Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wyborcy Konfederacji to...

«13

Komentarz

  • DaddyPig powiedział(a):
     :D  :D  :D  :D  :D  
    Szkoda, że tu nie ma turlających się emotek.
    Szczególnie Korwin-Mikke, który w samych majtkach (elastyczne slipki) poszedł do sklepu, jest "prawdziwą" elitą. 

    Janusz Korwin-Mikke postanowił zrobić zakupy, nikogo to nie dziwi, no może poza strojem w którym się pojawił. Nie to nie jest żart. Mikke przyznaje, tak to ja. „Nie chciało mi się ubierać”.


    https://dziennikmetropolii.pl/kategoria/artykuly/korwin-mikke-w-samych-majtkach-w-sklepie-ale-co-pan-tak-foto/
  • Czy był to strój Adama?
  • Można się śmiać, można nielubic (sama nie lubię jego rosyjskich pociągów) ale racji co do Uni kiedy inni się stukali w głowę że to wariat odmówić mu nie można. Czekam z utęsknieniem jak ta Unia pierdyknie razem ze swoimi durnymi pomysłami 
    Podziękowali 1Elf77
  • edytowano marzec 2023
    Tomasz powiedział(a):
    Agmar powiedział(a):
    Można się śmiać, można nielubic (sama nie lubię jego rosyjskich pociągów) ale racji co do Uni kiedy inni się stukali w głowę że to wariat odmówić mu nie można. Czekam z utęsknieniem jak ta Unia pierdyknie razem ze swoimi durnymi pomysłami 
    Co nie przeszkadzało panu JKM zostać europosłem i łoić gruby szmal. Na początku próbował siustać w swoim stylu ale obcięli mu diety i rura mu zmiękła. 
    Ludzie. Przecież to największy oportunista i pieczeniarz na polskiej scenie politycznej. 
    A czemu nie korzystać z głupoty innych? Mnie to wcale nie dziwi :) nie jest moja opcja polityczna ale w tym wypadku zgadzam się z nim od poczatku :p
  • Tomasz powiedział(a):
    Agmar powiedział(a):
    Tomasz powiedział(a):
    Agmar powiedział(a):
    Można się śmiać, można nielubic (sama nie lubię jego rosyjskich pociągów) ale racji co do Uni kiedy inni się stukali w głowę że to wariat odmówić mu nie można. Czekam z utęsknieniem jak ta Unia pierdyknie razem ze swoimi durnymi pomysłami 
    Co nie przeszkadzało panu JKM zostać europosłem i łoić gruby szmal. Na początku próbował siustać w swoim stylu ale obcięli mu diety i rura mu zmiękła. 
    Ludzie. Przecież to największy oportunista i pieczeniarz na polskiej scenie politycznej. 
    A czemu nie korzystać z głupoty innych? Mnie to wcale nie dziwi :) nie jest moja opcja polityczna ale w tym wypadku zgadzam się z nim od poczatku :p
    Oj tam. Zwykły hipokryta. W tym podobny do PiS. EU to zuo, ale kasa z EU jest cacy. 
    Okradać złodzieja nie grzech. 
  • DaddyPig powiedział(a):
    Czy był to strój Adama?
    nie, tradycyjny strój Adama to kroksy
    https://solidaryzm.eu/2021/03/23/michnik-odbieral-odznaczenie-panstwowe-w-crocsach-tak-wlasnie-traktowali-polske/
    Podziękowali 1Klarcia
  • W sumie byłam wyborca konfederacji i nadal mi się jawią lepszym wyborem niż PiS ale czasem prezes coś powie, Braun pojawi się w Rosji i tak to..
  • Ale  w tej kadencji JKM głosuje dobrze. Zawsze za życiem, za ED, przeciw 5. dla zwierząt, przeciw paszportom covidowym. 
  • W sumie w piątce dla zwierząt nie widziałam nic zlego
  • edytowano marzec 2023
    @paulaarose - wiązało się to z całkowity zakazem hodowli zwierząt i upadkiem gospodarstw. Dobrostan zwierząt
    Podziękowali 1Klarcia
  • naiwniacy
  • edytowano marzec 2023
    Berenika powiedział(a):
    naiwniacy
    jako koalicjant, będą mieli okazje zetknąć się z rzeczywistością
  • Nie będą koalicjantem. To całkowicie niemożliwe.
    Podziękowali 1Klarcia
  • wg mnie mają szansę zostać koalicjantem PiS-u
  • Tomasz powiedział(a):
    Berenika powiedział(a):
    naiwniacy
    W większości oczadziała młodzież. 
    Część tej młodzieży jest po czterdziestce.
  • Pioszo54 powiedział(a):
    wg mnie mają szansę zostać koalicjantem PiS-u
    Nie, to się nie kalkuluje mocodawcom.
  • Berenika powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    wg mnie mają szansę zostać koalicjantem PiS-u
    Nie, to się nie kalkuluje mocodawcom.
    wg mnie, to zarówno PiS, jak i Konfa (przynajmniej w części Winnickiego), są bytami niezależnymi, organicznymi
  • edytowano marzec 2023
    Korwinizm w tym momencie jest dobry, bo dobrnęliśmy do absurdalnie wysokich podatków i innych gospodarczych absurdów. W jednej kadencji i tak wszystkiego nie odkręcą, ale pchną Polskę w dobrą stronę.

    Poza tym to jedyna partia na poziomie deklaracji co sprzeciwia się globalistom.
    Więc właciwie nie mam wyboru
  • zbyszek powiedział(a):
    Korwinizm w tym momencie jest dobry, bo dobrnęliśmy do absurdalnie wysokich podatków i innych gospodarczych absurdów. W jednej kadencji i tak wszystkiego nie odkręcą, ale pchną Polskę w dobrą stronę.

    Poza tym to jedyna partia na poziomie deklaracji co sprzeciwia się globalistom.
    Więc właciwie nie mam wyboru
    Podatki w Polsce są znacznie niższe, aniżeli w Europie zachodniej. Na ich obniżenie nie zgodzą się samorządy - już teraz jest darcie japy, że przez obniżkę podatków nie starcza im środków na szkolnictwo.
    Nie wiem, czy zauważyłeś - jak bardzo ZP obniżyła podatki?
    Głosowanie na Konfę, to umożliwienie lewakom dojścia do władzy, a oni nawet jak wejdą do Sejmu, to tyle zdziałają, co teraz, czyli - nic.
  • Tomasz powiedział(a):
    Modnightwalker powiedział(a):
    Tomasz powiedział(a):
    Agmar powiedział(a):
    Tomasz powiedział(a):
    Agmar powiedział(a):
    Można się śmiać, można nielubic (sama nie lubię jego rosyjskich pociągów) ale racji co do Uni kiedy inni się stukali w głowę że to wariat odmówić mu nie można. Czekam z utęsknieniem jak ta Unia pierdyknie razem ze swoimi durnymi pomysłami 
    Co nie przeszkadzało panu JKM zostać europosłem i łoić gruby szmal. Na początku próbował siustać w swoim stylu ale obcięli mu diety i rura mu zmiękła. 
    Ludzie. Przecież to największy oportunista i pieczeniarz na polskiej scenie politycznej. 
    A czemu nie korzystać z głupoty innych? Mnie to wcale nie dziwi :) nie jest moja opcja polityczna ale w tym wypadku zgadzam się z nim od poczatku :p
    Oj tam. Zwykły hipokryta. W tym podobny do PiS. EU to zuo, ale kasa z EU jest cacy. 
    Okradać złodzieja nie grzech. 
    Czyli cel uświęca środki? A na katechezie to chyba przy oknie siedziałeś. :)
    Nie chodziłem. Łaska zastała mnie na studiach. 
  • Tomasz powiedział(a):
    Jedynie SLD potrafiło obniżać podatki w PL. 
     :D  :D  :D  

    A wiesz, jakie teraz są podatki w Polsce i kto je obniżył?
    Podziękowali 1Prayboy
  • Tomasz powiedział(a):
    Nikt. Najnowszy podatek to inflacja. Z luty już 18,4% rdr
    Nikt?
    PIT zerowy - ulga dla młodych do 26 roku życia
    https://www.e-pity.pl/ulga-dla-mlodych-pit-zerowy/#:~:text=Ulga (a%20dok%C5%82adnie%20zwolnienie%20z,podatkowym%20kwoty%2085%20528%20z%C5%82.&text=Nie%20musisz%20zna%C4%87%20si%C4%99%20na%20PITach.

    Kto w 2023 r. ma prawo do preferencyjnej 9% stawki CIT

    Obniżka PIT z 17% do 12%: osoby na skali podatkowej zapłacą niższe podatki

    ***

    Obniżka PIT uderza w samorządy. Aż tak niskich wpływów się nie spodziewały

    Obniżka PIT. Samorządy stracą miliardy. Miasta Platformy i gminy bogaczy najbardziej dostaną po kieszeni

    Zmiany w Polskim Ładzie to kolejny cios w finanse samorządów
    https://www.prawo.pl/samorzad/skutki-obnizki-pit-do-12-procent-dla-samorzadow,514351.html


    Nie ma takiej partii, która mogłaby jeszcze bardziej obniżyć podatki. To nie tylko powiększyło by dziurę budżetową, ale trzeba by było rozwiązać samorządy.
  • To wygląda na celowe rozwalanie gospodarki.
    Na nowe szczepionki, gdy nie ma covida to miliardy są. Pieniądze idą bezpośrednio do koncernów globalistów. Brawo PiS

    W wielu miejscach można zupełnie zrezygnować z podatków.
    Podatek od deszczu chociażby.

    Samorządy powinny mieć pieniądze bo najlepiej je wydają. Na pewno lepiej niż rząd.
    Ta obniżka to pod publikę. Może by tak obniżyli VAT z tymczasowych 23% na 22%
    Pamiętacie to PO podwyższyło "tymczasowo"
  • My przestaliśmy głosować na PiS, kiedy zaczął rozwalać edukację domową. To przelało czarę goryczy. W sumie teraz mamy jako rodzice poglądy polityczne, jak nasze najstarsze, które będzie pierwszy raz głosować. Więc Konfederacja łączy pokolenia.

    Winnicki zrobił super konferencję dla ED, oni mają pomysł bonu edukacyjnego, który idzie za dzieckiem. PiS nas (czyli ED) ciągle okrada z subwencji, gdybym miała 500 zł bonu na każde dziecko, to bym mogła zrobić b. dużo dla ich edukacji. Teraz mamy dużo mniej i jakoś też musimy sobie radzić, nie odbiegają od innych dzieci. 
  • Tomek na kogo będziesz głosował - bo tajniaczysz się i nabijasz z pisiorów
  • Platforma i Lewica to następne bandy złodziei.
    Różnią się tylko drużyną do, której przynależą.
    W PiSie jest trochę porządnych, ale ...
    W Konfederacja hmm może, ale bez euforii
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano marzec 2023
    Tomasz powiedział(a):
    Oczywiście PiS jest wykluczony. Priorytetem jest odsunięcie tej zgrai od władzy. 
    i tu widać twoje dziadowskie poglądy - priorytetem 1. powinno być wybranie kogoś lepszego, priorytetem 2 - niedopuszczenie do władzy kogoś znacznie gorszego jak np PO.
    A twój priorytet - byle nie PIS - to własnie dziadostwo.
    Podziękowali 2Klarcia Elf77
  • Tomasz powiedział(a):
    Odwróćmy twój wpis. Wg ciebie PO jest najgorsze więc chcesz utrzymać PiS u władzy. Czy to nie dziadostwo?
    a czy nie wystarczy, że PiS robi po prostu Polakom dobrze, a PO, gdy rządziło, robiło wyborcom dużo gorzej?
    Podziękowali 1Klarcia
  • Pioszo54 powiedział(a):
    a czy nie wystarczy, że PiS robi po prostu Polakom dobrze, a PO, gdy rządziło, robiło wyborcom dużo gorzej?

    @Tomasz zachowuje się jak typowy wyborca PO - nie pamięta co było przed rządami PIS, czyli dalej niż 8 lat temu, albo polityką czy gospodarką zainteresował się nie wcześniej niż 8 lat temu i dlatego tak klepie, że wszystko tylko nie PiS. Na takich typach PO próbuje dojść do władzy, nie licząc oczywiście tych którzy przyklejeni są do PO i ciągną z tego benefity.

    Fakt - PiS rządzi źle, (choć na tle innych rządów europejskich całkiem nieźle ale to fatalnie świadczy o tamtych rządach), natomiast rządy PO to dla Polski GIGANTYCZNA TRAGEDIA.
    Podziękowali 1Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.