Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

artystyczne działania dzieci naszych;)

edytowano kwiecień 2012 w Ogólna
Konto skasowane na prośbę użytkownika.
«134567

Komentarz

  • konie super! na pierwszy rzut oka przypominaja mi te slawne malunki na scianach jasnini Lascaux.
  • Zdolnych masz synów, @AB! :-)
  • To koniecznie rób dokumentację zdjęciową! I się chwal! :-)
  • edytowano kwiecień 2012
    Pomału! Daj się ludziom obudzić i dzieci do szkoły wyprawić ;-)
  • Chwal się, chwal, AB, to rzeczywiście cudne. I takie pogodne!
  • widząc te waszych maluchów dzieła, zaczęłam się zastanawiać, czy ja mojego 3-latka nie hamuję. on jest chętny do rysowania, ale jak tylko zrobi kilka kresek (nie zajączka, kaczuszkę czy coś, tylko kreski), to gania po domu z kredkami w roli pistoletów, szabli czy czego tam jeszcze. Więc mu te kredki zabieram albo ja, albo młodsza siostra, a potem ja. zaczekać? zmuszać? kiedy mała śpi? ja jestem plastyczne beztalencie, umiem narysować słoneczko i budę. i koniec. myślicie, że powinnam go jakoś zachęcać, czy poczekać aż mu się zechce?
  • AB - niesamowite
  • edytowano kwiecień 2012
    @^aga^

    możesz trochę zachęcać :) 
    a do wspólnego kolorowania samochodów czy innych czołgów talentu specjalnego nie trzeba :D

    ale strasznie bym sie nie przejmowała :) 

    mój syn był taki sam, jak był mały - tak do trzech, czterech lata- cos tam porysował, pomalował , ale głównie ze mną. zachecany 
    potem kredki czy każdy inny patyk stanowił świetną broń ;)


    jak mu siostra młodsza dorosła do trzymania kredki ;) i nauczyła się robic z niej świetny użytek, to mu na ambicję weszło :D i też zaczął 

    ale nie mam złudzeń, że to będzie ulubiona forma spędzania czasu :D

    jak mu się chce (to ważne słowo ;) ) to nawet ładnie narysuje czy pokoloruje

    ale rzadko mu się chce :) woli się ruszać 
  • AB - ten pierwszy traktor ze słoneczkiem NIESAMOWITY. Jestem pod wrażeniem wszystkich prac.
  • UPSssssssssssssss :\">
    faktycznie tory są - tak czy inaczej jestem zauroczona!
  • Przez 10 lat wędrował wiatr przez góry i krużganki aż nagle! nagle! doszedł na step i czesał płowe głowy traw a puźniej a puźniej jak cięszka zwała zwalił się pożar na wysuszone słońcem trawy. Wiatr w rosterce miał swoje serce a więc szukał szukał pola lub polanki gdzieby pożar nie osmalił traw lecz nie znalazł takiego miejsca i zapłakał goszkimi łzami.

    pisownia niestety oryginalna ;) córka lat 7 miała:)
  • inne;)
    Kurcze konkurencja witrażowa rośnie !
  • AB - ten pierwszy traktor ze słoneczkiem NIESAMOWITY. Jestem pod wrażeniem wszystkich prac.
    Haczor bez wahania powiedział, że to ciuchcia, gdyż traktor nie ma podwójnych kół tylnich i tylu kominów :D

  • a prace rewelacyjne!!!
  • AB - ten pierwszy traktor ze słoneczkiem NIESAMOWITY. Jestem pod wrażeniem wszystkich prac.
    Haczor bez wahania powiedział, że to ciuchcia, gdyż traktor nie ma podwójnych kół tylnich i tylu kominów :D

    No dobra już dobra pomylić się nie można?





    ;)
  • to teraz mojej starszej córki (5,8l ) praca z dziś 
    :) 

    image
    tata lis z upolowanym ptakiem 

    image
    mama lis z dziećmi 

    image
    wiewiórka 

    image
    rodzina dzików , a na dole mama ptak wracająca do gniazda 

    image
    rodzina jeleni 

    image
    mama miś z młodymi 

    a tu całość pracy 
    image

    :D
  • Łał! Sylwunia, artystkę masz jak się patrzy! Piękna praca! Wszystko z takimi szczegółami. Brawo!!!
  • o WOW
    życzyłabym sobie, żeby moja córka tak rysowała za 8 miesięcy!
  • O ja nie mogę. Świetnie! Nie dziwi mnie to bo mama uzdolniona również.
  • Łaaał! Ale zdolna bestia!
    I kompozycja i kolory i sens! Super! W mamusię się wdała! :D

  • hłe hłe hłe
  • Ale sie musiała napracować !
  • jestem pod wrażaniem! :O i jaka rozległa tematyka
  • @Sylwunia - ty ją kształć w tym kierunku, bo ma dziewczę potencjał.
  • to praca na konkurs pt Czysty Las 

    w czystym lesie mieszkają zwierzęta :) 
    ponad cztery godziny jej to zajęło 
    format A3 

    spuchłam :):)
  • edytowano kwiecień 2012
    @Katarzyno ja wiem 

    ale u nas na wsi nie ma za wiele możliwości 
    ludzie, którzy z konieczności prowadza jakies zajecia z dziećmi ( plastyczne) są , jakby tu ładnie powiedzieć, chętni ale nie do końca profesjonalni 
    już ja ze swoim brakiem umiejętności rysunkowych , jestem od nich o niebo lepsza 

    myślałam o jakiś książkach, o tym jak rysowac postacie czy zwierzeta 
    tak krok po kroku, ona się chętnie uczy :) 
    ale to co znalazłam nadaje się raczej dla studentów architektury niż prawie  sześciolatki 
  • @Sylwunia - a może jakieś poradniki są albo inne komputerowe tutoriale? Ja nie bardzo w temacie ale kojarzę różne takie książeczki uczące rysować. Np. przedstawiające zagadnienia perspektywy, przedstawiania ruchu, światłocienia itp.
  • no własnie taką znalazłam i kupiłam ( ale zafoliowaną ;)
    i w domu się okazało, że jednak chyba ciut przytrudne 

    nie wzbudziły wielkiego zamiłowania 
    wrócimy do niej za jakiś czas

    ale jakby kto miał jakis pomysł, literaturę na temat, albo linki odnalazł to ja chętnie :)

  • Podpytam zaprzyjaźnionego plastyka i malarza i muzyka w jednym. ;)
    Wychował sześcioro dzieci, część z nich też już dziś maluje, więc pewnie będzie wiedział, jak to ugryźć.

    Jakbym zapomniała, to przypomnij sklerotyczce. :\">
  • nie ma już tej padającej do stóp ikonki 

    wyobraź sobie że padam :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.