Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Poszukuję książek

edytowano czerwiec 2011 w Pomagajmy sobie
Mam wielką prośbę... Bardzo poszukuję trzech książek. Szukałam ich w internecie na aukcjach, ale nie dało to wielkiego efektu:sad:

1. K. Długosz-Kurczabowa, Historia Języka Polskiego. (Poszukuję wydania ze słowotwórstwem i składną. Fonetykę i fleksję mam...)
2. R. Grzegorczykowa, Zarys Słowotwórstwa Polskiego, (opcjonalnie-wiem, że jest na chomiku;-)
3. J. Puzynina, Język wartości. (Z tą pozycją jest najgorzej:sad:)


Miałam te książki z Biblioteki UG, niestety moja karta biblioteczna z chwilą oddania pracy została zlikwidowana... A teraz jestem mało mobilna i nie mam możliwości przesiadywać w czytelni...
Książki chętnie odkupię lub pożyczę:wink:

Komentarz

  • ja jutro porozmawiam z moją siostrzenicą, która studiowała polonistykę i ma dużo książek, więc może ma i pożyczy. Jutro się odezwę. :)
  • 1


    2


    z 3 jest problem
  • @basja - dziękuję w imieniu Doroty!
    @Marsjanko - dziękuję w imieniu Doroty!


    Akurat odpoczywa i sobie śpi.:wink:
  • O! Bardzo Wam dziękuję za odzew:wink:

    @Marsjanko, a ja szukałam w internecie, ale jakoś nieudolnie...
  • Jakich ciekawych ksiażek poszukujesz, z chęcią sama bym w nich poszperała. Niestety :cry: nie dla psa kiełbasa. Owocnych łowów życzę :-)
  • Dorotak mam Język wartości prof. Puzyniny. Ewentualnie mogę pożyczyć, ale raczej na krótko :smile: A na jak długo potrzebujesz?
    Pisz na priv.
    Miłej lektury!
  • AgaMaria - ja w imieniu Doroty. Do 15 lipca Dorota ma się obronić.
    Czy na ten czas mogłabyś pożyczyć...? Gwarantuję honorem, że oddamy.
  • Jasne, tylko jak ta nasza poczta działa, żeby doszło? Jestem w Łodzi, raczej stacjonarnie. U nas w soboty poczta nieczynna. Jak nadam w pon priorytetem, to będzie ok? Macie jakiś inny pomysł na oddanie?
    Proszę o adres, na który mam przesłać książkę na priv.
    Pozdrowienia dla całej Waszej rodzinki :bigsmile:
  • A tak z ciekawości, kto jest promotorem Doroty? Może prof Maćkiewicz?
  • Napisałam na priv Czy możesz sprawdzić, czy doszło...?
  • Jolanta...
  • Olesia i Dorota, właśnie doszło. Łącza w porządku. Czekam na adres plus ewwentualne sugestie jak wysłać. Kurierem chyba za drogo? Priorytet pocztą?
  • Nie pamiętam nazwiska, ale jeśli nie mylę, to dr Kępka. To z językoznawstwem związane... Przepraszam, ale mało uważna jestem, gdy chodzi o szczegóły...:shamed:
  • Ha, dr Izę Kępkę znam :bigsmile:. Ma troje dzieci :bigsmile: Może też trochę wielodzietna?
  • Myślę, że poleconym priorytetem pocztą będzie najbezpieczniej. Pójdzie dzień - dwa dłużej, ale na pewno dojdzie.
  • Piszę raz jeszcze na priv.:bigsmile:
  • Popatrz, jaki świat jest mały...
    Widzę, że bywała jesteś w świecie bardzo...:bigsmile:
  • Z dr Kępką miałam zajęcia z scsu:-) Aż chyba poszukam indeksu i sprawdzę, czy nie pomyliłam nazwiska, ale myślę, że nie - skoro UG i językoznawstwo, to raczej nie może być mowy o pomyłce:-)
  • @AgaMaria, zaraz wysyłam maila:wink: Ale superowo! :cool:

    A tak, tak. Dr Izabela Kępka :wink: Zaraziła mnie miłością do gramatyki historycznej... I przygarnęła mnie na seminarium. (Więcej chętnych jakimś dziwnym trafem nie było z tej dziedziny:bigsmile:)

    I zgadza się, ma 3 dzieci, które strasznie utrudniają jej kontakty mailowe:bigsmile: Zawsze opowiada ile się nie natłumaczy im, że nie wszystkie maile, które ściągnie im program pocztowy i są wytłuszczone to spam:bigsmile:
    Kiedyś nawet rozmawiałam z Nią o tym forum... Hm...:wink:
  • Dorotak cieszę się, że nawiązujemy bliższy kontakt przy okazji książek :cool:. Super! Twoja promotorka to Boży człowiek. Dobrze, że do niej trafiłaś...
  • @AgaMaria, Sama nie zdawałam sobie sprawy z tego, ile mam szczęścia, że do niej trafiłam...

    edit: wątki mylę:/
  • Dorotko, Marta ma książkę Puzyniny, resztę miała z biblioteki.
    Jeśli byłaby potrzebna jeszcze Puzynina to mogę jutro wysłać.
  • @basja, na razie czekam na książkę od AgiMarii:wink:

    Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc!:kissing:
  • Doroto, Olesiu,
    Dziś wysłałam na podany adres książkę. :bigsmile: Dopiero o 14.30, bo wcześniej byłam w szpitalu na badaniu - dwugodzinna kolejka do pobrania krwi :sad:
    Ale wyniki ok, jutro rano idę do szpitala. Mogę wziąć kolejną dawkę leczenia...
    Trzymajcie się!
  • Acha, posłałam priorytetm poleconym, więc się spodziewajcie :smile:
  • @AgoMario! Jesteś niezastąpiona!
    Dziękuję, dziękuję, dziękuję!

    Napiszę jeszcze maila:wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.