Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne - jedno "Zdrowaś Maryjo"

edytowano wrzesień 2012 w Ogólna
Zainspirowana obserwacjami nie tylko forumowymi podaję taki pomysł:

Co powiecie na wątek, gdzie prosimy o zmówienie w naszych intencjach jednego "Zdrowaś Maryjo"? 

Osoby które odmówią modlitwę i chcą to jakoś zaznaczyć, żeby okazać wsparcie, mogą kliknąć "podziękuj" (żeby nie pisać postów z samym "+++") tylko żeby tu były same intencje. Oczywiście kto chce pozostać anonimowy, może nie klikać "podziękuj" jak również... może odmówić więcej ;) 


Co Wy na to? :D (Pomysł autorstwa oczywiście Góry, ja tylko piszę :) )
Podziękowali 1moniczka4444
«13456768

Komentarz

  • Się mi podoba. Bardzo! :)
  • Jak najbardziej za :)
  • no to ja pierwsza - o mobilizację do pracy  :\">

    Dziękuję! :)
  • no to ja druga:

    za rozpoczynające się właśnie rekolekcje z o. Witko - za ojca rekolekcjonistę, rekolektantów i organizatorów

    dzięki :) 
  • za wybory lidera w mojej wspólnocie, by były to wybory Boże a nie ludzkie
  • edytowano wrzesień 2012
    za moje stawy skokowe i stopy  ... w poniedziałek idę do ortopedy i mam stracha przed komplikacjami
  • edytowano wrzesień 2012
    O rozwiązanie komplikacji magisterskich
  • ^ może ktoś potrzebuje :)
  • O dobre decyzje w pewnej kwestii
  • żeby moja mam rzuciła nałóg palenia
  • Aby udało mi się sprzątnąć przed przyjazdem Brata (to już za tydzień :( ) -> by się, biedak, zmieścił i nie zakasłał na śmierć (astma) w tumanach kurzu
    Poproszę bardzo i dziękuję
  • Kres, Ty to masz chody na Górze ;) Tyle dobrych pomysłów tu wrzucasz 8->
  • Kres, Ty to masz chody na Górze ;) Tyle dobrych pomysłów tu wrzucasz 8->
    Bo to trzeba zacząć zawierzać wszystko Najświętszemu Sercu Jezusa :) A resztę On poprowadzi. Ciągle tego doświadczam...
  • edytowano wrzesień 2012
    Żeby ta wysypka, którą pojechali właśnie pokazać pediatrze, nie była zakaźna.
  • żeby moja mam rzuciła nałóg palenia
    Kropeczko, w tej sprawie to radzę NP. Nikotynizm rzecz poważna. Wiem, bo z tego powodu straciłam Rodziców :(
  • Dobra, wyłączam kompa i do jutrzejszego wieczora nie włączę - o ile mnie wspomożecie
  • o większe mieszkanie dla naszej rodziny- wkrótce urodzi się 4 Dziecię, będzie musiało mieszkać w tzw. salonie:) pokoju, gdzie wszyscy przebywamy , jemy, przyjmujemy gości. i szczęśliwe rozwiązanie- to będzie kolejne cc
  • Poproszę o modlitwę za mojego Męża,by szczęśliwie wrócił do domu, czeka go daleeeeeka podróż dzisiejszej nocy.
  • To już??
    Cisze się!!!
  • skoro ćwierć Ojczenasz odnajduje zgubiony plecak to jedno Zdrowaś tez pomoże
    popieram
  • poproszę o "Zdrowaś Maryjo" za moich przyjaciół, Madzię i Tomka (i ich oczekiwanego synka)... skoro nie mogę się im inaczej odwdzięczyć, to przynajmniej tak :)
  • za moją żonę ... ona ponosi ciężar domu w mojej chorobie.
  • Ona się okaże właściwa. Ta decyzja. Tylko gdyby się Wam nie podobała, to dajcie znać, pomodlimy się dla Was o akceptację woli Bożej. :)
  • Bardzo proszę w intencji Beatysb, która to nie tak dawno powiła bliźniaczki, żeby rozwiązały się jej problemy z karmieniem piersią tych dwóch małych cudów :-)
  • Za mojego meza, ktory ma dzis urodziny a nie udalo mi sie pojsc do kosciola rano by sie pomodlic w jego intenji. O to by odkryl Boga i Mu zaufal.I by byl szczesliwy. Dziekuje!
  • Bardzo proszę  za nowego proboszcza w mojej parafii. To przykre, że w naszej parafi trudno cokolwiek zmienić. Ale powstała scholka i są zapisy do KSM. 

  • Mam dzisiaj doła (który wcale nie jest związany z tym, że sprzedano mi piwo bez sprawdzenia dowodu, ale to skandal ;) ) oraz część sprzątania wciąż przede mną. Cholerne niedociśnienie! Poproszę o westchnienie, aby dało się Brata ugościć jak trza pomimo powyższego.
  • I druga sprawa: prawdopodobnie dziś mija ćwierć wieku od (prawdopodobnie) samobójczej śmierci mojego Chrzestnego. Przypuszczam, że nadal potrzebuje wsparcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.