Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Chorwaccy rabusie

edytowano lipiec 2008 w Polityka
Czeski turysta dostał karę pieniężną wysokości ok. 2 tys. PLN na parę klapsów danych dzieciom na chorwackiej stacji benzynowej, donosi Mlada Fronta Dnes. W Chorwacji obowiązuje bezwzględny zakaz bicia dzieci, z wyjątkiem dzieci serbskich i bośniackich, do których można strzelać.

Komentarz

  • Znam przypadek rodzica, który srogo gniewa sie na mnie za to, że 15 lat temu zwróciłem słuszną uwagę jego dziecku i tylko co nie co podniosłem głos. Może takie prawo tworzą tacy ludzie.
  • Zależy, czy to jest zachowanie z Twojego kręgu kulturowego, czy też nie (vide: głośna sprawa unieważnienia przez SN małżeństwa - zdaje się właśnie we Francji - ostatnio...)
  • [cite] Luke:[/cite]Ciekawe ile dają we Francji za bicie świeżo poślubionej małżonki...
    Idźcie prywatnie do lekarza i weźcie zaświadczenie, że lubi i że jest zalecane.
  • [cite] Luke:[/cite]
    [cite] Taw:[/cite]
    [cite] Luke:[/cite]Ciekawe ile dają we Francji za bicie świeżo poślubionej małżonki...
    Idźcie prywatnie do lekarza i weźcie zaświadczenie, że lubi i że jest zalecane.

    :D o tym nie pomyślałem! dzięki
    Cała przyjemność po NASZEJ stronie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.