Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

PAVLA

edytowano luty 2010 w Ogólna
To już dwa lata.

PAVLA

Była z nami, starsi forumowicze pamiętają i znają, nowi, jak pogrzebią w archiwum znajdą jej posty

Była baptystką ale dobrze czuła się z nami katolikami.
Nie chciała się o wiarę spierać, chciała rozmawiać.
Ze swojej wiary była dumna, chciała ja zgłębiać, Była ciekawa innych wyznań
Była Irlandką z pochodzenia Polką z korzeniami bałkańskimi.

Pavla łączyła

Była.
«134

Komentarz

  • Pavlę pamiętam i bardzo dobrze wspominam. Wymieniłyśmy kilka meili, kilka miesięcy przed jej nagłą śmiercią. Jej wspomnienie jest dla mnie ciągłym przypomnieniem, że w każdej chwili można odejść do Pana, tak jak ona niespodziewanie odeszła.
  • dokładniej, dla tych, co jej nie zdążyli poznać?
  • Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...
  • Pamiętamy.

    Jej ikonka jest na stałe, na ostatnim miejscu w zakładce "Użytkownicy"

    blank.gif
  • pamietam:cry:
  • To już dwa lata? bardzo szybko minęły.
    Nie znałam jej, trafiłam na forum na krótką przed jej śmiercią, ale pamiętam że przeżyłam jej odejście.
    Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...
  • Podbijam!
    To już trzy lata...

    Właśnie ostatnio myślałam o Pavli... Jestem bardzo ciekawa, co u Jej męża i dzieci?
  • ciekawe, ja też ostatnio ją wspominałam
  • Jej maz I dzieci maja sie dobrze I mieszkaja w Australii,dostalam z tydzien temu od nich maila z gratulacjami.Sean ma tam dobra prace I sa tam w parafii katolickiej I w jakiejs wspolnocie.Dla mnie to niesamowite,ze Sean z dziecmi przeszli na katolicyzm.Wiele Pavli zawdzieczam I czesto o niej pamietam.
  • ja też, nie tylko dziś, ale często;
    są dla mnie widomym znakiem
    +++
  • A ja sobie tak myślę przy okazji, ile dobrego się zadziało dzięki temu forum...
  • Ja też pamiętam +++
  • Pamiętam. R.I.P.
  • To już cztery lata...

    Wieczny odpoczynek +++
  • Tak, trudno uwierzyć.
    Pax, masz od męża Pavli jakieś informacje? Jak żyją, dalej w Australii?
  • Mam- żyje im sie dobrze, Sean spotyka sie z jakaś wdowa,tak jakoś delikatnie pytałam w mailu czy to cos poważnego -napisał ,ze jeśli bedą jakieś decyzje to napisze,wiem,ze ona ma syna i polubili sie z dziećmi,ale wiecej nie chciał pisać.Beda w maju tutaj u rodziny to dowiem sie wiecej. Ja tez nie mogę uwierzyć,ze to już tak długi czas...Ludzie ja tu często wspominają ...
  • Nie wiem prawie nic, ale ogarniam modlitwa +++
  • Avatar Pavli często widzę w użytkownikach ostatnio widzianych na forum.

    Pewnie mąż zagląda, korzystając z jej konta ale mam zawsze uczucie jakby to ona Stamtąd sprawdzała co u nas na forum słychać. :wink:

    Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...
  • Avatar PAVLI o ile pamiętam jest przypięty na stałe. Mąż przeszedł na katolicyzm.
    To już bezmała cztery lata jak odeszła.

    ZIBI
  • Też ją pamiętam...
  • +++

    Odszukałam stare wpisy i czytam...
  • nie wiedziałam, że zmarła... kojarzę jej wpisy i nawet zastanawiałam się, dlaczego już nie pisze.

    +++
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.