Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

dobry fachowiec - polecam, szukam

edytowano luty 2014 w Pomagajmy sobie
Tak sobie myślę, że namiary na dobrego fachowca są bezcenne, warto je mieć w kajeciku/komórce. Zapraszam więc do wymiany cynków ;)

Uwaga! Powoływać się można (jak ktoś ma ochotę) na Anetę, nie na mnie ;) W razie jakichś problemów mogę rzeczonej Anecie sprawić manto :-L (ale nie przewiduję takiej potrzeby :D )

Oczywiście, warto też reklamować siebie :)
«1

Komentarz

  • Obecnie poszukuję usługi raczej niż fachowca - mianowicie transportu dużej kanapy w granicach jednej warszawskiej dzielnicy. Z ew. przystankiem po drodze na dorzucenie małej zamrażarki. I wyrzuceniem starej kanapy przed blok.

    Możecie polecić coś naprawdę taniego?
  • @milamama2+3
    jej maz ma firme przeprowadzkowa ale niewiem jakie sa ceny.
    moge podac nr na pw jak chcesz @Katia
  • moj maz ma firme remontowa jakby co :-)
  • @Agnieszka82 - a cyklinowanie bezpyłowe robi?
  • Ja poszukuję fachowców wszelkiej maści, a najlepiej takich, co mi wszystko w domu ad A do Z zrobią, łącznie z dachem, instalacjami, dobudową i remontem. Tylko, że w Szczecinie lub ekipę mobilną, która chciałaby się tu pofatygować. Oczywiście szukam najlepszych fachowców za rozsądną cenę ;)
    A potem to już firma przeprowadzkowa...
  • @Katarzyna maz mowi, ze to jedyna rzecz ktorej nie robi :-(
  • a ja szukam kogoś kto mógłby ocieplić dom z zewnątrz, może przyjechać do nas z całą rodziną i pomieszkać kilka dni :)
  • edytowano luty 2014
    Wszyscy poszukujący nikt jednak się nie chwali
    - znam firmę która przedaje sprzęt komputerowy w rozsądnych cenach.
    - znam firmę która naprawia sprzęt komputerowy chyba w rozsądnych cenach, ale  za to solidnie.
    - znam fachowca od montażu CO w domkach jednorodzinnych zrobi dobrze i nie zedrze.
  • Potrzebny fachowiec od samochodów szukam.
    Piotr
  • mechanik? gdzie? ja mam do polecenia w Łomiankach koło Warszawy
  • edytowano luty 2014
    @Piotr i Kasia, w Sopocie interesuje? Dobry, a przede wszystkim uczciwy. czy tani trudno powiedzieć, bo z innych nie korzystamy. Za to wielodzietny :) Jak chcesz, to namiary na priw mogę podesłać.
  • Ja mogę pomóc w wadach wymowy u dzieci diagnoza i wskazówki do pracy z rodzicem -nieodpłatnie, to dla was forumowych znajomych. W Krakowie, gdybym miała dojechać to bym prosiła o zwrot za benzynę.
    A ja sie rozglądam za dobrą krawcową, która dobrze szyje, i dobrze doradzi i nie bardzo drogą w Krk lub okolicy.
  • mogę doradzić w kwestiach instalacji sanitarno-grzewczo-wentylacyjno-gazowych itp
    w Wielkopolsce mogę polecić sprawdzone firmy wykonawcze od instalacji jak powyżej
    mogę polecić również sprawdzonych architektów
  • edytowano luty 2014
    @uJa
    znam dobrych majstrów w tym temacie - gdzie twój dom ?
  • Mąż dekarz z ekipą, od dziś na emigracji
  • Adalbert - na południu Polski :) za Krakowem ale przed Zakopanym ;)




  • @Piotr i Kasia, w
    Sopocie interesuje? Dobry, a przede wszystkim uczciwy. czy tani trudno
    powiedzieć, bo z innych nie korzystamy. Za to wielodzietny Jak chcesz, to namiary na priw mogę podesłać.

    A Peugeoty naprawia jak tak to daj namiar.
    Piotr
  • edytowano luty 2014
    Nie wiem jak peugeoty, wiem że różne. Na pewno japończyki i niemce. Wieczorem męża dopytam, pewnie więcej będzie wiedział.
  • Mój mąż - złota rączka :D

    Rejon: trójmiasto
  • Ja poszukuję nieco innego fachowca: chirurga ogólnego albo ręki.najlepiej z okolic Wesołej lub innego Międzylesia.z rentgenem w oczach jakby był to już by w ogóle super było ;-)
  • Ty co z ta reka? Na IP zasuwaj!
  • @MonikaN, no stabilnie, podejrzewam, że jakbym pojechała na jakąś IP to by mnie zabili śmiechem. Ręka mnie nie boli, no chyba że naciskam akurat na drażliwe miejsce. Także pełny luuuuuz, jednakowoż mąż wykazuje pewne rozdrażnienie więc pójdę się lekarzowi pokazać.
  • @Predikata sprobuję się dowiedzieć od kolezanki co miała jakiegoś super hiper chirurga ręki, nie wiem czy nie w tamtych okolicach
  • Ja znam mechanika samochodowego. To nie jest mechanik - to złoto, kryształ, diament jest! Ma cierpliwość anielską. :) W Katowicach mieszka.

    O szczegóły to lepiej balum pytajcie :D
  • ja elektryków mogę polecać, przy okazji budowy chałupy uzbierałam aż 3 godne polecenia kontakty :)
  • A, jeszcze pana od zabudowy szaf i mebli kuchennych mogę polecić z ręką na sercu. Pracują razem z bratem, są szybcy, w miarę tani, czyści - po ich całodziennej pracy byłam pewna, że będę miała pół dnia sprzątania. Wszystko cięli w przedpokoju i po ich pracy miałam czyściej, niż przed robotą :D
    I pan Grzegorz do tego jest wielodzietny!

    Tylko terminy mają dość długie, ale nic nie jest doskonałe... ;)
  • mogę polecić:
    - wodzireja,
    - fotografa,
    - elektryka,
    - gościa, który rzeczy niemożliwe załatwia od ręki (szczególnie prace remontowe)
    - oraz małżowinkę tego ostatniego, która robi fantastyczne torty :)
  • @Cart&;Pud - czy ten Pan od zabudowy to też w Katowicach, czy gdzieś bliżej centrum? Ja byłabym zainteresowana, ale dom 30km od W-wy
  • edytowano luty 2014
    @Mle, myślę, że Śląsk wchodzi w grę raczej. Ma tak zapchany terminarz, że szkoda by mu było czasu na dojazdy. A to nie jest tak, że wszystko ustalisz telefonicznie - musisz zdecydować o wielu rzeczach, więc ze dwa spotkania przed montażem Cię czekają.

    No, nie Cię. Potencjalnego klienta pana Grzegorza ;)

  • @Predikata czekam na namiar na babke o 3 specjalizacjach ortopedii, chirurg ręki, chirurg plastyczny Jutro powinnam mieć namiar
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.