Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Agaska+7 pozdrawia!

edytowano sierpień 2011 w Ogólna
Słuchajcie rozmawiałam z Agaską przekazuję co powiedziała-
jest chwilowo bez internetu
3tygodnie była u rodziców
bardzo dobrze się czuje
Wszystkich pozdrawia
Jest bardzo spokojna
Dziękuje za modlitwe,która bardzo odczuwa-Bog Zapłać












We wrześniu urodzi sie MARYSIA!!!






Z Bogiem.
«134567

Komentarz

  • Fantastycznie :) czekamy z niecierpliwością na wiecej wiadomości uff - zaczynałam się martwić bardzo

    Dzięki Bridget
  • Dzięki Briget:)))
    Ale ulga...
  • cudowne wieści!! Dzięki Brydziu:)
  • Dzięki Bridget! :bigsmile:
  • dzięki Bridget!
  • Chwała Bogu!
  • Do teraz słysze Jej miły ciepły głos,nie myślałam że Pan Bóg taki nowoczesny i naprowadzi mnie w taki sposób na Jej numer:wink:
    Ale dziękuję teraz Mu za to wszystko+++
  • Agaska -dalej bez dostępu do internetu
    Pozdrawia i bardzo bardzo dziękuje za wsparcie.
    Ale za niedługo tu będzie -powiedziała:wink:
  • Wspaniała wiadomość :bigsmile:
  • Super! Bridget - jesteś rewelacyjna :smile:
  • Bridget dzięki za łączność i wieści o Agasce. Też Boga wychwalam :bigsmile:
    Super wiadomość! :cool:
  • Agaska odezwała sie! pozdrawia Was znow:bigsmile::bigsmile:
    przekazuję co napisała-,,jestem wdzięczna za przekazanie pozdrowień ode mnie na forui zapewniam ,że pamiętam o wszystkich intencjach forumowych,chociaż ich nie czytam,ale zawsze proszę Pana o wysłuchanie próśb zamieszczonych na forum.Blogosławionego dnia!'':bigsmile::bigsmile:
  • Dobrze wiedzieć, że u niej wszystko w porządku :bigsmile:
  • Super wieści, czekamy na Marysię z niecierpliwością!
  • Słuchajcie-zapytałam Agaske czy czego jej nie potrzeba:wink:
    Dopiero odpisała ,ze nie ma książek dla córeczki do 3ciej kl.Podobno też nowy program...
    Ciuszki wózek i łózeczko Marysia będzie miała.Nie mia pieluch tetrowych a na początku września sie urodzi...Jest to dla jej rodziny duży wydatek.Wpadłam na to aby zapytac ,bo my 4ke mamy tylko a po zakupie ksiązek nie zapłace rachunków:cool:
    Więc jeśli ona ma 7mke dzieci,do tego choroba i ciąża-wiadomo.Więc mam pytanie jak to zrobimy aby pomóc?mieszka w Warszawie...:shamed:
  • Trzeba wiedzieć jakie te książki.

    Tj. jakiego wydawnictwa.
  • To zapytam o wszystko co??
  • Mogę to wziąć na siebie? Tylko potrzebuję wykaz książek i adres.
  • [cite] Emilia_K:[/cite]Mogę to wziąć na siebie? Tylko potrzebuję wykaz książek i adres.

    Wzruszająca jesteś, Emilio.
  • [cite] Emilia_K:[/cite]Mogę to wziąć na siebie? Tylko potrzebuję wykaz książek i adres.
    Emilio-napisałam priv
    jak to przekazałam Agnieszce to w ciężkim szoku była,kilka 2 razy pytalam do słuchawki czy tam jest:wink:
  • :shamed: :ah: oj tam, oj tam. Buty Wam mogę wiązać co najwyżej...
    I sprawi mi to naprawdę wielką radość...


    PS. Poza tym mam niecny plan dotyczący noworodka :dw: (nawąchać się ile wlezie :bigsmile: )
  • [cite] Emilia_K:[/cite]:shamed: :ah: oj tam, oj tam. Buty Wam mogę wiązać co najwyżej...
    I sprawi mi to naprawdę wielką radość...


    PS. Poza tym mam niecny plan dotyczący noworodka :dw: (nawąchać się ile wlezie :bigsmile: )
    Bleczeć ide,z radości i wzruszenia:cry:
  • @Bridget, może jakąś wyprawkę dodatkowo? Pieluchy (ja tutaj nie mam doświadczenia), jakieś rzeczy typu chusteczki i takie tam, co niemowlak potrzebuje - jakbyś coś takiego wymyśliła, to ja mogę coś skompletować i dorzucić Emilii jak będzie jechać z książkami?
  • Bridget, nic nie dostałam, sprawdź proszę czy nie odbiło, co?
  • Nie mam nic-spróbuj teraz ?
  • odpisałam, wszystko ok :smile:
  • Emili, chętnie bym uczestniczyła finansowo w tych zakupach - choć trochę - czuję temat i związek z Agaską (jesteśmy w jednym wątku). Odezwę się po 5 września. Nowy miesiąc, nowa pensja.
  • To ja może pieluchami tetrowymi się zajmę, co?
    Tylko adres będzie mi potrzebny.
    Bridget, daj znać na priv, dobrze?
  • [cite] Haku:[/cite]@Bridget, może jakąś wyprawkę dodatkowo? Pieluchy (ja tutaj nie mam doświadczenia), jakieś rzeczy typu chusteczki i takie tam, co niemowlak potrzebuje - jakbyś coś takiego wymyśliła, to ja mogę coś skompletować i dorzucić Emilii jak będzie jechać z książkami?
    Mówiła o pieluchach tetrowych ,ze nie ma,a to wszystko Haku o czym piszesz-tego nigdy za dużo!
  • [cite] Emilia_K:[/cite]:shamed: :ah: oj tam, oj tam. Buty Wam mogę wiązać co najwyżej...
    I sprawi mi to naprawdę wielką radość...


    PS. Poza tym mam niecny plan dotyczący noworodka :dw: (nawąchać się ile wlezie :bigsmile: )

    Ale nie porywaj!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.