Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ferie zimowe

edytowano styczeń 2013 w Ogólna
Tak pomyśleliśmy że może byśmy zabrali się gdzieś z dziećmi w okolice Gór Świętokrzyskich, w jakieś leśne spokojne miejsce, jakby jeszcze górka jakaś była do zjeżdżania niedaleko i skromna stołóweczka w domku - ech zamarzył mi się wyjazd, tani na dodatek.... Znacie takie miejsce?

Komentarz

  • Znamy, nie Góry Świetokrzyskie a Pieniny. Polecamy przyjazne miejsce, pyszne, tanie domowe obiadki i w ogóle tanio, górka do zjeżdżania się znajdzie, okolice piekne :)
  • Znam :) u mojej kochanej siostry ciotecznej :)
  • Mamapafcia a dokładniej możesz coś napisać?
    Maliwiju ale tak dla gości wiesz ....

    ;;)
  • poszedł priv
  • A może kogoś nie stać na ferie tak jak nas i zamienimy się na miejsca
    zamieszkania?:) Niestety ja mam do zaproponowania tylko nasze 45 metrów w
    Warszawie - górka jest i trzy pary sanek na balkonie

    Ale kurczę... Ferie zimowe są jakoś regionami podzielone. :O)
  • A skąd Ty jesteś, niewiasto? :) W stolicy ferie od 28 stycznia.
  • edytowano styczeń 2013
    Tak pomyśleliśmy że może byśmy zabrali się gdzieś z dziećmi w okolice Gór Świętokrzyskich, w jakieś leśne spokojne miejsce, jakby jeszcze górka jakaś była do zjeżdżania niedaleko i skromna stołóweczka w domku - ech zamarzył mi się wyjazd, tani na dodatek.... Znacie takie miejsce?
    a nei można szwagra spytać? jest górka, jest stołóweczka z domowym jedzeniem, gospodarz miły i politycznie pzgodny z nami, zwierzątka, niedrogo i blisko do św. Krzyża.

    PS. * w górach świętkorzyskich, nie u mnie :-)
  • edytowano styczeń 2013
    Łagów, koło Kielc, mam jeszcze telefon do gospodarza. Pan Pacyga: 609082715

    www:



    polecam, sam bym pojechał
  • A strony w internecie nie mają ?
  • toż zamieściłem
  • Przed chwilą jeszcze nie było ).
  • zaleta, że niedaleko jest Pacanów, do muzeum bajki można pojechać, wielka frajda dla dzieci, w pobliskich KIelcach muzeum zabawek.
  • W okolicy w ogóle atrakcji jest mnóstwo , ale ja je znam z okresu letniego.
  • a ja z wiosennego 
  • W lecie jest ciekawa impreza - dymarki świętokrzyskie. W sierpniu.
  • tak, pamiętam w podstawówce już o tym uczyli
  • Ja sprawdziłam osobiście ).
  • cóż ostatnio szwagra tylko w internecie można złapać ;)
    ale oczywiście dziękuję nie pomyślałam, przecież byliście tam panowie :)
  • No to niestety - rozjeżdżają się terminy. Ale dzięki:)
  • Może ktoś ma jakieś nowe sprawdzone propozycje?
  • Albo może powiedzieć gdzie jest w górach śnieg, który by się na sanki nadawał?
  • Marzą mi się ferie w cieple, możecie coś polecić? Nie znam się na organizacji podróży, nawet nie wiem gdzie szukać, a pasowałoby nam wyruszyć już w ten piątek.
  • Jeszcze azair.eu, do wyszukiwania tanich kotów. Moze az tak ciepło nie będzie, ale Majorka, Maroko, Malta powinny być przyjemne.
    Podziękowali 1kika0
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.