Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Trzecia Róża Różańcowa Rodziców za Dzieci.

1356717

Komentarz

  • Dziękuję Beni za maila. Pozdrawiam wszystkie Różyczki - niech Wielki Post będzie dla Was owocny.
  • Przypominam i tutaj, o dzisiejszej zmianie tajemnic w naszej Róży :)

    Również życzę wszystkim, wielu dobrych owoców Wielkiego Postu.

    Pozdrawiam

    :)
    Podziękowali 1monika5
  • edytowano maj 2012

    Kończy się maj. Szybko ucieka ten czas. Pozdrawiam wszystkich!!!

  • podbijam, ku przypomnieniu :)
  • Podbijam znowu, żeby wszyscy pamiętali, że dziś zmiana tajemnic :)
  • wczoraj było, ale dla spóźnialskich podbijam :)
  • edytowano czerwiec 2012

    +++

  • Czy moglabym dołączyc do Rozy za dzieci? staram sie systematycznie za swoje modlic, ale  w grupie razniej.

    Poza tym dzisiaj sie dowiedzialam, ze nasze trzecie dziecko jest trzecia dziewczynka i nie posiadam sie ze szczescia!!!! Coz lepszego moge jej ofiarowac (i jej siostrom) niz modlitwe??

    :D
  • Jeśli będzie taka możliwość to ja też chętnie dołączę :)

  • Osobiście polecam  modlitwę w Róży za dzieci. Zakładajcie 4.

    :-h
  • edytowano czerwiec 2012

    Emlsio, mala_zu, w tej Róży mamy komplet ale popieram Annę 78. "Zakładajcie 4 Różę" :\">  , bo faktycznie cenny to dar dla naszych dzieci...pozdrawiam

  • no to zakladajmy! a mozna prosic o wskazówki co i jak i kiedy?

    ;;)
  • edytowano czerwiec 2012

    Emlsio, tutaj jest dużo informacji nt. Różańca Rodziców za Dzieci (również jak założyć Różę): http://www.rozaniecrodzicow.pl/

    Jak chcesz, to poczytaj sobie też ten wątek, też sporo przydatnych inf.:

    http://wielodzietni.org/discussion/11514/rozaniec-rodzicow-za-dzieci-pierwsza-roza-zmiana-tajemnic-11-03-2012-pilnie-przeczytac/p1

    A tak w skrócie, to najpierw trzeba zebrać 20 chętnych do modlitwy w Róży osób.

    Następnie wybrać Zelatora, który zajmie się  prowadzeniem takiej Róży.

    Ewentualnie podjąć się Zelatorstwa:\"> :-h

    W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą ( w miarę mozliwości) :\">

  • Przypominam o zmianie Tajemnic :)

    Bardzo proszę, o potwierdzenie modlitwy- na maila.

     

  • Będę pierwsza:)))  Jutro już październik. Mamy już 9 miesięcy za sobą. Pozdrawiam :-h
  • edytowano wrzesień 2012

    Również pozdrawiam :)

    edit. Chwałą Bogu za te 9 miesięcy, podczas których każdego dnia, odmawiany był cały Różaniec za nasze dzieci!

     

     

  • a ja mam pytanie


    wszyscy sie modla?

  • My z mężem modlimy się :-h
  • właśnie, @Beni jakiś czas temu mieliśmy potwierdzić uczestnictwo na maila, wszyscy się odezwali czy są w naszej Róży jakieś martwe dusze? :)
  • edytowano październik 2012

    Wtedy wszyscy potwierdzili uczestnictwo.  =D> @};-

    Co jakiś czas będę prosić o potwierdzenie Waszego uczestnictwa.

    EDIT< może nawet przy każdej zmianie Tajemnic lepiej będzie

    I może będę zdawać relacje, tu czy na maila, żeby wszyscy z Róży  wiedzieli co się dzieje :)

  • edytowano październik 2012

    Na chwilę obecną wiem na pewno, że 11 Osób z Róży trwa na modlitwie ( w tym my z M.). Jeszcze 9 Osób nie dało znaku życie, ale nie napisałam tym razem prośby o potwierdzenie, więc ufam, ze tak :\">

    Zresztą dopiero wczoraj w nocy porozsyłałam maile, więc jeszcze może się ktoś zgłosi :-h

    Edit. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy dali zank życia :). Jakoś mnie to uspokaja, że z Różą  nie dzieje się nic złego. Bóg Wam zapłać.

  • Ahoj! Modlimy się, a jakże. I mąż, i ja :) Tylko czasami mam problem z odpowiedzią na maile. Długo nie miałam internetu, ale już jestem :)

    Witajcie, "Różyczki" :)
  • Super! Cieszę się bardzo! Pozdrawiam :)

  • edytowano listopad 2012

    Dziś zmaina Tajemnic.

    Bardzo proszę o potwierdzenie uczestnictwa w modlitwie (tak jak pisałam w mailu).

     

    Zdaje się,że poprzednim razem umknęły mi cztery osoby :\">  , które wtedy (czyli w sierpniu)  nie potwierdziły modlitwy. (Na moje oko to "wypadek przy pracy" był, ponieważ do tej pory Osoby te,raczej regularnie potwierdzały modlitwę). Zapamiętałam tylko jedną Osobę, która ani razu nie potwierdziła modlitwy ale w końcu i w przypadku tej Osoby sprawa się wyjaśniła.(To takie małe sprostowanie, po dokładnym sprawdzeniu danych w archiwum :D ). Za wprowadzenie w błąd przepraszam.

    Teraz zrelacjonuję "na gorąco" ;)

    Pozdrawiam

  • modlę sie codziennie:)
  • Pozdrawiam wszystkich.

    My też trawamy i widzimy ogromne owoce modlitwy.  

    :-h
  • Ja nadal szukam jakiejś rozy,co by mnie przygarnęła.
  • Do tej pory, udział w Róży potwierdziło 13  Osób  plus ja :) . Wszystkim dziękuję.

    Czekamy na pozostałe 6 Osób.

    @Aniu78, my również widzimy ogromne owoce naszej modlitwy. Niesamowite jak modlitwa odmienia życie.

    @MartynoN,  u nas mamy już komplet. Ale zdaje się, że tutaj http://www.rozaniecrodzicow.pl/index.php?o=index można  dołączyć do Róży. Ewentualnie założyć kolejną forumową Różę :). Kilka Osób już o to pytało, więc może byłyby chętne osoby?  

    Pozdrawiam  

     

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.