Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kupię-sprzedam auto rodzinne

edytowano kwiecień 2011 w Ogólna
Kochani, z racji tego że niedługo przechodzimy z 5 na 6 :) potrzebujemy większego samochodu. Myślimy o samochodzie powyżej 7 os. do 9 os. automat rocznik od 2004, w rozsądnej cenie np. VOLKSWAGEN CARAVELLE 9 os.
Jeżeli słyszelibyście, że ktoś sprzedaję to dajcie znać proszę
Z góry dziękujemy i pozdrawiamy z Łodzi
Krzysiek
«13456719

Komentarz

  • Moi znajomi(pozdrawiam z Poznania ) sprzedaja wlaśnie Craftera
  • O, ja tez proszę o cynk, też poluję na 9-os.

    Najlepiej z zamianą na niezawodnego naszego Opla 5-os :tongue:
  • oj, Crafter jest chyba ciut za duży, obawiam się że nie wejdzie nam do garażu. Chyba że jest jakaś wersja o której nie wiem wielkości T5
    dzięki
  • A na craftera nie trzeba mieć kategorii C?
  • Nie wiem,ale duzy jest. To auto wozi na koncerty dużą rodzine i sprzęt grający
  • A ile chca za to cudo? :wink:
    Rocznik......?
  • Bylismy w niedziele ze znajomymi (częściowo ich transporterem 9-os, bo ich jest jeszcze sześcioro...) na wycieczce.

    Boże, jak mi tego brakuje!!!
    Było cudownie zawiesic oko na krajobrazie pozbawionym śmieci...... :iw:
  • :)
    No-niestety w dużym mieście. z dzieciakami w wieku szkolnym (nasi starsi też w muzycznej-razem z bodajże trójką? Małgorzaty) bez samochodu ani rusz:(
    Jeden malutki do dowozu dzieci będziemy mieć nadal...tylko ja nim nie jeżdżę, bo póki co manualna skrzynia biegów mnie przeraża:shamed::shamed::shamed:
    Wiem-wstyd...ale cóż, zawsze na automacie:)
    No-a żeby sie gdzieś wybrać wszyscy razem i jeszcze jakieś rowery i wózek wrzucic potrzebny nam już większy

    Nika-zazdroszczę teraz wszelkich wycieczek, ha-nawet wypraw na zakupy...ale jeszcze miesiąc (mam nadzieję) i odbiję sobie za te pół roku uziemienia:)
    D.
  • Był czas że zakupy robiłam jezdzac do sklepu pustym wózkiem niemowlęcym..... Trza sobie radzić.
    Nie tęsknię za tym czasem.... Tylko Boga wychwalam za auto
  • noo-wózek dziecięcy dobra rzecz:)
    Też praktykowałam...opcja-dziecko przy wózku a zakupy w wózku:bigsmile:
  • No :bigsmile:

    Potem już bez dziecka jeździłam, a jeszcze z plecakiem.
    Widowisko było :bigsmile:

    Matka-Zaopatrzenie
  • [cite] Nika6:[/cite]

    Matka-Zaopatrzenie


    O, to tak jak ja. :bigsmile:

    Co prawda samym wózkiem dziecięcym nie jeżdżę po zakupy, ale z plecakiem chadzam niemal co dzień, bo to przy dzieciach obie ręce muszę mieć wolne :wink:

    A widowisko, to i tak robię.

    Gdy wnoszę z samochodu zakupy, a robię kilka rundek z wielkimi torbami, to sąsiedzi zapytowywują, czy jakiś remont robimy, bo towaru tyle :devil::devil:

    A jak wyjeżdżamy do rodziny, to pytają, czy się wyprowadzamy :devil::devil:

    Nie ma to jak "troskliwi" sąsiedzi. :bigsmile:
    Podziękowali 2wielorybek Honi
  • [cite] Agagaw:[/cite]
    [cite] Nika6:[/cite]

    Matka-Zaopatrzenie


    O, to tak jak ja. :bigsmile:

    Co prawda samym wózkiem dziecięcym nie jeżdżę po zakupy, ale z plecakiem chadzam niemal co dzień, bo to przy dzieciach obie ręce muszę mieć wolne :wink:

    A widowisko, to i tak robię.

    Gdy wnoszę z samochodu zakupy, a robię kilka rundek z wielkimi torbami, to sąsiedzi zapytowywują, czy jakiś remont robimy, bo towaru tyle :devil::devil:

    A jak wyjeżdżamy do rodziny, to pytają, czy się wyprowadzamy :devil::devil:

    Nie ma to jak "troskliwi" sąsiedzi. :bigsmile:


    :bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    nieźle
  • Koniec świata, o samochodach rozmawiają same kobiety! :wink:
  • Faceci zarabiają nań, nie maja czasu
  • A to przepraszam i wracam się do roboty.
  • [cite] Grzegory:[/cite]Koniec świata, o samochodach rozmawiają same kobiety! :wink:

    No wiesz-nie jest nam obojętne czym nas wozicie;):bigsmile:

    Dagmaro- no właśnie dla mnie Zafira to jakiś maks;)
    Tylko,ze minusem jest brak bagażnika po rozłożeniu siedzeń-dobrze myślę?
    I podobno trochę trzęsie z tyłu?

    No nic-na razie ja wybrałam... wózek:):):)-mąż niech zajmie sie resztą:-):bigsmile:
  • [cite] dagmara:[/cite]My mamy Zafirę 7 osobową.Na początku bałam się nią jeździć,ale jak się przełamała to jestem bardzo zadowolona .Co prawda parkuje się ciężko,ale i tą umiejętność opanowałam.Mąż mi ciągle powtarza ,że mamy jeszcze jedno wolne miejsce w samochodzie.......

    Mąż ma rację. Też tak mówię. My także jeździmy Zafirą z czwórką dzieci , boxa wozimy tylko w wakacje.
    Co do bezpieczeństwa to w Zafirze jest całkiem duża odległość od klapy do zagłówków w 3 rzędzie - 12 cm, inne minivany mają mniej.
  • > bałam się nią jeździć, ale jak się przełamała
    > to jestem bardzo zadowolona

    Teraz masz wersję skróconą, łatwiej parkować?

    Sorry, bez urazy, nie mogłem się powstrzymać :bigsmile: Fajnie wyszło.
  • Przecież wiem... :wink:
  • My wlasnie przesiedlismy sie z VW Caravelle na Zafire - VW zaczal sie sypac. W zeszlym roku z czworka dzieci pojechalam Zafira na 3 tyg. wakacji (wracalismy juz z mezem) - bez bagaznika na gorze - i zdolalam sie spakowac - a dzieci co poniektore juz calkiem duze. Bagaze z tylu byly w miekkich torbach - weszly 4 szt. czesc w malych opakowaniach pod siedzeniami i miedzy nimi, weszly jeszcze dwa placaki z kompami :)), duza torba z prowiantem itp. Oczywiscie byla to opcja z kwaterami a nie campingiem na miejscu. Jednak komfort jazdy jesli nie liczyc ilosci miejsca jest znacznie lepszy niz T4 - lepsze przyspieszenie nawet zaladowanym samochodem, klimatyzacja, lepsze wygluszenie itp. Tylko lusterka lepsze w T4, ale za to Zafira ma czujki parkowania.
  • CZy do Zafiry przy czwórce dzieciaków zmieści się wózek w bagażniku i np zakupy ze sklepu takie pokaźne ?
  • nam właśnie rozsypała się 18 letnia Astra; podczas oglądania allegro wpadł mi w oko
    Opel Sintra, może jakieś refleksje; co myślicie o Nissanie Serenie, "Kangurku" wersja 7 osobowa?
  • wozek - trudno powiedziec - jak duzy - mozna zlozyc jedno krzeslo w tylnym rzedzie i w tym miejscu jest wolna przestrzen. bez skladania nie wejdzie.
  • Wracam do głównego wątku i ponawiam pytanie : czy ma ktoś sprzedać samochód 7 os. do 9 os., automat, rocznik od 2004, w rozsądnej cenie np. VOLKSWAGEN CARAVELLE 9 os.
    pozdrawiam
    K
  • Karawelka w automacie... IMO nieciekawy pomysł.

    Z automatów tej wielkości można zdecydowanie polecić Hondę Odyssey z amerykańskiego rynku. Tyle że silnik benzyna 3,5 litra.
  • Witku-a masz jakieś nieciekawe doświadczenia z karawelką-automatem?
    Chętnie posłucham:)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.