Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Mieszkanie w Lublinie do wynajęcia

edytowano marzec 2013 w Ogólna

Dwupokojowe, 46m, świetny dojazd do centrum, w bloku, na 3. piętrze. Dzielnica - Tatary. Mieszkaliśmy tam z Mężem i potem dwójką dzieci. Sąsiedzi to zwykle ludzie starsi, kulturalni. Prawie umeblowane (kuchnia ok, łazienka z pralką, w pokojach szafy, regał, fotele, chyba(?) łózko, ale moglibyśmy coś dokupić). 

My, niestety, do tego wynajmu szczęścia nie mamy. Ciągle nam się źli lokatorzy trafiają. Czas pożegnać złą passę.

A na wynajmie bardzo nam zależy, bo dzięki pieniążkom mamy czym dopłacać do kredytu, a poza tym Maleństwo w drodze, trzeba będzie dokupić to i owo. 

Więcej, BARDZO CHĘTNIE, na priv. 

Komentarz

  • Dodam tylko, że obok jest bardzo dobry targ, gdzie jest duży wybór warzyw i mają dobre ceny. Mąż tam często robi zakupy.
  • edytowano marzec 2013
    Ja też z Lublina ...pochodzę. 10 lat temu wyjechałam, niestety. I łączę się w bólu co do pechowych lokatorów, tez to właśnie przechodzimy.
  • ja tez z ...

    a ten targ AniuD to który?
  • edytowano marzec 2013
    @Ojejuju - a te pięćdziesiąt to w którą stronę? ;)
  • Ja również "z pod Lublina", ale może kiedyś przeprowadzimy się do Lublina.
  • a ja w Lublinie studiowałam i mój mąż też. niestety już tam nie mieszkamy, szkoda, miło wspominam
  • a ja i moja żona też. 13 lat życia w Lublinie i dwoje zrodzonych tam dzieci, ech ...
  • Ty też ?
  • Bo Bóg od Lublina świat stwarzał, wszyscy to wiedzą ;)
  • a ja w Lublinie studiowałam i mój mąż też. niestety już tam nie mieszkamy, szkoda, miło wspominam
    I jeszcze parę osób z forum z tego co pamiętam.
    Ciekawe ,że nikt z sentymentem nie wspomina studiowania w np Warszawie.
  • ja też "spod" . Zapytam wśród znajomych, czy nie szukają mieszkania do wynajęcia. 
  • edytowano marzec 2013
    @Agnieszka5  w stronę Wisły
    To mi niewiele mówi ;)

    Mój chłop spod Krasnegostawu :D
  • Ech, Looblin. Cudowna zielona przechowalnia dla studentów. Nigdzie tak drzewa nie pachną.
    Lubię, do łez lubię.
  • Studiowaliśmy tam, ślub braliśmy i chrzciliśmy najstarszego synka.
  • Marcelina , tak myślałam ,że się w tym wątku odezwiesz
    :)
  • @Agnieszka5  w stronę Wisły
    To mi niewiele mówi ;)

    Mój chłop spod Krasnegostawu :D
    Miło, ja też.
    :-h
  • To witam krajankę :)
  • Marcelina , tak myślałam ,że się w tym wątku odezwiesz
    :)
    Przypominam się....Nie znacie kogoś "normalnego", kto szuka mieszkania w Lublinie?
    Nie martw  się, wątek ciągle up.
  • szkoda że to lublin :)

  • Popytam wśród znajomych...
    PS Ja i mój mąż lublinianie od urodzenia :)
  • Od października może będę potrzebowała, tzn. potomek. Interesuje mnie za ile, dokładniejsza lokalizacja itd.
  • ja mam 100 km do Lublina
  • Może ktoś, coś? Od października, jeżeli interesujące, to nawet wcześniej.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.