić. Znane są opisy etnografów, z których wynika, że dorośli w szczepach pierwotnej kultury masturbowali dzieci ku ich zadowoleniu.

    Nie ma naukowych podstaw, by przyjąć, że takie postępowanie tym dzieciom zaszkodziło.

  • jeszcze?

    Dzieci są pięknie zbudowane przez Stwórcę, czy przez przyrodę, jak kto woli.

    Nagie dziecko w każdym wieku jest piękne. Nasza cywilizacja traci bardzo wiele,

    pozbawiając nas szansy obcowania z tym naturalnym pięknem. 

  • edytowano marzec 2023

    Artur Sieroszewski, (ur. 1966, zm. 3 grudnia 1990 w Warszawie), polski działacz na rzecz środowiska LGBT.

    Był studentem piątego roku Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. W październiku 1990 wybrany został na przewodniczącego Zarządu Warszawskiego Stowarzyszenia Grup "Lambda".

    Pod kierownictwem promotora, prof. Andrzeja Jaczewskiego, Sieroszewski przygotowywał pracę magisterską poświęconą kwestii tolerancji dla gejów i lesbijek[1].

  • edytowano marzec 2023
    wystarczy
  • edytowano marzec 2023
    jak widzisz są dowody, zadowolony? można było samemu poszukać, ale nie, ty musisz mieć podane wszystko na tacy, jak z karabinkiem Grot, no ale niech będzie, taka rola dziennikarza aby podać laikowi rzetelne informacje.
  • edytowano marzec 2023
    to jest najlepsze:
     dorośli w szczepach pierwotnej kultury masturbowali dzieci ku ich zadowoleniu.

    pierwotna kultura, tak, właśnie z tym kojarzą mi się występy takich osób na minifestacjach jak w filmie z mianifestacji KOD który zalinkowałem.


    Podziękowali 1Klarcia
  • DOC
    Seksualność dzieci i młodzieży : pół wieku badań i refleksji / Andrzej Jaczewski . ... Tęczowa szkoła" : LGBT / Magdalena Guziak-Nowak2013 // Wychowawca.

    jak widać książki te są dostępne w bibliotekach dla nauczycieli, pięknie.
  • Profesor Jaczewski nieźle by się ucieszył z powiązania go z ruchami LGBT.
  • to ich duchowy ojciec i guru, realizują to czego chciał. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Tomasz powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    prosiłeś o chociaż jeden przykład, jesteś jak dziecko, dostaje lizaka i prosi o więcej
    Chwilowo to nie podałeś PROGRAMU żadnego z ruchów LGBT postulującego legalizację pedofilii. Za to słowotokiem próbujesz rozwodnić dyskusję. 

    DUŻYMI LITERAMI. PODAJ PROGRAM CHOCIAŻ 1 organizacji postulującej legalizację pedofilii w Polsce. 

    z choinki się urwałeś?
    przecież to oczywiste.
    PO też nie ma programu a ma swoich wyznawców. Odpowiedziałem ci na to pytanie, ale jak wolisz być ślepy i dać się prowadzić jak owca twój wybór.
  • edytowano marzec 2023

    to jest program, nie udawaj naiwnego


    Prof. Jaczewski przekonuje w swojej publikacji o konieczności weryfikacji dotychczasowych poglądów.

    Pedofile często są dobrymi wychowawcami. Tylko to nie są ci, którzy z tymi dziećmi kopulują, lecz ci, co lubią się przytulić, pogłaskać, poklepać nawet po tyłku, popatrzeć, jak ten dzieciak półgoły biega na basenie i koniec. I byłoby rzeczą złą, gdyby ich eliminować, bo oni nic złego nie robią.

    Podziękowali 1Klarcia
  • Tomasz powiedział(a):
    Nie ściemniaj. Dawaj program! 

    Hahaha!
    spadaj na drzewo
    :)

    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano marzec 2023
    już odpowiedziałem, nie ma żadnego pisemnego programu, tak jak w Auschwitz nie było tabliczki z napisem: "do komory gazowej tędy".
    Oni bazują na głupocie ludzkiej i naiwności, więcej nie trzeba.
    Podziękowali 1Klarcia
  • rozmowa jak ze ślepym, to nie ma sensu, wydaje mi się że to dla ciebie sposób spędzania czasu i usiłowania denerwowania ludzi. 
  • strata czasu rozmowa z tobą. 
  • No i się wydało. Dane ofiar pedofila upublicznił  poseł PO Piotr Borys. Teraz ten tchórz stara się obarczyć innych winą za swoje postępowanie.


  • edytowano marzec 2023
    Mają wpisane ale go nie zobaczysz, na niczym mnie nie złapałeś.
  • Wpisane w program nie musi znaczyć że to zobaczysz
  • Nie ma się o co kłócić, niedługo będzie w Europie dozwolone współżycie za zgodą od 13 roku życia i wielbiciele nastolatek i nastolatków będą w raju. Właśnie piękny ruch zbiera podpisy w Niemczech i się podpisują pod tymi hasłami.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Zobaczcie, jaki hejt na Polskę wyprodukowała pani Applebaum. 5,5 miliona wyświetleń.


  • Mi też się z Blidą skojarzyło. Pamiętacie?
  • Wilfrid powiedział(a):
    Mi też się z Blidą skojarzyło. Pamiętacie?

    Czemu?
    Blida została zastrzelona przez swoich kompanów z mafii, widzisz tu jakaś paralelę?
    Podziękowali 1Klarcia
  • Blida została zaszczuta przez pisowskie służby i popełniła samobójstwo podczas pokazowego zatrzymania przez ziobrowską prokuraturę. Było to pod koniec pierwszego rządu PiS,  w 2007.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.