Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Poszukuję książki...

245

Komentarz

  • dziękuję Dziewczyny! :wink:
  • Mhm, Leśmian... Chętnie przeczytałabym Twoją pracę, jak już zaistnieje...:bigsmile:
  • ło matko... też bym chciała przeczytać moją pracę :bigsmile:
  • Bolesław Leśmian. Poezje", wydawnictwo Lubelskie, 1982

    Moja siostra tylko to posiada. Jesteś zainteresowana? Niestety tamtej nie ma.
  • @Katrin, dziękuję, ale uparliśmy się na pracę z tym wydaniem...*



    *Nie wiem, czy to dobrze, bo poszukiwania kiepsko idą.

    @Asiu, odpiszę, obiecuję, tylko się zebrać nie mogę.
    @AgoMario, Tobie też! Po prostu nie ogarniam przy tych zaliczeniach..
  • Ktoś z polonistów (najlepiej warszawskich) ma może do pożyczenia taką książkę?:
    http://img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/20/36/90/15/2036901565
  • Małgosiu, wysłałam prv.:)
  • Małgosiu, mam, chociaż inne wydanie i chyba z dostarczeniem nie byłoby problemu-w szkole przez Mateusza
  • @manna, nic nie dostałam a mi samej nie wyświetla się okienko do wiadomości prywatnych :(

    @Małgorzato, jakby był problem z książką, u nas na UG w księgarni mają jeszcze to wydanie chyba, jutro wyślę P żeby sprawdził:wink:
  • @Manna, udało się wysłać wiadomość prywatną:wink:
  • Pompejanko, mogłabyćś na czas jakiś pożyczyć?
    Priv piszę
  • Małgosiu, napisałam mejla-z nadzieją, że doszedł, ale piszę, gdyby nie...Niech mnie jutro Mateusz znajdzie (sala 1.14-od rana przez pięć lekcji), a jak nie, to p.Justynę mu większość palcem wskaże :-)))
  • Ale fajna książka... akurat za 2 tygodnie mam egzamin z f&f :bigsmile:
    Jak przyjadę do Polski muszę się rozejrzeć za tą książką.
  • Pompejanko, książka dotarła. Dziękuję!
  • Cieszę się i polecam na przyszłość :-)))
  • Pamiętacie, jak szukałam książki?


    Właśnie udało nam się ją zamówić z Alledrogo... taniej, niż stała w wydawnictwie.


    :D
  • Pompejanko, dzięki temu, że Dorotak odgrzebała wątek przypomniałam sobie, że mam twoją książkę. Nie jest już mi potrzebna, więc postaram się oddać przy najbliższej okazji.
  • Dorotko - możesz dać link do tego alledrogo?

  • edytowano listopad 2012
    Czy dobrze rozumiem, że to 1-szy z 6 tomów?

    Edit: Już doczytałam. Poezje Zebrane to pierwszy z sześciu tomów Dzieł Wszystkich. Coś chyba dzisiaj nie dość spałam... ;)
  • Małgorzata32, przez Mateusza spokojnie możesz podać :-)

    To ja jeszcze raz pytam-może ktoś ma jakiś tomik poezji Brylla i chciałby się z nim rozstać na zawsze ;-) Ja chętnie przygarnę. W ogóle poezję wszelaką chętnie przygarnę- jakoś tak mi się poetycko ostatnio zrobiło.
  • @Barbaro, tak,pierwszy z sześciu. Drugi - szkice literackie - mamy. Na jeden z ostatnich egzemplarzy się załapaliśmy. Nakład jest dość mały, a wydanie unikatowe.


    No i ja się zaczytuję w tym Leśmianie...
    :x
  • A może ktoś ma tę książkę?

    Pierwszy dzień po śmierci - João Luís César Neves
  • edytowano listopad 2012
    A ja poszukuję:
    image

    I części drugiej o Wielkanocy tez.
    Kupić chcę.
  • Czy ktoś zna tą ksiązkę i czy warto ją przeczytać?

    image
  • ja szukam 'O dziecku które odwróciło się na pięcie' i 'Przegrane narodziny' Izabeli Barton Smoczyńskiej
    pierwsza mam na pdf-ie, ale marzy mi się wersja papierowa


  • @Honorata - też bym chętnie przyjęła takiego pdfa. Jeśli jesteś skłonna się podzielić, to podeślę adres na priv
  • Czy ktoś wie, gdzie można zdobyć tę ksiązkę?
    Ewentualnie ma do pożyczenia?
    image
  • A może ktoś ma tę książkę?

    Pierwszy dzień po śmierci - João Luís César Neves
    I jeszcze z tą się przypomnę...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.