Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wyborcy PiS to...

edytowano marzec 2023 w Polityka


Lena Kolarska-Bobińska (PO) o wyborcach PIS :
„Tradycyjny i twardy elektorat tej partii jest bardziej wiejski, małomiasteczkowy i mniej wykształcony. Cały czas oczekujemy, że te 30 proc. wiernego, modlącego się, przywiązanego, kochającego Jarosława elektoratu odsunie się od PiS”.

Za: twitter.com/EdoMarcin/status/1637346067388801028?s=20
«1345678

Komentarz

  • Pobożne życzenia
    Podziękowali 1Klarcia
  • W Szwajcarii głosują za 200 CHF.
    Podziękowali 2Prayboy Klarcia
  • O słuchaczach Radia Maryja mówiono, że to głównie starsi ludzie. Przez te lata jego działania powinni wymrzeć.
  • Berenika powiedział(a):
    O słuchaczach Radia Maryja mówiono, że to głównie starsi ludzie. Przez te lata jego działania powinni wymrzeć.
    Ludzie się starzeją, więc rosną kolejne pokolenia słuchaczy.
    Podziękowali 2Skatarzyna zbyszek
  • Takie tam - rząd chce dać nam trochę postrzelać.



  • Ale umiecie czytać, mam nadzieję. Jest wyraźnie napisane, że wojna z Rosją będzie następstwem upadku Ukrainy. Chyba każdy o tym wie.
    Podziękowali 1Klarcia
  • DaddyPig powiedział(a):
    Ale umiecie czytać, mam nadzieję. Jest wyraźnie napisane, że wojna z Rosją będzie następstwem upadku Ukrainy. Chyba każdy o tym wie.
    ja nie wiem, zechciej wyjaśnić
  • Wojna na Ukrainie to też pewnie dla Ciebie ruska propaganda. Żyjesz sobie wśród Alp jak u Pana Boga za piecem i masz w nosie to, czym my tutaj żyjemy. Nie gościłeś w swoim domu rodziny uchodźców z Ukrainy, nie słyszałeś ich historii o bombardowaniu osiedli mieszkaniowych i dlatego wydaje Ci się, że zagrożenie ze wschodu to tylko bajki Kaczyńskiego.
    Podziękowali 2Prayboy Klarcia
  • Prędzej nas Banderowcy przejmą i to lekką ręką niż będzie wojna z Rosją.
    Podziękowali 1Pioszo54
  • Widze mnóstwo Ukraińców u nas w kraju, za granicą na wakacjach ..mają się dobrze.
  • Tomasz powiedział(a):
    DaddyPig powiedział(a):
    Wojna na Ukrainie to też pewnie dla Ciebie ruska propaganda. Żyjesz sobie wśród Alp jak u Pana Boga za piecem i masz w nosie to, czym my tutaj żyjemy. Nie gościłeś w swoim domu rodziny uchodźców z Ukrainy, nie słyszałeś ich historii o bombardowaniu osiedli mieszkaniowych i dlatego wydaje Ci się, że zagrożenie ze wschodu to tylko bajki Kaczyńskiego.
    Nie znasz mnie. Nie wiesz o mnie niczego. Nie wiesz czy i jak pomogłem / pomagam Ukraińcom tu w CH. Dlatego wyciągasz pochopne i fałszywe wnioski. Takiej postawy uczysz swoich skautów?
    Pomoc Ukraińcom w Szwajcarii? To chyba ukraińskim oligarchom w zakładaniu konta w banku, bo zwykli uchodźcy tam nie dotarli. 
  • Tomasz powiedział(a):
    asiao powiedział(a):
    Prędzej nas Banderowcy przejmą i to lekką ręką niż będzie wojna z Rosją.
    Gadasz jak Putin. Widziałaś kiedyś banderowca?
    Nie tylko widziałem nieźle się z nimi pokłóciłem.

  • Tomasz powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Berenika powiedział(a):
    O słuchaczach Radia Maryja mówiono, że to głównie starsi ludzie. Przez te lata jego działania powinni wymrzeć.
    Ludzie się starzeją, więc rosną kolejne pokolenia słuchaczy.
    A wpływy Rydzykowi maleją. 
    Prowadzisz mu księgowość?
  • edytowano marzec 2023
    Pieniądze przekazane na Radio Maryja i dzieła przy nim powstałe to bardzo dobra inwestycja w Polskę. Oczywiście Tomasz się z tym nie zgodzi, ale obserwowałem RM przez wiele lat i podstawowych sprawach się nie zawiodłem. Owszem ks Ryzyk miał ostatnio romans z PiSem. I mam mu to za złe, ale widać, że powoli się nawraca.
    Podziękowali 2Prayboy Klarcia
  • Cimoszewicz. Czyli Rosja
    Podziękowali 1Klarcia
  • Timoszka chociaż nie uznał wyborców PiSu za niepiśmiennych.
  • Częściowo ma rację. Chodzi o rozdawnictwo np. 500+ miało sens od 2 dziecka w górę, ale na każde to już nie koniecznie.
    Z tymi wyborcami to przegiął. Starzy chorzy i biedni ? No niekoniecznie.
    Małe miasteczka i wsie owszem, ale to wcale nie znaczy, że to gorsi ludzie.

    Jeśli na partię głosują młodzi piękni i bogaci to też tu jest coś nie tak.
  • Wymyślone. Nie ma takiego podziału.
  • edytowano marzec 2023
    racja, mieszkam w stolicy i wielu moich znajomych i nie zaliczamy się do tej grupy.
    A co to lepsza cześć Polski?
    Może czerwona Łódź gdzie jest najwyższa przestępczość i największą laicyzacja?
    Dzielisz ludzi na lepszych i gorszych. Typowy tefałeniarz.
    Podziękowali 1Klarcia
  • a to akurat prawda, myślisz że nie ma takich ludzi w Polsce? sami kryształowi?
    świat, a  nie tylko Polska nie jest idealny :-)

  • no widać właśnie
  • Prof. Andrzej Rychard


    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano marzec 2023
    Jak jechałem do pracy to słuchałem sobie Radia Maryja i jakiś mądrala mówi, że rozwój górnictwa jest zablokowany, pozostaje nam gaz, ale go nie ma zbyt wiele i od Niemca trzeba kupić. Pozostają elektrownie atomowe, ale ich nie ma. Jedna będzie za 40 lat, a potrzeba 20 elektrowni.

    Niedługo zabronią nam korzystania z drewna bo po co Unii zarządzanie naszymi lasami?
    Ekologia ? wątpię

    A potrzeba niewiele, w zasadzie tylko jednego - wypowiedzieć pakiet klimatyczny i wyjść z Unii.

    Czy ktoś liczy ile nas będzie kosztować przemeblowanie gospodarki na ???? no właśnie nie wiemy na ją energię. Programy pomocowe dla emerytów, dla rodzin, aby nie było im zimno w domu. Czy firmy będą mogły działać czy nie będzie bezrobocia.
    Te wszystkie piękne plany zbrojeniowe mogą szybko upaść przy takiej polityce, a wtedy staniemy się łupem Rosji.

    Na tym przykładzie widać, że PiS mocno pracuje na swoją opinię partii antypolskiej i globalistycznej.

    Podziękowali 1Piotr i Kasia
  • Tomasz powiedział(a):
    Hej. Już UK wyszło z EU. I co? Nie wyszło to im na zdrowie. 
    Tym razem zgadzam się z Tomaszem.
    Polski nie stać na opuszczenie unijnych struktur.
  • edytowano marzec 2023
    A stać nas na likwidację kopalń i importowanie energii od Niemiec Rosji USA i kogo tam jeszcze ?
    A stać nas na przekazanie w zarząd 1/3 Polski ? chodzi o lasy
    A stać nas na likwidację rolnictwa bo się komuś uwidziało, że dobrostan zwierząt jest ważniejszy niż nasze jedzenie ?
    itd cdn..

    Podziękowali 3Pioszo54 Odrobinka Elf77
  • zbyszek powiedział(a):
    A stać nas na likwidację kopalń i importowanie energii od Niemiec Rosji USA i kogo tam jeszcze ?
    A stać nas na przekazanie w zarząd 1/3 Polski ? chodzi o lasy
    A stać nas na likwidację rolnictwa bo się komuś uwidziało, że dobrostan zwierząt jest ważniejszy niż nasze jedzenie ?
    itd cdn..

    A zdajesz sobie sprawę z konsekwencji opuszczenia UE?
    Utrata swobody poruszania się po Europie - potrzeba posiadania paszportu i wizy.
    Utrata możliwości studiowania za granicą.
    Niemożność swobodnego osiedlenia się poza Polską; co najmniej były by takie przepisy, jak ma Szwajcaria.
    Działające za granicą polskie firmy obłożone dodatkowymi podatkami.
    Przyblokowanie eksportu do, i importu z UE.

  • Polska jest również rynkiem dla UE
    Poza kwestiami gospodarczo politycznymi są też i moralne.
    A czy wolno nam przyjmować ustalenia UE w sprawie przerywania ciąży, legalizacji LGBT i całej tej strasznej ideologii ?
    A czy wolno nam narażać nasze dzieci na wychowywanie w tak zwanej tolerancji ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.