Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

[Poznań] Marsz dla życia

edytowano kwiecień 2013 w Polecamy
image

Się wybieramy. kto jeszcze?
«13456

Komentarz

  • My sie tez wybieray,ale wcześniej ZAPRASZAMY na Plac Wolności na Misje uliczne.
  • @mika: mysłałem, ze neoni misjonują na peryferiach a nie w środku miasta
  • chcemy być  :D
  • Jak będzie sensowna pogoda, to spróbujemy dotrzeć, z tym że ze względu na Tymcia raczej nie będziemy mogli zostać bardzo długo... Ale może uda nam się spotkać kogoś z Was :-)
  • TO może się od razu przed marszem gdzieś zbierzemy w zwartą grupę?
  • My zaczynamy od Ewangelizacji o 14;30
  • co tak Greg nie krytykuje nic ? ;) 

    to ja :D

    dlaczego tak mało dzieci na tym plakacie ?? ;)




    ;))
  • @Sylwunia: to nie mój plakat. i poza tym krytykowałem: zmienioną ( w stosunku do lat poprzednich) na mniej sensowną porę i trasę marszu
  • My zaczynamy od Ewangelizacji o 14;30
    Tylko prosze się trzymać z dala ode mnie, bo przeewangelizuję żagwią.
  • Hej, to jak będzie z tą zwartą grupą? Mamy szansę Was spotkać?
    My się wybierzemy jakoś tak, żeby zahaczyć o Arkę Noego, a potem zobaczymy, ile Tymcio wytrzyma ;)
  • Nas jednak będzie mniej tzn tylko ja z trójką. Małżonka zostaje z gorączkująca najmłodszą.

    @Serengeti: Będziemy na Arce. Jakieś znaki rozpoznawcze?
  • @Gregorius, hmm, znaki szczególne? Tymek będzie w takim wózku: http://goo.gl/F6xnt (co prawda Patia mówi, że widziała na mieście dużo podobnych ;)). P. ma szary płaszczyk, a ja czerwony polar albo czarną kurtkę... No i widziałem Twoje zdjęcie na linkedin, więc może jakoś się znajdziemy...

  • edytowano kwiecień 2013
    @Serengeti: musieliśmy się minąć

    spotkałem: MamaMika, Danka, agnodike, anlkaczarnula i skorektoja oraz Olkowa
  • Łomatko,ale żal,że ja Was wszystkich nie spotkałam...
  • @Seregenti - dopiero teraz zobaczyłam zdjęcie wózka - chyba Was widziałam - przy wyjściu z placu szliśmy obok takiego pojazdu (my też z X-landerem - tylko czerwonym i spacerówką, a nie gondolą - a mąż niósł jedną z flag)
  • Następnym razem trza sklecić forumowy banerek

  • edytowano kwiecień 2013
    miałem nadzieje, że jeszcze was wszystkich zobaczę i se pogadamy, ale pod katedrą was nie było.
    Zastałem tam tylko Olkowa
  • @MamaMika ja tez Cie szukałam...bezskutecznie. Szkoda. My też pod katedrę dotarliśmy.
  • Myśmy doszli, nawet Ci zdjęcie zrobiłem nieopodal katedry z dzieciakami, jak się spotkamy to przekażę :-)
    To musiałem akurat być zajęty dziećmi.
  • My się wcześniej nie odzywaliśmy, bo nie wiedzieliśmy, czy w ogóle dotrzemy. No i nie wiem, czy miałabym śmiałość podejść - bo my na razie wcale niewielodzietni, więc się nieopierzeni czujemy.
  • edytowano kwiecień 2013
    Wynika, że tylko ja miałem fuksa spotykając MamaMika
  • Trochę? Kilka tysięcy.
  • ATSD jakieś neony namówiły mnie skutecznie abym dmuchał balony dla dzieci. Spędziłem przy stoisku ładną godzinkę i wyplułem płuca

    Wtręt nr 2: spotkałem na marszu jeszcze kolegę Socrat
  • Wiesz w sumie ta ilość nieco smuci, zwłaszcza w porównaniu:

    Poznań - 5 tysięcy
    Szczecin - 20 tysięcy

    Smutne, bo to Poznań jest tym większym miastem.
  • to jakiś 1% procent mieszkańców. Pewnie, więcej niż nic, ale kiepsko, zwłaszcza, że pogoda w tym roku dopisała.
  • Jak na Poznaniaków to chyba dużo - mam wrażenie, że u nas jakoś nie ma takiego ducha wspólnotowego - wszyscy by najchętniej w swoich grajdołkach siedzieli. Tak zachowawcza mentalność. Co oczywiście nie oznacza, że to pochwalam.
  • @skorektoja zamiast "nowej ewangelizacji" wolałbym tradycyjną katechizację dorosłych, jak drzewiej bywało.
  • Działanie krótkofalowe... przynajmniej z własnych obserwacji wnioskuję.

    A wczoraj właśnie opowiadałem mężowi jednej forowiczki, że gdy mieszkałem jeszcze gdzie indziej to marsz za życiem był raz na miesiąc. Z Kościoła pod klinikę aborcyjną.
  • @skorektoja - tak, polska cecha, ale mam wrażenie, że w Poznaniu szczególnie widoczna.
  • @Hania masz złą optykę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.