Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Trzecia Róża Różańcowa Rodziców za Dzieci.

1246717

Komentarz

  • Podbijam  prośbę o potwierdzenie uczestnictwa.

    Pozdrawiam.

  • Ja nadal szukam jakiejś rozy,co by mnie przygarnęła.
    to tak jak ja :) Zakładamy? :)

  • edytowano grudzień 2012

    Przypominam o zmianie Tajemnic:)

    Do listy dopisujemy Elwirkę ur. 2012r (dziecko chrzestne Uczestniczki), dziecko chrzestne Uczestnika, dziecko z adopcji duchowej Uczestniczki

     

    W poprzednim miesiącu modlitwy nie potwiedziły 4 Osoby. 2 potwierdziły w tym (przed chwilą:)  więc ok.

    Tak więc de facto nie mam potwierdzenia od 2 Osób.  :-?

    Pozdrawiam

  • edytowano grudzień 2012

    Dziś na roratach moja najmłodsza córcia Marysia wylosowała Maryję. Ja odmawiam 5 Tajemnicę Chwalebną.

    Kochani całą rodziną będziemy się modlić za nasze dzieci z Róży.

  • Dziś zmiana!!!
  •  Dziś zmiana.

    :-h
  • Pamietam. Modlę się. Dużo dobra w nowym roku :-*
  • Dzieki za pamiec!!! Tak, dzis zmiana Tajemnic!!! Zaraz porozsylam stosowne przypomnienia na maile :D

     

    A tak wogole to dzisiaj rocznica powstania naszej Rozy!!!! :x :x

    Oby Pan Bóg blogoslawil nam wszystkim, naszym rodzinom, naszym kochanym dzieciom.@};-

    Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!

     

    ps. sorry, brak polskich liter

  • A ja polecam bardzo dobre rozważania do Różańca Św.:

  • To już rok ???
    O rany, jak czas leci ...

    tatapafcia - dzięki! świetne te rozważania!
  • edytowano luty 2013

    Basiu my jeteśmy Trzecią Różą:)

  • ok - to ja zmieniam na czwartą :)
    a wyszukiwarka mi tego nie wyszukała..
  • I u nas dziś zmiana.

  • Witam

    Poszukuję jednej osoby do naszej Róży. (Jedna z uczestniczek przeszła do Róży za Dzieci w swojej parafii).

    Jeśli ktoś jest chętny do wspólnej modlitwy, to zapraszam. :)

    Pozdrawiam

  • edytowano listopad 2013

    O szukałam naszego wątku :) Beni dzięki wielkie:)

    Pozdrawiam serdecznie i zapraszamy.

    :-h
  • czy zaproszenie jest jeszcze aktualne? bo ja chętna

  • Kropka pisz do Beni.  :)
  • napisałam :)
  • @ kropka bardzo się cieszę, zaproszenie oczywiście aktualne, wysyłam priv. :)

     

    Jeszcze jednej osoby potrzebujemy. (Właśnie dzisiaj zrezygnowała kolejna uczestniczka).

    Więc  zaproszenie cały czas aktualne.

     Pozdrawiam

     

  • a do mnie nic nie doszło:(
  • już ok. i przy okazji up.
  • Witaj Kropko!!!!:)

     

  • edytowano listopad 2013

    No więc po "czarnej serii" dwóch rezygnacji prawie w jednym czasie, stan w Róży stabilny :)

    [Mam jeszcze obawy co do jednej uczestniczki, z którą nie mam od dłuższego czasu kontaktu, no ale jestem dobrej myśli. (Wolę, gdy jeśli ktoś ma zamiar zrezygnować z Róży (  są różne sytuacje życiowe, rozumiem),  otwarcie o tym napisze, bo wiem na czym stoję i ktoś inny może go zastąpić).

    Modlitwy różańcowej za dzieci, nie trzeba specjalnie "reklamować". Ja osobiście po prawie dwóch latach modlitwy w Róży, widzę błogosławione jej skutki i dokąd Róża będzie trwać będę się nią opiekować, że tak się górnolotnie wyrażę.

    Jeśli ktoś jeszcze chciałby dołączyć, to jets jedno miejsce.

    Więc chętnych zapraszam. 

     e:  a właściwie "jednego chętnego".

  • O jeszcze jeden chętny mile widziany:)

    Ja o naszej rodzinie mogę też powiedzieć, że widzę owoce modlitwy w róży ogromne. Dzieci też chętnie się modlą.

  • To ja też w odnalezionym watku potwierdzę,że trwam na modlitwie i widzę owoce.I przy okazji zapytam, czy wiazanie się z różą parafialną oznacza konieczność opuszczenia tej? Bo u nas właśnie powstaje róża, odczuwam potrzebę żeby się włączyć w różę w realu, ale tej nie chcę opuszczać. To co, nie wyrzucicie mnie?
  • edytowano listopad 2013

    @agnodike

    Myślę, że uczestnictwo w Róży parafialnej za dzieci, absolutnie nie wyklucza uczestnictwa w Róży "internetowej".  (Ja jestem poza tą Różą jeszcze w dwóch innych: jedna wirtualna, druga parafialna).

    Broń Boże nie wyrzucamy nikogo z Róży.  Bardzo się cieszę, że nie chcesz nas opuszczać. :-*

    Cieszę się, że są owoce tej modlitwy. U nas widoczne "gołym okiem" w życiu dzieci.

    Pozdrawiam

    Ps. Przy okazji zachęcam. Potrzebna jeszcze jedna osoba.

     

  • edytowano listopad 2013

    Owocem modlitwy w naszej róży, jest uczestnictwo nasze w rekolekcjach dla rodzin.  Mój mąż nas zgłosił i pierwszy raz chciał pojechać. Długo na to czekałam. Trochę mi szkoda, że pierwszy raz nie byliśmy w Hermanicach, ale ...

    Zapraszamy do róży za dzieci.:)

  • Dzięki Anno78 za piękne świadectwo.

    Ponawiam też  zaproszenie dla jednej chętnej osoby do naszej Róży.

     

  • Może ja bym mogła? Czy musi być "biologicznie"? 8->
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.