Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co dziś jedliście na obiad?

12357265

Komentarz

  • U mnie łazanki.
    I właśnie piękę kurczaka z chili...Dzieci pogardziły łazankami.
  • Promama, a przepis na to ciasto marchewkowe podawałaś gdzieś?
  • A podasz? Plizz...
  • tak, tak juz :bigsmile: wcianamy Cantucci rodzinnie, a gryzon puscil piers !
  • Marchwiak

    1,5 kg marchewki
    ok 60 dag maki
    1 szklanka cukru
    2 plaskie lyzeczki proszku do pieczenia
    kostka margaryny [vel masla]

    maka + proszek + margaryna [siekamy, siekamy, siekamy] scieramy marchew, sok wyciskamy. dodajemy cukier.
    laczymy z maka posiekana:wink:
    Piec 50 minut w 180 stopniach

    ja wszystko mieszam razem - misz masz bez magicznych kolejnosci

    jak dla mnie to marchewkowy gniot :cool:
  • Sasiadka smaruje maslem jak jest jeszcze lekko cieple!
  • I jak się zachować w takiej sytuacji?:confused:
  • Uuuuu....:confused:
  • Dorotko, Ty zawsze mozesz zgonic na mdlosci itp:wink:
  • Dorota, teraz ciąża, a potem karmisz i szkodzi dziecku. Narzeczony niech kombinuje, że przeszedł na wegetarianizm, tak, właśnie wczoraj...
  • :bigsmile:
  • :rolling::rolling::rolling:
  • To się Chińczycy zmartwią.....:bz:
    Pizza ze szpinakiem the best! Mąż orzekł, że mu się jakis zapomniany smak z włoskiej pizzerii przypomniał,.....znaczy pychota.
    Dziś z resztki szpinaku - zupa, potem kopytka, albo inne kluchy.
  • A to ja proszę o podpowiedź- jak się robi zupę pieczarkową? Bo to jedyne, co mam dziś na zupę- pięć pieczarek.:wink:

    Się je smaży? od razu do zupy? dusi na maśle? Podkład mam i nie wiem, co dalej.

    Na drugie będzie pescado en salsa verde, aczkolwiek nie było zielonej papryki więc będzie "en salsa roja":cool:
  • Ja kroję pieczarki i wrzucam na wywar żeby się normalnie gotowały albo z ziemniakami i zasmażką i ogromna ilościa zieleniny albo ze śmietanką i makaronem
  • Na drugie będzie pescado en salsa verde, aczkolwiek nie było zielonej papryki więc będzie "en salsa roja":cool:


    A co to takiego Kasia ?
  • u nas zrumienia się pokrojone pieczarki przed wrzuceniem do garnka.
  • [cite] Mamuska:[/cite]A co to takiego Kasia ?
    Wpis nr 16.
  • [cite] Malgorzata:[/cite]u nas dziś na obiad nie będzie ryżu:bigsmile:
    Nie będzie obiadu? :shocked::wink:
  • Kasia ja podsmażam pieczarki z cebulką, potem do wywaru, ewentualnie część warzyw i miksuję. Zabielam śmietaną. Ale pięć pieczarek to jakby... niedużo. No chyba, że to PIECZARY są :wink:
  • Dzisiaj też mam pieczarki, ale pójdą jako jedna z opcji do naleśników.
  • U nas na deser będą naleśniki bo właśnie chłopcy marudzą ..z serkiem homo i z czekodżemem ...
  • Sprawdziłam. Nie pięć tyko siedem i nie pieczarki tylko pieczary-giganty.:wink:
    Podsmażyłam na maśle i już się gotuje. :cool:
  • No właśnie tak miałam ci zwrócić uwagę ,że u was to przydałoby się 7 pieczarek po jednej na głowę :bigsmile::bigsmile:
  • @Małgorzata: Jak któraś z pań siedzi na wielodzietnych teraz to już się przygotowują... Barykady pod drzwiami możesz zastać:bigsmile:
  • a tu wpada taka petentka i ... :ey:
    Jak sama to pół biedy ...a jak z rodziną to z biura może nic nie pozostać ...Zgliszcza

    W rodzinie siła :bigsmile::wink:
  • Przygotowałam tę lazanię ze szpinakiem mi serkiem topionym. Tylko nie wiem ile to ma się piec...
  • słuchajcie, nie mogę znaleźć :gdzie jest to ciasto czy rogaliki na MĄCE ŻYTNIEJ w wątkach?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.