Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Głupie pytanie o śledzika

13»

Komentarz

  • [cite] Cart&Pud:[/cite]Skoro jakaś Gaga (czy jak jej tam) mogła mieć sukienkę z mięsa, to czemuż nasza Haku nie mogłaby mieć majtasów z matiasów?:cool:

    Fuj, Cart. Ale masz wyobraźnię :ai:
  • A to ja przepraszam bardzo. Bardzo bardzo nawet.
    Ale ja po 24.00 przestawiam się na tryb nocny i wtedy różne dziwne rzeczy wyprawia moja wyobraźnia.:wink:
  • Oj, tak. O tej godzinie to już różne rzeczy przychodzą do głowy. Ja mam dziś za sobą pasztet, paszteciki, kapustę z grzybami, ciasto synowi na Wigilię, kulebiak, chleb i na koniec majtasy na dwa sposoby: jeden mój, a jeden chyba Twój, Cart ( z koncentratem i rodzynkami). Czas spać....
  • [cite] Haku:[/cite]Racja!

    Zdobiłam dziś majtasy!!!


    Oj, bo pęknę ze śmiechu!!! :crazy::clap::crazy:
  • Widzę, że jesteśmy na podobnym zaawansowaniu kulinarnym. Ja kiedyś wysłałam siostrę do sklepu po musztardę saperską, zamiast sarepską. Myślałam, że nazwa wzięła się z mocy musztardy, czyli po spróbowaniu albo polubisz, albo ostry smak cię zabije... :jumping:
  • [cite] Ponura Kura:[/cite]
    [cite] Haku:[/cite]Racja!

    Zdobiłam dziś majtasy!!!


    Oj, bo pęknę ze śmiechu!!! :crazy::clap::crazy:

    Ty pękniesz, a ja się w nocy ze śmiechu prawie popłakałam. A że po 2 w nocy było to dobrze, że nikogo nie obudziłam. Zresztą jak zobaczyłam Cartowy pomysł na majtasy z matjasów to poległam już nie mogłąm nic czytać.
  • Ja miałam tak samo! Dobrze, że mój malec spał twardym snem, bo mój śmiech mógł się zmienić w płacz :ag: A pomysł Cart wymiata! :bj:

    Swoją drogą, Haczor będzie miał niezapomniana wigilię :bm:
  • Jejku wiem gdzie wejść żeby się popłakać :cry: ze śmiechu:bigsmile::bigsmile:
    Chciałm tylko listę zakupów uzupełnić a tu kabaret :wink:
  • [cite] Haku:[/cite]Racja!

    Zdobiłam dziś majtasy!!!
    Koronką zdobione? :wink:
  • ok ok ok :bigsmile:

    zrezygnowałam z uszycia śledziowych majtasów, a zakupione matiasy wykorzystam do śledzi świątecznych :wink:

    pozdrawiam śledziomanów!
  • Witaj Haku, Witajcie inni śledziowicze :bigsmile:
    Rżałam głośno - wezwałam małża - patrz pani, wszak to typowa pomyłka lingwistyczna...
    I wciąż nie wiem, Haku, czy Ty te matjasy zdobyłaś czy też zdobiłaś je marchewką i groszkiem :wink: ???
  • Od dziecka nie jadam śledzików. Nie cierpię śledzi/ poza takimi świeżymi, pieczonymi lub smażonymi :)/ ...Dzieci mają to po mnie:D Ale zrobiłam sledzie dla Męża : jedne z curry a drugie z cytryną, oliwą i ziołami oraz pieprzem cytrynowym.
  • trzeci śledź
  • Skatarzyna co z ty sledziem?
  • Ech @Skatarzyna daje Ci naganę. Tęsknię za śledziami... Ale moja wątroba się buntuje okropnie na nie...:(
  • Moze gratulowac czas?
  • @Lila i ja lubimy śledzie! 
    Podziękowali 1madzikg
  • Cały org zarzucony śledziami :open_mouth: 
    Podziękowali 1Rejczel
  • No i przez was będę musiała śledzie kupić.  :D 
  • Oj pyszne, a jak za dużo, to obsmażone można zamarynować. :)
  • Ja dostalam sledzie curry w ramach barteru, za pierogi. Dobre!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.