Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wyborcy PiS to...

24567

Komentarz

  • >A czy wolno nam przyjmować ustalenia UE w sprawie przerywania ciąży, legalizacji LGBT i całej tej strasznej ideologii ?
    A czy wolno nam narażać nasze dzieci na wychowywanie w tak zwanej tolerancji ?<

    To nie nastąpi, jeżeli ZP zostanie przy władzy.
  • Klarcia powiedział(a):
    A zdajesz sobie sprawę z konsekwencji opuszczenia UE?
    Utrata swobody poruszania się po Europie - potrzeba posiadania paszportu i wizy.
    Utrata możliwości studiowania za granicą.
    Niemożność swobodnego osiedlenia się poza Polską; co najmniej były by takie przepisy, jak ma Szwajcaria.
    Działające za granicą polskie firmy obłożone dodatkowymi podatkami.
    Przyblokowanie eksportu do, i importu z UE.

    Klarciu nie martw się, w razie czego Niemcy dadzą ci obywatelstwo (jeżeli jeszcze go nie masz) i będziesz mogła mieszkać dalej.
  • Tomasz powiedział(a):
    Wilfrid powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    A zdajesz sobie sprawę z konsekwencji opuszczenia UE?
    Utrata swobody poruszania się po Europie - potrzeba posiadania paszportu i wizy.
    Utrata możliwości studiowania za granicą.
    Niemożność swobodnego osiedlenia się poza Polską; co najmniej były by takie przepisy, jak ma Szwajcaria.
    Działające za granicą polskie firmy obłożone dodatkowymi podatkami.
    Przyblokowanie eksportu do, i importu z UE.

    Klarciu nie martw się, w razie czego Niemcy dadzą ci obywatelstwo (jeżeli jeszcze go nie masz) i będziesz mogła mieszkać dalej.
    Klarcia ma niemiecki paszport po św. pamięci myszatym. 
    Klarcia nabyła obywatelstwo niemieckie, zachowując polskie, gdy Polska weszła w unijne struktury. Wtedy zdałam mój paszport uznanego azylanta.
  • Wilfrid powiedział(a):
    Klarciu nie martw się, w razie czego Niemcy dadzą ci obywatelstwo (jeżeli jeszcze go nie masz) i będziesz mogła mieszkać dalej.
    Mieszkać mógłby tutaj każdy Polak mający prawo pobytu.
    Jednak miałabym bardzo utrudnione podróże do Polski i mój plan powrotu, gdy będę zmuszona korzystać z Domu Starców, poszedł by się bujać.
  • A kiedy już można się obrażać, jak nie od razu?
    Jutro, czy po świętach?
    A może nigdy.

    Jaki masz cel? Tomaszu?
    Podziękowali 2Prayboy zbyszek
  • Ale że mnie obraża?  :D

    Obrazek z napisami!?  :D

    To tylko odpowiedź na pytanie nad obrazkiem.
    Mnie mało co obraża.
    O Twój cel pytam?

    Chcesz obrażać?
    Kogo?
    Po co?

    A może nie.  
    Po prostu jestem ciekawa, co zyskujesz wklejając to co powyżej.

    Bez emocji.
  • Tomasz powiedział(a):
    Tak widzi wyborców PiS duża część Polaków. Przykro mi. 
    A.
    Ok.
    Mi też przykro.
  • Świnio chamska obraziłeś moją matkę, jesteśmy zatem kwita.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Skatarzyna powiedział(a):
    A kiedy już można się obrażać, jak nie od razu?
    Jutro, czy po świętach?
    A może nigdy.

    Jaki masz cel? Tomaszu?
    Ma cel spieprzyć nam Wielki Post, myślę że ma takie postanowienie wielkopostne.
  • Podziękowali 1Pioszo54
  • Jeżeli to mówi taki degenerat jak Hartman, to ja to odczytuję jak komplement.
    Podziękowali 2Pioszo54 zbyszek
  • Fundacja Batorego jest finansowana przez Niemcy związana z masonerią.
    Podziękowali 1zbyszek
  • Fundacja im. Stefana Batorego – organizacja pozarządowa o statusie organizacji pożytku publicznego. Założona przez amerykańskiego finansistę i filantropa, George’a Sorosa oraz grupę działaczy polskiej opozycji demokratycznej lat 80., działa na rzecz rozwoju demokracji i społeczeństwa obywatelskiego.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Fundacja_im._Stefana_Batorego
    Podziękowali 1zbyszek
  • Otóż to
  • To nie jest zabawne..
  • Cykliści
  • edytowano kwiecień 2023
    Pamietam jak PiS wygrał, wtedy uważałam, ze się zmieni na lepsze. Po latach uważam, że są takimi samymi szkodnikami jak ich poprzednicy. Nawet głosowałam na Dudę w drugiej turze w 2020, ale teraz już chyba nawet prezydent stracił moj głos.
  • Dobrze że jestem dzieciorobem, katolem z mocherowym beretem, mniej wykształcony, z małego miasteczka.
    I wiem na kogo nie głosowac.
  • Trzeba wyjść z UE i zrobić coś nowego.
    Może razem z brytolami.
  • Po prostu PiS oszukał Polaków. Na początku wydawali się być dobrą zmianą, zrobili dobrą reklamę, mieli być lepsi od poprzedników, a są słabi. 
  • @M_Monia Bo oni wszyscy w polityce wykorzystują swoją pozycję do łamania prawa. Inni mają umierać, mój mąż może leżeć dwa lata na intensywnej terapii.
  • M_Monia powiedział(a):
    Jeśli Pani Witek nie potrafi przyjąć na klatę nie pomyślnego dla niej głosowania tylko krzyczeć reasumpcja i stosować korupcję wobec głosujących czy dyscyplinę partyjna. Mamy 21 wiek a tu takie metody nieuczciwe  
    Moniu, Ty się teraz obudziłaś? Przecież PIS od początku rządzi w ten sposób.
    Podziękowali 1Coralgol
  • edytowano kwiecień 2023
    Podziękowali 1Klarcia
  • Ludziom nie da się nic powiedzieć. Oni muszą sami zobaczyć 
  • Hmm nie podobają mi się rządy PIS... Nawet bardzo. Niestety to jedyna partia jaką znam, która uznaje wartości dla mnie najważniejsze. I choć z wieloma sprawami zdecydowanie się nie zgadzam, nie wyobrażam sobie zagłosować na kogokolwiek, kto podważa Boże przykazania. 
  • Ka.tka. powiedział(a):
    Hmm nie podobają mi się rządy PIS... Nawet bardzo. Niestety to jedyna partia jaką znam, która uznaje wartości dla mnie najważniejsze. I choć z wieloma sprawami zdecydowanie się nie zgadzam, nie wyobrażam sobie zagłosować na kogokolwiek, kto podważa Boże przykazania. 
    A nie przeszkadza Ci, że te wartości to tylko na papierze? I że to hipokryci, którzy absolutnie nie wdrażają tych wartości w życie?
    Podziękowali 2kociara Coralgol
  • Wdrażają. Zablokowali aborcję eugeniczną, obniżyli podatki, wprowadzili programy socjalne, wzmacniają siły zbrojne, przeciwstawiają się Niemcom i Rosji.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.