Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co dziś jedliście na obiad?

13567265

Komentarz

  • czy klasztorne specjały to nie jest coś postnego i twórczego ..tzn. cos z niczego ? :)

    ja nie lubie jesc. prawdziwy głod poznałam dopiero po pierwszym porodzie i w okresie karmienia...alez ja wtedy bylam głodna...
  • 2 bułki z cordon bleu
  • U mnie były dziś dziwne zestawy, jako, że nikomu nie chciało się lecieć do sklepu po ziemniaki.
    Barszcz z makaronem i ryba w bagietce.
    Dzieci ochrzciły to rybdogiem.:wink:
  • rybdog dobry pomysł-chyba zrobię na kolację:smile:
  • [cite] Anna&Lech:[/cite]rybdog dobry pomysł-chyba zrobię na kolację:smile:
    wigilijną?:wink:
  • ja mam taka maszynę ,co starła ziemniaki za mnie ;

    na patelnie wrzuciłam pokrojona cebulkę podsmażyłam , dodałam tą pacie ziemniaków , czy jak jej tam :wink:

    przesmażyłam mieszając , posoliłam, popieprzyłam dodałam oregano , wystudziłam i nadziewałam pierogi

    na drugi dzień odsmażyłam , z cebulką i jedliśmy z śmietaną
  • ja mam taka maszynę ,co starła ziemniaki za mnie ;

    sokowiirówka?:smile:
  • [cite] Malgorzata:[/cite]ja mam ulepione , cała szuflada w zamrażarce , ruskich:cool:
    Masz ruskich w zamrażarce? Z czerwona gwiazdą na czapce?:shocked:
  • Fajnie, przywieź ich parę w styczniu. :bigsmile:
  • No a czego niby?
  • A to też może być, do bigosiku dobrze smakuje.
  • Sami narobimy bigos. :wink:
  • [cite] Malgorzata:[/cite]no tak, jak się Tobą zajmę................................:cool:
    Chyba muszę porozmawiać z Twoim mężem najpierw...
  • :rolling::rolling::rolling:
  • Prosze - odkopmy ten watek, bo ja juz naprawde dola lapie myslac od rana co ugotowac, nie chce zakladac nowego watku... Co dzis na obiad.

    Wiec co jutro planujecie ???
  • Filet kurczakowy + warzywa na patelnię, szybko i smacznie.
    Ewentualnie kotlet z kury + ziemniaki + brokuł.

    Na deser placek z jabłuszkami mniam!
  • U mnie dziś była pizza, na jutro rozmroziłam pieczeń z karkówki. Zupa... hmmm... coś wymyślę.:wink:
  • Ja w zasadzie co dziennie wieczorem nastawiam rosół i następnego dnia jest: albo rosołem, albo ogórkową, albo pomidorową, albo krupnikiem,
    jutro będzie soczewicową...
    A drugie to różnie, czasem jakaś ryba, indyk, jakieś makarony, warzywa na parze... Nic specjalnego. No i od jakiegoś czasu rano robię jaglaną i potem coś z niej też kombinujemy.
  • Agnieszka, macierzyński to nic, ale ja już od pół roku jestem na wychowawczym;)))

    Ja jednak nie spędzam zbyt dużo czasu w kuchni i w ogóle nie rozumiem, jak może być (takie co dzienne) gotowanie bardzo uciążliwe...
  • a propo PIZZY to proponuje pyszną i szybką, otóż

    na ciasto dać przysmażony z cebulą szpinak i zatrzeć na to duża ilość sera....pycha!!

    szpinak mrozony trzeba rozmrozić wcześniej, a ciasto zrobić samemu albo podkład kupić..

    pozdro
  • U nas dzis pieczrkowa zupa i tyle.:bigsmile:
  • Ja już zrobiłam soczewicową, porzucilam dziecko i idę do fryzjera:)
    Ta kura d mnie zaniepokoiła;)
  • @ProMamo - z ziemniakami, z makaronem, czy z grzankami? A może każdemu do wyboru? :wink:
  • A u mnie dzisiaj kopytka na życzenie Franusia, który jadłby je codziennie :bigsmile:
  • dzieci - marchwianka, kasza z warzywami (synu miał biegunkę)
    ja - biały serek rozdziabany z kefirem, konsumowany prawą połową szczęki, popity letnią kawą lub herbatą
    moja mama - albo nic, albo kebaba jej przyniosę
    To się nazywa kuchnia do naśladowania:tooth:
  • Żurek z jajkiem i kiełbaską, ryż z jabłkami polany jogurtem.
  • Zdecydowałam się na ogórkową.:cool:
    I zaliczyłam porażkę, bo wymyśliłam sobie, że zrobię lane kluski do niej, ale takie ładne, lane przez dziurkę. No i nalałam ciasto do woreczka, zrobiłam dziurkę i w połowie lania... pękł mi woreczek i zamiast artystycznych kluseczek mam ogórkową mamałygę.:crazy:

    Dobrze, że dzieci mam tolerancyjne:peace:

    A do tej pieczeni chciałam robić kluski śląskie, ale po wpisie Celinki chyba zrobię kopytka.
    Ależ ja ich dawno nie jadłam!
  • Wrzuć ugotowaną al dente mrożonkę warzywną i dopraw wegetą.
    U mnie schodzą tego misy całe.:wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.