Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Bieszczady dla dzieci i żeby się nie nudzić :)

edytowano sierpień 2009 w Ogólna
Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • Polecam "Karpacki Dworek" w Rymanowie Zdroju.
    Uzdrowisko dziecięce = możliwość skorzystania z zabiegów dla dzieci, piękny park na spacery, spokojna okolica, ścieżki leśne ...
    Karpacki Dworek
    Przemili gospodarze oczekujący rodzin z dziećmi, pyszna kuchnia .....
  • Można pojechać do Farfurni.
  • [cite] Maciek:[/cite]Można pojechać do Farfurni
    Ale tam nie mają kaplicy.
  • Mają kapliczkę :cool:
  • [cite] Maciek:[/cite]Mają kapliczkę :cool:
    Z klęcznikami czy poduszkami?
  • patrz wyżej: Karpacki Dworek w Rymanowie Zdroju
  • Bieszczady w październiku są cudowne, ale jak się nie chodzi po górach  to nuuuda. Już nic się nie dzieje, większość lokali pozamykanych. Chyba faktycznie najlepiej  niedaleko jakies dzieciecych uzdrowisk, tam zawsze są atrakcje dla dzieci.
  • Zdecydowanie polecam Farfurnię - atrakcji sporo, dieta, jaką chcesz i dzieci naprawdę mile widziane.
  • Ja nieodmiennie polecam http://www.agroturystyka-sopien.pl/ Bywamy tam co roku, gospodarze młodzi i życzliwi, a w okolicy zamki krzyżackie (Brodnica), piękne kościoły (Nowe Miasto Lubawskie)... Samo miejsce głęboko w lesie, tuż nad jeziorem, czysto, pyszne własnoręcznie robione jedzenie, placyk zabaw dla dzieci - sami gospodarze mają póki co małych Frania i Felka. Tylko auto niezbędne, jeśli chce się coś zwiedzić. 
  • edytowano kwiecień 2020
    Macie jakieś plany wakacyjne? Konkretne kierunki? Jeśli tak, to na tę chwilę wydaje się, że wszelkie podróże poza Polskę odpadają...

    No i coś tam na szczycie przebąkiwali, że wszelkie kolonie raczej się nie odbędą.

    Nigdy nie byłam w Bieszczadach i tak się rozmarzyłam z leksza o poranku... 

    Czy ktoś był od 2013/2009  pod linkowanymi  miejscami? 


  • My mamy zarezerwowany domek w Bieszczadach w lipcu, w Zawozie. Nie widadomo czy wyjazd dojdzie do skutku z powodu wirusa.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.