Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

2»

Komentarz

  • edytowano maj 2012

    Mój mąż idzie właśnie do Częstochowy. Do swojej patronki. Księdzu, który go chrzcił nie spodobały się imiona jakie nadali mu rodzice ,,masz ode mnie prezent chrześniaku na 3 będziesz miał Maria".Teraz w domu mamy 2 Marysie :)

    Mąż mnie właśnie informuje, że buty mu się rozpadają. A nasz 10 latek pisze dziś testy trzecioklasisty. W jego intencji taki trud.

  • Isa7 jeżeli będziesz szła przez Trzebnicę to masz u mnie jedzenie i nocleg serdecznie zapraszam
    :D
    Z Wrocławską, więc na pewno przez Trzebnicę-dziękuję za zaproszenie Elżuniu@};-będzie mi baaardzo miło poznać Cię-oby pogoda dopisała;)
    . I jak pogodzę macierzyństwo z służbą muzyczną ;) ciekawa jestem czy sprostam. 
    ja o służbie muzycznej nawet nie myślę- tyle sił to na pewno nie mam;)
     Mam nadzieję, że damy radę... do sierpnia jeszcze trochę czasu... nie wiem jak z wózkiem, bo mamy tylko 1 spacerówkę. 
    Przydałby się wózek bliźniaczy, albo przyczepka jaką ma Celinka, bo 2-osobowych chust, czy mt jeszcze nikt chyba nie wymyślił. Mozesz tez jedno dziecko z przodu, drugie z tyłu, ale wtedy brak miejsca na gitarkę, więc ewentualnie jakiś flet może :-B
    Ech, jak ja bym sobie na pielgrzymkę poszła!

    Dobrze, że marzenia nic nie kosztują...
    .
    MARZENIA SIĘ SPEEEŁNIAAAAJĄ :D
    Anna78-dzielnego masz męża-nie wiedziałam, ze w roku szkolnym też są organizowane piesze pielgrzymki na Jasną Górę
  • A jakieś propozycje na jedzonko dla roczniaka na szlaku? Słoiczki odpadają- mamusia może sobie zjeść to bleee( mamusia akurat lubi)
  • Już jutro wyrusza z Warszawy piesza pielgrzymka na Jasną Górę.
    Ja na 15-go wstępnie się wybieram :)

  • dziś przychodzą do naszej parafii pielgrzymi z Kaszub, wyruszyli z Helu, idą aż20 dni, w Toruniu półmetek, 
    będę miała 3 osoby na noclegu
    jutro z nimi kawałek przejde w ramach odprowadzania

    Inne pielgrzymki ruszają ok 7 (po mszy z biskupem o 6) ze starówki: toruńska, chelmińska, Nowe Miasto, Chełmża i.in.
    Podziękowali 2In Spe madzikg
  • Kaszubska jest najdłuższa w Polsce - 19 dni. Nasi 18. Mam nadzieję, że dojdą bez problemów poważniejszych bo pogoda dość ekstremalna.



    Podziękowali 3In Spe babka4 madzikg
  • W tym roku muszę odpuscić. :(
    Ale wybieram sie na wyjscie i na wejscie pojade z dziecmi na JG
  • In Spe powiedział(a):
    Już jutro wyrusza z Warszawy piesza pielgrzymka na Jasną Górę.
    Ja na 15-go wstępnie się wybieram :)

    Która? Bo WAPM 5., a WPP 6..
  • @jan_u ;
     jutro wyrusza jedna, a pojutrze druga na której odprawiany jest KRR
    te miałam na myśli
  • Nasza Jadwiga wyruszyła w niedzielę, Dojdą 11. Proszę o wsparcie, bo może być ciężko.
    Podziękowali 1In Spe
  • widziałam też przed Jasną Górą ( w okolicach Przeprośnej Górki) pielgrzymkę konną
    mieli konie i przyczepy dla koni
    ale teraz jak szukam to nie mogę znaleźć  w necie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.