Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Przewodnik miejskiego ascety

124»

Komentarz

  • My słuchamy Radia eM. Jest fajne i pod względem muzycznym i religijnym i co dla mnie nie mniej ważne nie politykują za dużo:)

    Szczególnie polecam wtorkowe wieczory z poezją śpiewaną.

    No i piękne wykonania Anioła Pańskiego i Koronki do Bożego Miłosierdzia.
  • Wymieńcie radia które mogłyby być alternatywą dla Radia Maryja. i podajcie linki
  • Media zawsze będą powierzchowne bo taka ich natura. Jednak jak w katolickich mediach słyszę tylko Ewangelię i kulturę sztukę naukę modlitwę filozofię to jakoś nie czuję przekonania do takiej stacji.
    Czegoś mi brakuje. Kiedyś był taki fajny termin "emigracja wewnętrzną" czyli uciekamy od zajmowania stanowiska w codziennych sprawach.
    Oczywiście nie można zgubić co jest najważniejsze czyli wiary w Boga, ale tego elementu mi brakuje. Poźniej mamy takie kwiatki jak ludzie będący wiele lat we wspólnotach i głosujący w wyborach na PO, SLD, Palikota itp. Naoglądają się mediów i robią rzeczy według swojego widzi mi się. A wystarczyłoby wymagać jednej sprawy Obowiązek kierowania się - stosunek do życia danej partii.
  • Nie Zbyszku :stosunek partii do Prawa Bożego. Żadna w Polsce aktywnych partii nie reprezentuje właściwego. 
  • edytowano czerwiec 2012
    My słuchamy Radia eM. Jest fajne i pod względem muzycznym i religijnym i co dla mnie nie mniej ważne nie politykują za dużo:)

    Szczególnie polecam wtorkowe wieczory z poezją śpiewaną.

    No i piękne wykonania Anioła Pańskiego i Koronki do Bożego Miłosierdzia.
    Nie politykują, bo są bezpłciowi, tacy płytcy, kremówkowi, wolą nie narażać się, bo z tego kasy nie ma. Czasem słyszę, córka najstarsza włącza, a Koronka w rytmie walca mi nie pasuje jakoś, nie przepadam za tą wersją. 
  • edytowano czerwiec 2012
    dla znajacych angielski. gdyby ktos chcial, chetnie przetlumacze.

    "Be wise and sensible in undertaking tasks for the body: fasts, vigils, physical
    work and so on. They are necessary and essential, and do not imagine
    you can progress in spiritual life without them, but you must be wise in
    knowing your measure and keeping to it…Find this mean by experience and
    in actual deed, instead of by theory, and make gradual progress your
    rule, moving from below upwards."

    Cos w tym jest :)



    Ale co w tym jest odkrywczego?
  • tylko trójka!!!!w samochodzie np.powtórka zrozrywki itd.polecam!
  • edytowano czerwiec 2012
    Jakchcę się rozerwać, to włączam sobie ulubioną muzykę (kasety, płyty, a nawet internet) i nie potrzebuję do tego żadnego radia! :O
  • Ty nie, a niektórzy tak.
  • No, już o muzykę mniejsza, ja mam alergię na disco polo, hip hop, rock... Męczy mnie. Ale jakoś jeszcze gorzej znoszę Msze św. w duchu janowopawłowokremówkowym... I jak z nurtem społeczno-politycznym RM jest mi po drodze, tak wciskanie tego do liturgii, nabożeństw bardzo mi nie pasuje.
  • Liturgicznie Msze Rodziny RM są po prostu ewidentnym i nachalnym łamaniem OWMR. Brrr...
  • Ty nie, a niektórzy tak.
    Tak, ja nie, a niektórzy tak.
  • edytowano lipiec 2012
    Liturgicznie Msze Rodziny RM są po prostu ewidentnym i nachalnym łamaniem OWMR. Brrr...
    Chciałam zauważyć, że to nie Rodzina RM odprawia Msze sw transmitowane przez RM i tv TRWAM, ale miejscowi proboszczowie, wikarzy, a czasem nawet biskupi :))
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.