Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Tak wygląda aborcja

edytowano czerwiec 2008 w Polecamy
Tyle osób sobie gaworzy o wyborze kobiety, o mniejszym złu, o prawach reprodukcyjnych. A tak konkretnie o co chodzi? Ilu ludzi widziało aborcję? Nawet Wanda Nowicka może ją wspominać tylko z perspektywy poduszki. Na szczęście mamy internet i YouTube. Wszystko widać ze szczegółami. Zachęcam Was do wklejania tego linku na każdym forum, gdzie znajdą się zwolennicy aborcji.

http://www.youtube.com/watch?v=Qmmzc9kEcOc

Komentarz do filmu z bloga Gnyszki:

(...) Olśniło mnie, że może jest tam [na youtube'ie] film o aborcji. Obejrzałam jeden. I jak dotąd nie ruszyły mnie ani amputacje, ani operacja na otwartym sercu, cesarskie cięcie, wycięcie wyrostka... A tu... nawet nie było mi słabo, nic z tych rzeczy. Płakałam jak bóbr i tylko starałam się mieć cały czas szeroko otwarte oczy, aby nic z tego filmu nie uronić, bo wiedziałam, że drugi raz go nie włączę. Oto widziałam jak morduje się człowieka. Kawałek po kawałku.To trzeba obejrzeć i wytrwać do końca. (...)
Podziękowali 2mamababcia Nika76
«134

Komentarz

  • Nie byłam w stanie
  • Ja nawet nie próbuję.
  • ja też nie dałam rady tego oglądać:cry::cry::cry:
  • Ja byłem w stanie. Pierwszy raz widziałem morderstwo. Przepraszam, ale ciśnie mi sie na język, że jeśli ktoś popiera coś takiego, to ja popieram Oświęcim...
    Podziękowali 1MAFJa
  • Obejrzalam...:cry:Ja przezywam zabitego slimaka,a tu czlowiek,po prostu brak mi slow.Powinni wszyscy go obejrzec,zwlaszcza ci,co tak bardzo krzycza i domagaja sie aborcji-morderstwa.
  • A ja konsekwentnie nie obejrzałam, choć przyznam, że zaczęłam. Nie zamierzam ani teraz, ani później oglądać jakiegokolwiek filmu ilustrującego autentyczną śmierc człowieka. Czy oglądalibście film nakręcony przez jakiegoś sadystę, który morduje swoje - dajmy na to - 5 miesięczne dziecko?

    Natomiast jak najbardziej jestem, za umieszczaniem takich rzeczy na portalach promujących zabijanie nienarodzonych. Tylko jeszcze raz uprzedzam, że ich koronnym argumentem jest to, że to metody przestarzały, teraz wszystko czyściutko, bezbolesnie i niemal niezauważalnie:devil:
  • To "niemal" robi wielką różnicę.
  • Pamietam wyklady z ginekologami i sami mowili,ze teraz to czesto uzywa sie takiego ala proznociagu ,jakby odkurzacza i wciaga po kolei kazda czesc malutkiego ciala,wiec rozrywa po prostu-niby mniej krwi ,ale to to samo,tylko mniej widoczne.Wiec taki argument ,ze to niby mniej bolesne dla dziecka...brak slow.Morderstwo takie samo.
  • http://www.abortionno.org/
  • Nie wydaje mi się, by zwolennicy abrocji nie wiedzieli, jak ona wygląda. Wiedzą na pewno. Tyle że to nie ma znaczenia. Walka jest tu bezwzględna.
    W jednym z artykułów dot. psychologii prenatalnej padło m.in. hasło znieczulania dzieci przed aborcją - czy wiecie, że nasza współczesna medycyna nie jest tym zainteresowana? Ciekawe, jakie dycyzje by zapadały po stronie przygotowywanych do aborcji kobiet, gdyby musiały najpierw odpowiedzieć na pytanie: czy mamy znieczulić dziecko?
    Ale to pytanie nie padnie, bo jest niepoprawne politycznie... Ciekawe, który z tych lekarzy czy matek zęby sobie wyrywa bez znieczulenia...
    Podziękowali 1Nika76
  • Jeśli jesteś przeciwnikiem przerwania ciąży, to przynoszę złe wieści.

    Amerykańska ustawa o wolności wyboru (FOCA) ma zostać podpisana jeśli Kongres ją przegłosuje 21/22 stycznia 2009.

    FOCA jest następnym chorym rozdziałem w książce przerwania ciąży.

    Jeśli tak się stanie, to wtedy wszystkie ograniczenia na przerywanie ciąży zostaną usunięte:

    1) Wszystkie szpitale, wliczając w to katolickie szpitale będą zmuszone wykonać przerwanie ciąży na życzenie konsumenta. Biskupi będą musieli zamknąć wszystkie katolickie szpitale, a jest to ok. 30 % ze wszystkich szpitali w Stanach Zjednoczonych.

    2) Aborcja w czasie porodu będzie legalna i bez żadnych ograniczeń.

    3) Podatnicy będą płacili za aborcję.

    4) Informowanie rodziców o aborcji u ich córki nie będzie wymagane.

    5) Liczba aborcji popełnianych w USA wzrośnie o minimum 100,000 rocznie.

    A co najgorsze, FOCA odda władzom państwowym kontrolę nad ciążami kobiet. W przyszłości możliwa mogłaby być poprawka konstytucyjna, która zmusiłaby kobiety na mocy ustawy do zabicia dziecka w pewnych sytuacjach (gwałt, dzieci z zespołem Downa, itp.) i nawet może doprowadzić do sytuacji, w której rząd miałby kontrolę nad tym, ile dzieci kobiecie wolno mieć.

    Jako katolicy, jako chrześcijanie, musimy zatrzymywać ten przerażający akt zanim stanie się prawem.



    Plan jest taki: odmawiajmy nowennę (9 dni modlitwy) wraz z postem, zaczynając 11 stycznia.

    Dla katolików - będzie to modlitwa różańcowa o zatrzymanie FOCA.

    Dla nie-katolików jest zachętą, aby wznosić modlitwy z takimi samymi intencjami, również przez dziewięć kolejnych dni.

    Nadzieja leży w maksymalnym wysiłku na skalę globalną. Mamy bardzo mało czasu więc wszyscy musimy działać szybko.



    Zróbmy trzy rzeczy:

    1) Roześlijmy ten apel.

    2) Działajmy szybko.

    3) Rozpocznijmy nowennę 11 stycznia i módlmy się dziewięć kolejnych dni.



    Z Bogiem wszystkie rzeczy są możliwe i moc modlitwy jest niezaprzeczalna.

    Jeśli jesteś przeciwny zabójstwu bezbronnych dzieci, to czas teraz coś z tym zrobić!

    Niech was Bóg błogosławi.
    Podziękowali 1Nika76
  • Znów lobby aborcyjne zadziałało i usunęło film ze serwisu.
  • Ja staram się takie niewygodne treści zapisywać, bo one często "znikają" z serwerów. :angry:

    Nie jestem jednak pewien czy ten film zapisałem.
  • [cite] Ola i Paweł:[/cite]http://www.abortionno.org/

    Film znikł z YouTube, ale chyba jest w adresie podanym przez Olę i Pawła. Nie jestem pewna czy się cały ładuje, bo zamknęłam okienko po pierwszym obrazie...
    Koszmarne, straszne, morderstwo małego człowieka :cry:
    Mam nadzieję, że może zapobiegnie to choć jednej aborcji...
  • Witam. Dopiero do was przyszłam i trafiłam na najcięższy kaliber.

    Nowennę też rozpoczęłam i delikatnie zmusiłam jeszcze do tego rodzinkę. Można też pomóc tym maleńkim dzieciom duchową adopcją.

    A co do filmu, nawet nie oglądam. Mieliśmy w szkole podstawowej seans filmu "Niemy krzyk". To mi wystarczy na całe życie.

    Do tej pory w ten sposób zabito 1 miliard ludzkości :sad::sad::sad:

    Straszne, smutne, koszmarne, ale niestety prawdziwe. Z jednej strony ratuje się maleńkie 500 gramowe dzieci, a z drugiej....... .

    Kocham każde maleńkie życie.
  • Jakbym złapał rzeźnika na gorącym uczynku to roztrzaskał bym o ścianę... "Skończyła by się Ewangelia, zacząłbym się ja..."

    P
    Podziękowali 2Klarcia Rogalikowa
  • Ja się odważyłam i obejrzałam, żałuje widok zostanie mi do końca życia przed oczami,STRASZNE:cry::cry::cry:lepiej żeby żadna kobieta nie nawineła mi się która zdolna jest do morderstwa,brak mi słów :cry:


    A
  • Zamordowano tyle dzieci, ale przecież gdzieś są ich poranione matki i często poranieni ojcowie i inni ludzie z otoczenia...

    "Bycie zranionym przechodzi w ranienie siebie i innych."
    /o. Józef Augustyn SJ/

    Ratunkiem i lekarstwem dla tych ludzi jest właśnie pojednanie z Bogiem i Duchowa Adopcja.
  • Rzeczywiście ci poranieni ludzie często propagują "aborcję", żeby zwalić część swojej winy na innych i choć częściowo uwolnić się od wyrzutów sumienia. Ile razu słyszy się kłamstwa typu: "Miałam aborcję - to nic strasznego, czuję się z tym dobrze..." MamiąÂ ludzi, żeby wciągnąć w bagno. Oni nie chcą żadnego ratunku, bo stali się pośrednikami diabła.
    Co zrobić, żeby zapobiec złu , które szerzą i jak im pomóc, kiedy od tej pomocy się odcinają? Chyba tylko modlitwa i własny przykład, zło dobrem zwyciężaj...
  • modlitwa czyni cuda,więc na kolana:whorship::whorship::whorship:
  • Właśnie dowiedzialam się o matce 4 dzieci, która zastanawia się czy nie dokonac aborcji poczętych niedawno bliźniąt. Nie mieszka w Polsce zatem w świetle obowiązującego tam prawa nie będzie miała raczej problemów.
    Sama już jest ofiarą, mąż po prostu nie życzy sobie potomstwa.
    Straszne.
    Jeśli ktoś może wesprzeć ją modlitwą.
  • +

    A może podaj jej link wklejony przez Pawła? Lepsze obejrzenie tego niż podwójne morderstwo i syndrom postaborcyjny do końca życia.

    A do męża: kiedyś w podobnej sytuacji kobieta nie zabiła dziecka, a jak wróciła ze szpitala to położyła dziecko na stole, wyszła, wróciła po jakimś czasie z siekierą, wręczyła ją mężowi i powiedziała "Ja urodziłam a ty teraz zabij". Zdziwiony facet rozpłakał się, bo w tym momencie dopiero coś do niego dotarło... A potem już bardzo kochał to dziecko.

    Odwagi!
  • +
    Post jest dobry w takich wypadkach...
  • Racja!
  • Żeby wytrwać w poście, w chwilach słabości, zawsze wyobrażam sobie te dzieciątka.
  • Prześlę i przesłałam też kilka innych.
    Wystarczy wejść na forum, piszą kobiety i każda bez wzgędu na światopogląd gdyby mogła cofnęła by czas.
    Myślę, że jest tego świadoma a jednak presja.
    Tym bardziej potrzeba modlitwy i nie tylko jej.
  • uczę w liceum, chętnie pokazałbym ten film młodzieży, ale już go nie ma
  • na www. abortionno.org jest ten link podali Ola i Paweł
  • Szykuje się do porodu i szukam odpowiedniego szpitala. Tak się składa ze moja dr prowadząca pracuje w szpitalu Orlowskiego a poza tym tam jest teraz szpital 3 referencyjnosci. Dziś przejwzdzalam obok niego a tam nadal stoi baner z abortowanym dzieckiem z 23-24 tc i napis ze tu się wykonuje chyba 120 rocZnie aborcji. Słabo mi się zrobiło, odwrocilam wzrok. Toż to dzieciak jak moi chłopcy z nieszczęsnego porodu. Czy nie można tego baneru zdjąć? Jestem przeciwna aborcji w kazdym przypadku ale taki baner odstrasza rodzące, które nie mają zlych zamiarów wobec swoich dzieci a wręcz marzą o tym żeby dziecku nie stała się żadna krzywda i nie wiem teraz czy chce tam rodzic. Tam też rodzą się teraz skrajne wczesniaki które są ratowany nadzwyczajnymi metodami. Nie można by delikatniej np pokazać zdjęcie dziecka żywego w brzuszku żeby uświadamiać tylko tak z grubej rury, krew, śmierć. Na oczach dzieci
  • Tak, to mnie zdumiewa, że w szpitalu Orłowskiego ratują skrajne wcześniaki, mają wspaniałych neonatologów, korytarze obwieszone zdjęciami półkilowych noworodków, które uratowali i laurkami od wdzięcznych pacjentów, a jednocześnie wykonuje się tam aborcje.

    Też tam rodziłam i też mi ten baner mroził krew w żyłach, rozumiem, co czujesz. Idea słuszna, ale kobieta w ciąży, która idzie rodzić swoje wyczekane, ukochane dziecko chciałaby, żeby towarzyszyły jej dobre emocje, a ten baner jest... sama nie wiem, jak to ująć... Trochę jakby atakujący niewłaściwe osoby i to w najgorszym możliwym momencie.
    Podziękowali 2M_Monia Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.