Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czarnek chce pozwać Terlikowskiego

167891012»

Komentarz

  • kociara powiedział(a):
    No i ?
    Niech kłamie,a tu mu wierz 

    No mówiłam, że kupi. 
  • I nie wklejaj kilometrowych cytatów.
    Sama nie umiesz nic napisać?
    Musisz mieć ściągę????

    Taka z ciebie politspecjakistka a paru zdań samodzielnie nie umiesz  sklecić tylko zzynasz jak byle półgłówek???
    Podziękowali 2beatak persa
  • kociara powiedział(a):
    I nie wklejaj kilometrowych cytatów.
    Sama nie umiesz nic napisać?
    Musisz mieć ściągę????

    Taka z ciebie politspecjakistka a paru zdań samodzielnie nie umiesz  sklecić tylko zzynasz jak byle półgłówek???
    Nie wymagaj za dużo. 
  • Sama jesteś debilna.
    Jeśli już musiał ją mieć,jak dowodzi to się ja trzyma w kaburze a nie w gaciach 
    Podziękowali 1persa
  • Tomasz powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Sama jesteś debilna.
    Jeśli już musiał ją mieć,jak dowodzi to się ja trzyma w kaburze a nie w gaciach 
    Najlepiej Glocka trzymać w majtkach. Optycznie powiększa genitalia. :)
    Hm...on trzymał z tyłu. Tak wylotem w kierunku odbytu...myślisz,że to jakaś sugestia z jego strony albo podswiadome ja zdominowało?  B)
  • kociara powiedział(a):
    Sama jesteś debilna.
    Jeśli już musiał ją mieć,jak dowodzi to się ja trzyma w kaburze a nie w gaciach 
    Debilką to Ty jesteś. Muszę wklejać idiotko obszerne cytaty, bo jesteś za głupia, żeby samej dojść prawdy.
    Nie potrafisz nawet przeczytać ze zrozumieniem, podanych przeze mnie fragmentów.
    Broń trzymał w kaburze wewnętrznej, ale babole na tym się nie znają.
    Jeszcze raz dla mądrych inaczej:

    Czy Zbigniew Ziobro nosił broń w sposób prawidłowy?

    Pierwszym zarzutem był niewłaściwy sposób noszenia broni przez prokuratora generalnego. W rzeczywistości na ujęciu wyraźnie widoczny jest klips od kabury wewnętrznej (ang. IWB – Inside Waistband), która w przeciwieństwie do kabur zewnętrznych (ang. OWB – Outside Waistband) mocowana jest po wewnętrznej stronie spodni. Tego typu kabury nie różnią się znacząco swoją funkcjonalnością od tradycyjnych kabur mocowanych na zewnątrz, jednak pozwalają lepiej ukryć broń. Profesjonalne kabury wewnętrzne zapewniają odpowiednie trzymanie broni oraz pełną ochronę przed naciśnięciem spustu i przypadkowym strzałem. 

    https://fakenews.pl/polityka/zbigniew-ziobro-z-bronia-na-konferencji-prasowej-analiza/



  • Tomasz powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Tomasz powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    Sama jesteś debilna.
    Jeśli już musiał ją mieć,jak dowodzi to się ja trzyma w kaburze a nie w gaciach 
    Najlepiej Glocka trzymać w majtkach. Optycznie powiększa genitalia. :)
    Hm...on trzymał z tyłu. Tak wylotem w kierunku odbytu...myślisz,że to jakaś sugestia z jego strony albo podswiadome ja zdominowało?  B)
    Podświadomie chroni swe ministerialne dupsko. :)
    Tu chyba też z mądrych inaczej, to jeszcze raz:

    Czy Zbigniew Ziobro nosił broń w sposób prawidłowy?

    Pierwszym zarzutem był niewłaściwy sposób noszenia broni przez prokuratora generalnego. W rzeczywistości na ujęciu wyraźnie widoczny jest klips od kabury wewnętrznej (ang. IWB – Inside Waistband), która w przeciwieństwie do kabur zewnętrznych (ang. OWB – Outside Waistband) mocowana jest po wewnętrznej stronie spodni. Tego typu kabury nie różnią się znacząco swoją funkcjonalnością od tradycyjnych kabur mocowanych na zewnątrz, jednak pozwalają lepiej ukryć broń. Profesjonalne kabury wewnętrzne zapewniają odpowiednie trzymanie broni oraz pełną ochronę przed naciśnięciem spustu i przypadkowym strzałem. 

    https://fakenews.pl/polityka/zbigniew-ziobro-z-bronia-na-konferencji-prasowej-analiza/
  • @Klarcia ale z ciebie prostaczka. Umysłowa i mentalna melina.
  • persa powiedział(a):
    @Klarcia ale z ciebie prostaczka. Umysłowa i mentalna melina.
    Na moim tle (oczytanie i polityczny nos), to Ty tępa dzida jesteś.
    Mam w sobie ogrom empatii, co wielokrotnie udowodniłam, ale nie będę stawała w obronie wulgarnego wycirucha.
  • Klarcia powiedział(a):
    persa powiedział(a):
    @Klarcia ale z ciebie prostaczka. Umysłowa i mentalna melina.
    Na moim tle (oczytanie i polityczny nos), to Ty tępa dzida jesteś.
    Mam w sobie ogrom empatii, co wielokrotnie udowodniłam, ale nie będę stawała w obronie wulgarnego wycirucha.
    I ty i oczytanie :D :D :D Ty i oczytanie nie idziecie w parze.
    Mniemam, że w 1 tygodniu jestem w stanie przeczytać więcej książek niż ty w całym swoim nędznym życiu. 
    A co do twojego nosa politycznego, wulgarny wyciruchu, to zalecam wysmarkanie go, bo ewidentnie jest on mocno zapchany pisowską propagandą. 
  • Tomasz powiedział(a):
    persa powiedział(a):
    @Klarcia ale z ciebie prostaczka. Umysłowa i mentalna melina.
    No weź nie obrażaj jedynej PROFESORKI na forum. Magistry od wszystkiego. :)
    Z dyplomami kupionymi na bazarze ew zrobionymi w paincie przy użyciu czcionki comic sans :D 
  • Tomasz powiedział(a):
    persa powiedział(a):
    Tomasz powiedział(a):
    persa powiedział(a):
    @Klarcia ale z ciebie prostaczka. Umysłowa i mentalna melina.
    No weź nie obrażaj jedynej PROFESORKI na forum. Magistry od wszystkiego. :)
    Z dyplomami kupionymi na bazarze ew zrobionymi w paincie przy użyciu czcionki comic sans :D 
    Tak. Dyplom HardWordu. :)
    Albo miał być Havard a wyszedł Hogwart :D Ach ten słownik :D to winna Tuska, oczywiście, który siedział w kompie i na chama poprawił :D 
  • Terlikowski lansuje jako "przyjaciółkę JP2" aktywistkę Strajku Kobiet, rocznik 1962.


  • Jeżeli ktoś nie załapał tej oczywistej bzdury - w 1962 roku kard. Wojtyła miał 42 lata.

    Naprawdę nie rozumiem, po co Terlikowski to robi. Ma kredyt do spłacenia?
    Podziękowali 2Biznes Info Prayboy
  • kociara powiedział(a):
    Jeśli już musiał ją mieć,jak dowodzi to się ja trzyma w kaburze a nie w gaciach 

    Ty serio nie wiesz co to jest kabura wewnętrzna?
    Podziękowali 1Klarcia
  • DaddyPig powiedział(a):
    Jeżeli ktoś nie załapał tej oczywistej bzdury - w 1962 roku kard. Wojtyła miał 42 lata.

    Naprawdę nie rozumiem, po co Terlikowski to robi. Ma kredyt do spłacenia?
    Może ten na naukę córek w szkole zakonnej. Kosztowna sprawa.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Jeszcze raz - zarzuty stawiane ks. Kard. Sapiesze są bardziej niż dęte.

    (...) relacje ks. Anatola Boczka sprzed ponad 70 lat przekazane przez niego do wiadomości Urzędu Bezpieczeństwa w Krakowie. Donosy zawierają drastyczne szczegóły spotkań księdza z metropolitą Sapiehą z Boczkiem i innymi młodymi mężczyznami pragnącymi być księżmi.


    Pomijam już ten "drobiazg", że ks. Boczek był tajnym współpracownikiem komunistycznej policji politycznej, ale w omawianym czasie ks. Kardynał był już człowiekiem mocno schorowanym i wiekowym. Tylko ktoś o IQ ameby uwierzy, że abstrahując od zalet duchowych hierarchy (mógł się maskować), miał tyle wigoru, żeby móc molestować kleryków.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.