Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Daj dziecku szansę- posłuchaj grubasa.

2»

Komentarz

  • A wracając do reklamy, ona nie jest skierowana do takich matek, jak Ty Bolko czy Kasia.
    Jesteś pewna? Obnizanie wieku szkolnego dla wszystkich. Obarczanie winą za wyniki w szkole brak obowiązku przedszkolnego. Posłuchaj co mają do powiedzenia tfu... Kluzik rostkowskie, hallowe itp. Ta reklama jest skierowana by wywierać presję na takich jak Bolka, penerowiczów już w graści mają nie muszą do nich trafiać z reklamą.
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Anka, kiedys na kobiete mawiano mezyna, i nikt sie nie obrazal. Koniec koncow baby sa rozwinieta forma meskiego zebra, czyz nie?

    T:)
    Właściwie to czemu nie mówić na kobietę żebraczka?
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]koncow baby sa rozwinieta forma meskiego zebra, czyz nie?
    Tak uważają tylko ciemni protestanci. Posoborowa teologia katolicka już dawno stwierdziła, że Księga Rodzaju to tylko zbiór bajek i klechd sezamowych.
  • Kobiety dyskutują o przedszkolach, wymieniają się bardziej trafionymi lub mniej argumentami, a Panowie.... Boszsz, jak dobrze, że mam dwóch synów i jest mi dane obcowanie z męskim geniuszem od samego momentu jego powstania.
  • A ja mam wszystkie dzieci genialne :rolling:
  • [cite] Maciek:[/cite]A ja mam wszystkie dzieci genialne :rolling:
    Bo myślisz tylko o sobie...
  • I jeszcze do tego nieskromni...
  • [cite] Agnieszka:[/cite]
    [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]Na pocieszenie zostaje kobietom jedynie pani Kopernik lub od biedy Maria Sklodowska.

    T


    na pocieszenie kobietom zostaja wszyscy slynni i mniej mezczyzni,ktorych wlasnie kobiety - matki wychowaly,zajmujac sie nimi zamist robic kariere !:tongue:
    Tudzież żony, które zwykle maja niemały wkład w to, że małżonek może robić karierę...:bigsmile:
  • Ta... Anka najpierw chwaliła panie za merytoryczną dyskusję (udział panów ignorując), a potem rozhuśtała męsko-damskie przepychanki. W efekcie teraz wszyscy piszą nie na temat. Warto było?
  • E tam rozchuśtała, po prostu odpowiedziała na post innego forumowicza:tongue:
  • BTW: czy mogłabyś zmienić swojego nicka na takiego, który nie zawiera polskich znaków? Skrypt forum tego nie lubi.
  • A co się wtedy dzieje?

    Teraz dobrze?

    P.S. postanowiłam, być poważna, a hustawki są dobre dla dzieci, a nie tak poważnych matron jak ja....
  • Pan z serwerowni przysyła mi nieuprzejme SMS-y.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.