Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Obrączka dla singli

TawTaw
edytowano lipiec 2008 w Polityka
Samotność jest trendy â?? jeszcze niedawno takie hasła krzyczały do nas z okładek wszystkich kobiecych magazynów. Choć fala euforii minęła to jednak obrączka singli nadal święci tryumfy.

singieluniekc4.jpg

Johan Wahlb?¤ck, twórca Singelringen, jadł kolację z przyjaciółką i dyskutowali o tym, jak to jest być singlem w dużym mieście. Doszli do wniosku, że trudno jest stwierdzić, czy ktoś jest singlem czy nie. Osoby w związku małżeńskim, czy w stanie narzeczeństwa pokazują swój status pierścionkiem, a single?

Singelringen wprowadzono na rynek skandynawski w kwietniu 2005 roku. Do tej pory sprzedano go w ponad 20 krajach. Szybko stał się bardzo popularny w Brazylii i Japonii, krajach wyznaczających trendy na całym świecie.
Singelringen zrobił zawrotną karierę również wśród celebrities na całym świecie. Noszą go Renne Zellwegger, Natalia Portman czy Naomi Campbell.

Więcej: www.pl.singelringen.com â?? strona również w języku polskim


Zachęcam,warto :)

Komentarz

 • Charakterystyczne wycięcie w kształcie półksiężyca, które pozwala na przebłysk srebra, oznacza otwartość na nowe konwersacje, przyjaźnie i romantyczne związki.

  Sądząc po wyglądzie pań na zdjęciu powyżej "obrączka dla singli" pozwala łatwo rozpoznać w tłumie damy nieciężkich obyczajów :cool:
 • Kazda baja dobra by zarobic ;)
 • Pomysłodawca obrączek jest znany jako rzutki biznesmen:

  Nawet gdy Johan rozpoczął studia ekonomii, to nie przestawał szukać nowych pomysłów. Nowy pomysł powstał w co najmniej dziwnym miejscu â?? w składzie starych rowerów wojskowych â?? rowery Kronan. Kupił wszystkie 300 rowerów, załadował na ciężarówkę i po dwóch dniach udało mu się je wszystkie sprzedać szwedzkim studentom.
 • Taw w końcu wkleił jakieś duże zdjęcie. :rolling:

  Wszystkie to rodzina?
 • [cite] Lukasz:[/cite]Taw w końcu wkleił jakieś duże zdjęcie. :rolling:

  Wszystkie to rodzina?
  Moja? nie. Tylko ta blondynka... Prawie, albo może... kiedyś... jak wygram w totka i mi dupa zacznie szaleć.

  Single to osoby które wybrały życie w samotności...
  293100ee001a803e485f8c64
 • az sie poplakalam z zazdrosci:cry:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.